Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Silvyco NU-Ibaga in seama!toti te bat .toti te injura ,numai eu te fut in gura: :D. :) :*)

tu nu uita ca eu am pule mai mari decat a ta,deci in cazul asta tu esti cel muit :laugh2  :laugh2 ,asa zambind ti.o var deep sa iti curga balele :hooray  :maninlove

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare tuturor domnilor...Vin cu o informatie DOAR ptr domnii care ma cunosc,rog necunoscutii sa se abtina....cum in ultimul timp sunt satula de critici datorita fetei mele,am luat decizia ieri sa mi.o imbunatatesc...satula fiind de 3 ani si ceva de cabinete stomatologice,si neajungand la nici un rezultat multumitor ptr mine,m.am gandit ca ar fi mai bine sa incerc si la chirurgul plastician. Ieri mi.am facut programare ptr data de 27 IANUARIE....din spusele domnului doctor 3 4 5 saptamani nu voi putea sta la munca...este totusi o operatie grea si dureroasa,imi este putin mai mult frica de rezultat,dar merg pe ideea:incercarea moarte n.are....cred si sper din suflet sa iese asa cum imi doresc,atat eu cat si d.voastra...dupa operatie "promit" ca incerc sa nu mai fiu "tare in gura" :laugh2 .........Acestea fiind spuse domilor va mai astept pana pe 26 ianuarie....cand voi considera ca ma simt bine dupa operatie,va anunt cu drag......si nu vreau sa imi aud vorbe de genul: silvya nu mai suge p..la ca s.a imbolnavit sau mai stiu eu ce dreaq aberati unii dintre d.voastra.....va sarut peste tot. :kiss3  :hug1  :gifs_ojos  :maninlove ps: multumesc domnilor care au fost domni cu mine si vor ramane in continuare asa,si nu numai cu mine....cu respect si dragoste Silvy :hihat

va dati seama ce o sa-si bata ala joc de fatza ei de tractor...ha ha ha de ar incapea pe mana lu' Ciomu sa o "aranjeze" dupa cum ii place ei...sigur din fatza de tractor o sa fie una de tanc...o sa merg dupa de curios sa vad ce muie reparata are cacacioasa noastra mica...prin martie deja se apuca ca o sa fie ahtiata dupa o pauza de o luna...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Cand te citesc imi vine sa  :kotzen  :kotzen  :jerkoff  :jerkoff  Inainte sa mi te adresez mie,invata sa scrii si sa citesti,agramatule...ps:nu iti este suficient ca te.ai facut de rasul curcilor prin postarile tale?? mie mi.ar fi si rusine sa intru aici sa ma fac de kkt in fata unei "cacacioase" ca ea stie sa scrie si tu nu =))  =)) ....te crezi "dastept",dar pe zi ce trece esti tot mai jalnic si penibil....ps 2: ptr mn esti in ghena acolo unde iti este locul de mult si nici ca vei iesii vreodata de acolo,viermii au inceput sa te manance....EU SUNT MANDRA DE MINE,IN SCHIMB TU SI MULTI LABARI FRUSTRATI DE AICI NU =))  :sado

va dati seama ce o sa-si bata ala joc de fatza ei de tractor...ha ha ha de ar incapea pe mana lu' Ciomu sa o "aranjeze" dupa cum ii place ei...sigur din fatza de tractor o sa fie una de tanc...o sa merg dupa de curios sa vad ce muie reparata are cacacioasa noastra mica...prin martie deja se apuca ca o sa fie ahtiata dupa o pauza de o luna...

