Sari la conținut

ADINA - 0729495719 dezastru


scrot

Postări Recomandate


  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Salutare domnilor iubitori de pasarici.cautand pe un site de la mica puplicitate (nu dau nume sa nu fac reclama) am dat peste acesta dameza.o sun,ne intalnim la un hotel si din prima de  cand a intrat pe usa mi-a murit ciocanu :)).am zis hai lasa k poate o fii ceva de ea.cand s-a dezbracat,gogu` a facut atac de cord,tipa e mica de statura tzate mici flescaite si lasate(o tazta mai mica si una mai mare).am inchis ochii si in gand am zis what tha fuck si am lasat-o sa faca sex oral.muie mai prosta k asta nu am vazut in viatza mea.gogu` nici in ruptu` capului nu a vrut sa se ridice.dupa juma` de ora de molfait si vazand k nu se intampla nimic i-am zis stop k nu merge.stergandu-se la gura imi spune k iei nu i sa intamplat niciodata asa ceva la care eu zic k nici mie nu mi sa mai intamplat .fata era novice deoarece sa apucat de 2 saptamani de treaba k sa isi ingrijeasca fata de 2 ani.cam asta a fost patzania mea.tin sa precizez k fata nu mi-a cerut bani din prima cum fac altele.nu am ce note sa dau k a fost un dezastru.sper k am fost de folos.

 

p.s. admin daca am cresit cu ceva te rog corecteaza-ma si daca sa m-ai scris de acesta fata imi cer scuze.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...