Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

La cum arata si se poarta ar avea cu siguranta succes la manelisti.Daca guta a avut gagica din tm ar putea si salam sa aiba;in loc de dana din beregsau ar aparea la tv sylvi ce a supt tot orasul la pulau...

https://www.youtube.com/watch?v=HD8G_OmeeP0 :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Buna dragilor.  Reamintesc preturile: 150 lei 1 finalizare 30 minute, 250 lei ora cu 2 finalizari. Servicii oferite in acesti bani : oral protejat,normal protejat,69,annilingus,cunnilingus,preludiu,atingeri,sarutari,mangaieri,finalizare corporala. Extra: oral neprotejat,finalizare faciala ,orala ,cu inghitire etc.  A 2a varianta : 100 EUR / ora cu multe servicii. A 3a varianta cu sex total si servicii totale - alt cost. Mai multe detalii telefonic. Program : 11 dimineata - 2,3 seara.  Va pup si va astept cu placere :kiss3 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Pachetul la 100 eur/ora  : numar nelimitat de finalizari,oralul in functie de igiena,finalizari orale,cu inghitire,faciala, masaje (thailandez,erotic,body masaj,de relaxare),jucarii erotice ptr ambii parteneri,sarutari pasionale(french kiss),role play,dominare(activa),streaptese,costumatii(multe),uro,scato(ambele activa), fantezii (stiu sa fac multe), hard sex,face fuck,foot fetish,foot job,hand job multiple,sarutari si jocuri cu sperma,porunci,umilita erotica sau  hard,pedepse,feminizare,penetrari,facesitting,penetrari,annilingus(sa ti dau limbi in fund),masturbari,dus impreuna,sex peste tot in locatie,..etc. Cam orice ne trece prin cap in limita bunului simt   :* O zi buna (incepe cu mine si se termina tot cu mine) :blushing2 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

 Programarile se fac telefonic si se confirma inainte cu 20 30 min de ora stabilita . Intarzierea cu mai mult de 20 de minute,duce la anularea programarii. In caz ca nu mai poti ajunge,lasa.mi te rog frumos un scurt mesaj cu 'nu mai vin/ajung" .Daca sunt sunata si nu pot raspunde,inseamna ca sunt ocupata si revii cu un telefon in 30 de minute sau 1 ora. Rog sa mi se lase un sms in care sa mi se specifice clar ora pana la care pot deranja inapoi , altfel eu nu mai apelez daca au trecut mai mult de cateva minute . Daca vad mesajul in timpul sugerat, apelez inapoi, dar daca mi-ati dat sms si nu ati primit nimic inapoi , inseamna ca nu am vazut sms-ul in timp util . Domnii casei au prioritate fata de domnii noi.  Multumesc si va doresc o zi frumoasa  :hug1 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

Buna dragilor.  Reamintesc preturile: 150 lei 1 finalizare 30 minute, 250 lei ora cu 2 finalizari. Servicii oferite in acesti bani : oral protejat,normal protejat,69,annilingus,cunnilingus,preludiu,atingeri,sarutari,mangaieri,finalizare corporala. Extra: oral neprotejat,finalizare faciala ,orala ,cu inghitire etc.  A 2a varianta : 100 EUR / ora cu multe servicii. A 3a varianta cu sex total si servicii totale - alt cost. Mai multe detalii telefonic. Program : 11 dimineata - 2,3 seara.  Va pup si va astept cu placere :kiss3 

Cat costa extra-urile in general si cat costa finalizarea orala cu/fara inghitire ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Băieți o mare dezamăgire Silvy se pare că doar vorbește ca face în grup cu mai multi am sunato să vină la hotel si nu a venit a refuzat direct !!!!

Imi selectez clientela  ;) si imi ofer serviciile cui vreau ;)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...