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu cred...galceava mai ceva ca la Piata Flavia aici,in loc sa pune-ti recenzii: ce si cum a fost,voi va certati cu Silvy ca la usa cortului(ca tiganii)... scuze,dar la unii dintre voi chiar ca le fileaza o lampa...sau poate doua... :) trei...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

thread-ul s-a transformat in tiganeala de cand micutza cacacioasa pe care nimeni nu o mai recenzeaza a inceput insultele si jignirile la adresa celor care ii bagau miliaone frumoase in buzunar! Minciunile se tin lant zicea ca merge sa se opereze tocmai azi am vazut-o ghici ce facea oprisera gaborii...(sau au luat-o militienii??????) la colt  str Timis cu gh lazar...era varata cu capul in masina a doi tablagii ce isi faceau rondul si parca erau la razie...desigur se cunosteau ca altfel nu se opreau ( sau au chemat-o pt "dreptul" lor????????) imi pare extrem de rau ca nu le-am facut o poza si nu le-am retinut numarul ca eram ff grabit era in jur de ora 2 si eram in drum spre munci grabit si imediat mi-a venit in minte faptul ca trebuia sa isi opereze mufa dar nimic...altceva deci e la mijloc ...nu sunt curios insa o sa ma interesez daca cumva este o protejata a unora platiti din bani publici care freaca menta pe banii nostri in timpul orelor de program stand la barfe cu curve, o sa fiu cu grija pe viitor! E trist ce se intampla cu fetita asta care avea potential si o ajuta hormonii!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

thread-ul s-a transformat in tiganeala de cand micutza cacacioasa pe care nimeni nu o mai recenzeaza a inceput insultele si jignirile la adresa celor care ii bagau miliaone frumoase in buzunar! Minciunile se tin lant zicea ca merge sa se opereze tocmai azi am vazut-o ghici ce facea oprisera gaborii...(sau au luat-o militienii??????) la colt  str Timis cu gh lazar...era varata cu capul in masina a doi tablagii ce isi faceau rondul si parca erau la razie...desigur se cunosteau ca altfel nu se opreau ( sau au chemat-o pt "dreptul" lor????????) imi pare extrem de rau ca nu le-am facut o poza si nu le-am retinut numarul ca eram ff grabit era in jur de ora 2 si eram in drum spre munci grabit si imediat mi-a venit in minte faptul ca trebuia sa isi opereze mufa dar nimic...altceva deci e la mijloc ...nu sunt curios insa o sa ma interesez daca cumva este o protejata a unora platiti din bani publici care freaca menta pe banii nostri in timpul orelor de program stand la barfe cu curve, o sa fiu cu grija pe viitor! E trist ce se intampla cu fetita asta care avea potential si o ajuta hormonii!

:laugh2  :laugh2 multu" ptr grija, :kiss3 ps: in curand voi merge la operatie :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

thread-ul s-a transformat in tiganeala de cand micutza cacacioasa pe care nimeni nu o mai recenzeaza a inceput insultele si jignirile la adresa celor care ii bagau miliaone frumoase in buzunar! Minciunile se tin lant zicea ca merge sa se opereze tocmai azi am vazut-o ghici ce facea oprisera gaborii...(sau au luat-o militienii??????) la colt str Timis cu gh lazar...era varata cu capul in masina a doi tablagii ce isi faceau rondul si parca erau la razie...desigur se cunosteau ca altfel nu se opreau ( sau au chemat-o pt "dreptul" lor????????) imi pare extrem de rau ca nu le-am facut o poza si nu le-am retinut numarul ca eram ff grabit era in jur de ora 2 si eram in drum spre munci grabit si imediat mi-a venit in minte faptul ca trebuia sa isi opereze mufa dar nimic...altceva deci e la mijloc ...nu sunt curios insa o sa ma interesez daca cumva este o protejata a unora platiti din bani publici care freaca menta pe banii nostri in timpul orelor de program stand la barfe cu curve, o sa fiu cu grija pe viitor! E trist ce se intampla cu fetita asta care avea potential si o ajuta hormonii!

e clar ca asa cum ea fecaleaza si primeste bani pt asta asa si ea e fecalata in gura si plateste pe cativa gabori...au dus o undeva in camp au muito,fecalat o,i au luat banii si o luna sta linistita...Oricat de prosti ar fi garcea nu urca la ea in ap sa riste sa fie filmati...

