Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

scz silvy m'am exprimat eu gresit. intrebarea e daca faci doar oral fara restu. multumesc:*

dragul meu dupa cum observi din anuntul meu fac atat clasicul ce il fac toate fetele(oral,normal,masaj,annilingus,cunnilingus) cat si extrem de multe fantezii care cuprind jucarii erotice sau nu...sunt si stapana...te pup.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

seara buna domnilor. vin cu o veste nu tocmai buna ptr unii dintre d.voastra :cry2  dupa cum bine ma cunoasteti,a venit iar perioada cand nu va pot incanta cu oral datorita buzelor (botox). o sa pot linge,suge si alinta cuculetul :D doar dupa 4 5 zile...  in schimb,va astept la normal,fantezii,perversiuni,dominare..va multumesc ptr intelegere...va pup. :*  :2qm40hg noapte frumoasa :gifs_ojos

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

multumim frumos,Silvy!iti dorim cat mai multe pulicele in gat :*                                          cat mai multe si cat mai mari sa le pot suge deep asa cum imi place :blowj0b  :blushing2  :crazylove :kiss3

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Anal faci ?

buna dimi...doar cu anumite conditii: daca marimea este una normala si nu foarte groasa....daca stii sa ma exciti astfel incat sa iti cer eu sa mi.o bagi in fundulet...daca esti un gentelmen :wink2 ,daca imi placi...de ce nu?? :*

Link spre comentariu
Vizitator i.like.milfs
Reputație: 0

Hi,

   

    Am fost recent la Silvy o fata superba

  • Locatie - 9  usor de gasit
  • Aspect - Fata 9, Corp 9.5
  • Atitudine - 9.5
  • Sex oral - 10
  • Sex normal - N/A
  • Sex anal - N/A
  • Pret - 250          
Link spre comentariu

  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

buna dimi domnilor :boob  stiu ca nu o sa va placa ceea ce am de spus,dar ca sa ne putem simtii bine impreuna trebuie sa aflati anumite lucruri ce tin de igiena dumneavoastra.....in ultima perioada am refuzat foarte multi domni... de ce? ....datorita igienei care mie mi.a lasat "un gust" amar...va rog din inima,daca vreti ca intalnirea noastra sa decurga asa cum aveti pretentia si sa fiu in continuare o dulce,perversa si draguta nu mai neglijati penisul si funduletul... cand mergeti la dus beeliti penisul foarte bine ,spalati cu sapun si apa din abundenta...la fel procedati  si cu funduletul...nu vreau sa jignesc pe nimeni,este tot inspre binele d.voastra si evident si ptr mine...nu va suparati pe mine...dar cineva trebuie sa va explice "mo ta moo"..,sper din suflet ca o sa puneti in practica sfaturile mele...va multumesc tare mult ptr intelegere...cu dragoste silvy :hug1  toate respectele mele :hihat

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...