Sari la conținut

Mihaela 0742940067


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

Am sunat si eu la numarul respectiv sa vad despre ce e vorba. Intradevar are tarif de 50 lei pentru sex oral neprotejat, dar si 75 lei pentru sex anal. Ce e cel mai curios este faptul ca nu face normal :o ...  Asta, cumulat cu inca un raspuns din partea ei, cum ca are o prietena care face normal, ma duce cu gandul departe... poate n-o fi fata... sa fie vreun baietoi?! :350x   Daca ma gandesc bine, parca avea si o voce putin cam nepotrivita pentru o fata de 20 ani cum zice in anunt.

Inca un indiciu, nu are locatie.

 

Habar n-am mai departe. Eu unul nu pot vizita asa ceva, e prea dubios.

Link spre comentariu

salutare, am sunat si eu si sunt 100% de acord cu dorinel18....+ ca mi-a spus 150Ron pe ora.. Dar e prea dubios.Mi-a mai spus ca are in jur de 170 si 65 kg!...din poza ...nu pare asa...(tipa din poza e prea buna, desi zice ca e reala poza) Nu stiu ce sa zic. Ma intreb, daca e tipa, de ce nu face normal?!?! doar anal si oral ?!

cam foarte dubios

Link spre comentariu

https://www.google.ro/search?tbs=sbi:AMhZZit9niYBgiw7a7GpMotweMaoGN6i-tIDslsJbZkdV4C-TgZPVxjNBrZSkmLNcOm59FRhC0xqK9Pt0GeJEAtliQ9TtNfzrWEtGKpzW1Sx0BXz0FobTmSNuAQPnQGPeuKJ_1Fwo3Hfn-5PVvm1m4GnM7LUSDEg16WeD9lYU_1U4QvDvACnpfZjombOaegVcQncuN6YMGPWbD0SuYd1BB0hg0r5NRY5-j63j2KUi0475727KLUy-lBF8_1h9kS5sSUvHYp4O0QoX9AdC4p9ryceKdyu9g_1pi3WTE61UKRRF3hQIIH2NhDNiFAJQv9EwPm_1rFeunzX4Lg3le3t9i3Zj78bXlLazq6U-RjSF1uSh5erP-PaX1uxM0-9CZg4G61GblEYxYTrD2wMwuWljYjChhCCVhfiENcJ3VyrxIpD3CfOc3M9MRluyKpRT6fjw5ul-95Zx_1p9yY5L4qi43H9OxwDVZ_1jYd3theGWL2gCQsxFrm7xsbw4pUoO7pQpEdmjYg7lIoxPC05ohGSxMNN8ttVyIKcHqLGSPX5SYyjTeEr24f_1ZYSSAsnhghi8HuHV4FvXgNqkIX8NQX3uS1RQeUdsEtGQiGwPcgNazKNRWX-PMU5LrOEbIaK70Atrp_1eUfHZPuqpwISSSK5OBpCgcufbw4DUlkgrhd9GXjcvRtRrApWc-dM1y8HOLxt7Cx7K--L_1fdAcWog6qGbTlmB04055UqUh_1-SYz_1BEd6onP1GsZurhPDZjsEFiSXtoCXlsmJjP5IDZLlXdNTuozDcPQS9i_1pfA9ise-CZREyENNrwKCfR-vnn8CkBZDO9WmxY5vVevb93UN2uTpaMx4nHeZNiDKCI9I0j3M7ISUmwOyFcAmwU0Tje5etNw65KiJlb7Z25yxIh2HLaNNyvQiq5mIAeeblUDIeHH6BtNqQIZbCCpQsUQzBsNiskgMFZrxqio79cbb4Gglre0fC4IWuAH2tHotmOP2sgDDrajNuodv3bC7aZl6WoI8H1mSZIzIljfduyJALXEjDHzH2DAN6DAFgczGh_1MFfZboyoi4_1vbzoxFFen9LFqQokI1FIgMertyR-Q00t2zzYBlMnNwr8RjG4waY_1MsnpYK2ICN77uRIV9CGWCzTGpLDpwfMu8JS3JoZhhDl5LcTyEyLIGoRd6FF7HyaOBrxaFKFhES0hRL8XHGFn2p6UPkI9hbbdvlBIKpPTvSaxVSL0oAbhPqaIGX2o9XGJZEl2In7D8U7uIy3zpY10Ls1BJPgXQ58hbs2GIK9RiPe9SgdfFc3VieVPe7YuWPmbFVL9lLcq6aXw&btnG=C%C4%83uta%C5%A3i%20dup%C4%83%20imagine&hl=ro&safe=off&bih=667&biw=1366

 

 

sau trageti poza dupa oradea.net pe google la cautarea de imagini..

Link spre comentariu
  • Oras:margita
  • Oras:margita

am fost la ea in locuinta str iza EDITAT  locul nu e al ei a aprofitat de un batrin invali pentru as face mendrele totul ok pentru a face de toate am facut cumparaturi de 300 ron i-am dat 50 euro  pentru  prestatie am baut  am dansat am facut baie si sex ma dupa am adormit mam trezit pe la 1 30 noaptea  era plecata in buzunarul pantalonil   aveam 3700 euro mi a furat si nu e de gasit

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

deci daca ai patit-o pe bune e nasol.nu vreau sa fac vreo afirmatie dar e hilar ce ai patit.parerea mea e ca nu o s-o mai gasesti ca dipsare pentru o perioada lunga de timp pana cheltuie banii.la politie iar rost nu prea are sa mergi,ca ce le zici?asa ca doar sa urmaresti forumul si vezi ce zic altii,eventual aapeleaza la altcineva sa o contacteze si sa se intalneasca cu ea ca pe tine sigur te recunoaste.succes

Link spre comentariu
  • Oras:margita
  • Oras:margita

deci daca ai patit-o pe bune e nasol.nu vreau sa fac vreo afirmatie dar e hilar ce ai patit.parerea mea e ca nu o s-o mai gasesti ca dipsare pentru o perioada lunga de timp pana cheltuie banii.la politie iar rost nu prea are sa mergi,ca ce le zici?asa ca doar sa urmaresti forumul si vezi ce zic altii,eventual aapeleaza la altcineva sa o contacteze si sa se intalneasca cu ea ca pe tine sigur te recunoaste.succes

eu trebuie sa ma intorc la roma  dar vreau sa tin legatura cu voi pentru care daca imi veti da o mina de ajutor  voi oferi o recompensa destul de frumoasa asa ceva nu mi sa intimplat niciodata

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

unde pe strada iza? a fost colega cu antonia? iti las id meu de mess iionutzica si o sa incerc sa te ajut daca pot, dar deobicei fetele astea nu sunt de capu lor au unul sau mai multi pesti, dar sunt de cursa lunga, o sa mai apara iar dupa ceva vreme....

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

@sofiatino odata spui ca nu este reala, apoi spui "totul ok pentru a face de toate am facut cumparaturi de 300 ron i-am dat 50 de euro pentru prestatie am baut am dansat am facut baie si sex dupa am adormit".

Din postarea ta inteleg ca i-ai dat 50 de euro pentru cateva ore sau chiar o noapte. Da-mi voie sa nu te cred, sau stia dinainte ca ai 3700 E in buzunar?!

Link spre comentariu

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

sau daca e adevarata faza, ai putea sa mergi inapoi la locatie sa vb cu vecinii sa ti dea nr de telefon a proprietarului locatie pt ca sigur statea in chirie, iar proprietarului ti ar putea da un nr de tel, un nume, o copie dupa buletin cu care sa mergi la politie.

sau e posibil si sa fii ceva peste la care i a fugit producatoarea....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...