DE CE CREDETI CA E ASA TARE IN GURA BETTY CEA URATA???IN PROSTIA EI CREDE CA ARE PROTECTIE...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

e clar ca asa cum ea fecaleaza si primeste bani pt asta asa si ea e fecalata in gura si plateste pe cativa gabori...au dus o undeva in camp au muito,fecalat o,i au luat banii si o luna sta linistita...Oricat de prosti ar fi garcea nu urca la ea in ap sa riste sa fie filmati...

DE CE CREDETI CA E ASA TARE IN GURA BETTY CEA URATA???IN PROSTIA EI CREDE CA ARE PROTECTIE...

posibil...la cat de idioti si compromisi sunt ...drept e nu toti dar cei care fac asemenea lucruri...totusi nu as crede ca mai mult decat ii iau lozul si ii asigura verbal protectie ei si tiganoiului ( pe care nu l-am mai vazut in ultima vreme)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

posibil...la cat de idioti si compromisi sunt ...drept e nu toti dar cei care fac asemenea lucruri...totusi nu as crede ca mai mult decat ii iau lozul si ii asigura verbal protectie ei si tiganoiului ( pe care nu l-am mai vazut in ultima vreme)

daca pui si virgula,,,,,,,,,,,pe cuvant de brasoveanca,de nu te cred eu,jur  =))  =)) ..ps: TRIST CA NICI ACUM NU AI INVATAT SA SCRII(ia.l de mana si pe colegutul tau alinus la "sicoala")...bafta si spor...(intr.o luna cand lipsesc "io" aveti timp) :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

e clar ca asa cum ea fecaleaza si primeste bani pt asta asa si ea e fecalata in gura si plateste pe cativa gabori...au dus o undeva in camp au muito,fecalat o,i au luat banii si o luna sta linistita...Oricat de prosti ar fi garcea nu urca la ea in ap sa riste sa fie filmati...

DE CE CREDETI CA E ASA TARE IN GURA BETTY CEA URATA???IN PROSTIA EI CREDE CA ARE PROTECTIE...

marturiseste cate ore te.ai concentrat :onloo  :350x  ca sa dai acest raspuns "dastept"...daca nu raspunzi corect,pun biciul si cravasa pe tine :stiletto   :sado  =))

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

marturiseste cate ore te.ai concentrat :onloo :350x ca sa dai acest raspuns "dastept"...daca nu raspunzi corect,pun biciul si cravasa pe tine :stiletto :sado =))

X/10 unde x este numarul de ore pe care il petreci in fata oglinzii unde te tencuiesti si fardezi inainte sa iesi din casa.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

RASPUNS CORECT::

X/10 unde x este numarul de ore pe care il PETREC in fata oglinzii unde MUNCESC SI  MA  LABARESC inainte sa IES din casa SI NU NUMAI :laugh2  =)) ...cum faci?  asa? :jerkoff  ??? daca nu reusesti,pui mana pe  :callyou , il suni pe colegul tau futacios sa iti faca asa :fuck ,apoi amandoi asa :blowj0b  :hump ...iar eu la final ASA :sado  :sado  :X

Link spre comentariu

  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Degeaba incerci sa pari o elevata tot o curva la care ma termin in gura pe 200 PARDON ramai...

te rog..nu mai cauta in dex cand vorbesti cu mine,vorbeste asa cum poti tu,pe limba ta si cu,cuvintele tale..o  sa incerc sa te inteleg.....sunt o "curva" ptr ca asa vreau,iubesc penisul,mai putin pe al tau...si cum altfel DECAT contra cost ai putea tu sa te termini la mine in gura?? nu esti capabil altfel... si acum in incheiere te rog politicos sa mergi sa iti versi frustrarile in alta parte :bye

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...