Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

Buna Silvy,

Saptamana viitoare o sa vin in Timisoara, imi place ce vad aici despre tine si cred ca esti genul de femeie care ma excita la maxim.

Ma intereseaza un pret pentru 2 ore, care sa includa dominare (incepator), sex np, anal, oral np, finalizare orala in gurita.

Vizita va fi undeva intre orele 11 - 13.

 

Multumesc! :*

Link spre comentariu

Buna Silvy,

Saptamana viitoare o sa vin in Timisoara, imi place ce vad aici despre tine si cred ca esti genul de femeie care ma excita la maxim.

Ma intereseaza un pret pentru 2 ore, care sa includa dominare (incepator), sex np, anal, oral np, finalizare orala in gurita.

Vizita va fi undeva intre orele 11 - 13.

 

Multumesc! :*

 

oral neprotejat, normal protejat

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Buna seara . Sunt disponibila  pana pe la 4 5  si  va astept cu o sampanie ,un coniac, un vin ,un ciko etc , sa aprindem focul pasiunii doar noi doi goi.  Daca nu raspund inseamna ca sunt ocupata. Asadar poti revenii te rog cu un telefon in 30 min sau o ora. Intarzierea cu mai mult de 10 ,15 minute duce la anularea programarii.  Confirmarea programarii se face cu 20 min inainte  . Nu raspund la orice mesaj,gasiti aici preturi,servicii,absolut totul,va rog cititi. Daca doresti sa te sun inapoi,lasa-mi un mesaj si specifica-mi ora pana la care te pot apela,multam  :gifs_ojos  :couple  :*

post-116360-0-52203200-1511630904_thumb.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

   Domnita,esti buna rau,si arati bine in poze,poti sa te pregatesti de defilare de ziua nationala :kiss3

Multumesc frumos :* credeam ca vrei  sa ma pregatesc ca vi pe la mine :2808.gif  sa ti defilez prin pat si peste tot  :FIREdevil

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...