Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Buna ziua :) . Preturi si servicii : 200 lei -1 finalizare (30 minute),sex oral,sex normal totul protejat, annilingus( pasiva ) ,cunnilingus,69 .  Ora cu aceleas servicii -2 finalizari - 300 lei, ora de bdsm fara sex 300 lei ,ora cu multe servicii 100 eur, sau 100 euro 1 finalizare sex total,si ora de sex total 150 euro. Accept cupluri ( f+b ),doar la hotel, accept cu mai multi barbati doar la hotel.  Program 11 dimineata - 12 seara , in weekend program de la 11 dimineata pana la 03, 04 dimineata . DOAR PE BAZA DE PROGRAMARI CU ,CONFIRMARE INAINTE CU 20,30 MINUTE. Nu accept persoane cu bile si nici rromii. Va pup si va astept sa ne iubim  :X

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Buna Silvy!

Mâine esti in Timisoara?

 

As vrea 2 ore de sex total. O sa vin special pentru tine dacă imi răspunzi in seara asta.

 

O sa vin de dimineata. 10 - 11.

 

Astept un semn.

 

Merci! :*

Buna,da. Lucrez dupa 11. Te astept :*  

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Buna ziua  :) . Preturi si servicii : 150 lei (20 minute ,actul in sine) ,oral,normal totul protejat , finalizare corporala, 200 lei -1 finalizare (30 minute),sex oral,sex normal totul protejat,finalizare corporala.  Ora  cu 2 finalizari, totul protejat, annilingus,cunnilingus, finalizare corporala este  300 lei, ora de bdsm fara sex 300 lei ,ora cu multe servicii 100 eur, sau ,100 euro 1 finalizare sex total,si ora de sex total 150 euro. Accept cupluri ( f+b ),doar la hotel, accept cu mai multi barbati doar la hotel.  Program 11 dimineata - 12 seara , in weekend program de la 11 dimineata pana la 03, 04 dimineata . DOAR PE BAZA DE PROGRAMARI CU ,CONFIRMARE INAINTE CU 20,30 MINUTE. Nu accept persoane cu bile si nici rromii. Va pup si va astept  :maninlove 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Buna ziua   :) . Preturi si servicii : 150 lei 1 finalizare sex  oral,normal totul protejat cu mentiunea ca se poate finaliza si pe sani, 300 lei o finalizare cu toate fanteziile incluse mai putin sex anal.  2  finalizari, totul protejat, cu finalizare pe sani este 250  lei,2 finalizari cu toate serviciile incluse ,(inclusiv bdsm) ,mai putin sex anal este de 450 lei.  100 euro 1 finalizare sex total,si 2 finalizari sex total 150 euro. Accept cupluri ( f+b ),doar la hotel, accept cu mai multi barbati doar la hotel.  Program 11 dimineata - 12 seara , in weekend program de la 11 dimineata pana la 03, 04 dimineata . DOAR PE BAZA DE PROGRAMARI CU ,CONFIRMARE INAINTE CU 20,30 MINUTE. Nu accept persoane cu bile si nici rromii. Va pup si va astept   :maninlove 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Buna ziua  :) . Preturi si servicii : 150 lei (20 minute ,actul in sine) ,oral,normal totul protejat , finalizare corporala, 200 lei -1 finalizare (30 minute),sex oral,sex normal totul protejat,finalizare corporala.  Ora  cu 2 finalizari, totul protejat, annilingus,cunnilingus, finalizare corporala este  300 lei, ora de bdsm fara sex 300 lei ,ora cu multe servicii 100 eur, sau ,100 euro 1 finalizare sex total,si ora de sex total 150 euro. Accept cupluri ( f+b ),doar la hotel, accept cu mai multi barbati doar la hotel.  Program 11 dimineata - 12 seara , in weekend program de la 11 dimineata pana la 03, 04 dimineata . DOAR PE BAZA DE PROGRAMARI CU ,CONFIRMARE INAINTE CU 20,30 MINUTE. Nu accept persoane cu bile si nici rromii. Va pup si va astept  :maninlove 

aceasta oferta nu exista  =))

Link spre comentariu

Silvy, imi doresc sa te întâlnesc dar niciodată nu mi s-a arătat pana acum, cand am vrut sa vin la Timișoara special pentru tine. Dar vreau neaparat saptamana asta sa te vad. Esti in Tm maine si poimâine. Dacă sun dimineata in jur de 10.30, se poate programare pentru ora 11? Multumesc! Te pup

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Salutare! Din pacate nu aduc vesti prea bune.

 

Am fost sambata la Silvy. Am ales o ora cu de toate la 450 de lei (100 euro). Dupa ce am trecut de inspectia tehnica a pulii, am avut parte de ON, NP, mozoale si finalizare orala. Din punct de vedere al serviciilor a fost mai mult decat ok. A fost foarte amabila si a facut cam ce am dorit. Problema a aparut de ieri, cand a inceput sa ma usture la urinare si sa am o mancarime pe il capo di tutti capi.

Din pacate astea sunt riscurile oralului neprotejat, nu cred ca ai cum se le controlezi indiferent de cate ori pe zi faci dus.

Link spre comentariu

Salutare! Din pacate nu aduc vesti prea bune.

 

Am fost sambata la Silvy. Am ales o ora cu de toate la 450 de lei (100 euro). Dupa ce am trecut de inspectia tehnica a pulii, am avut parte de ON, NP, mozoale si finalizare orala. Din punct de vedere al serviciilor a fost mai mult decat ok. A fost foarte amabila si a facut cam ce am dorit. Problema a aparut de ieri, cand a inceput sa ma usture la urinare si sa am o mancarime pe il capo di tutti capi.

Din pacate astea sunt riscurile oralului neprotejat, nu cred ca ai cum se le controlezi indiferent de cate ori pe zi faci dus.

Nasoala treaba colegul!

la urolog cu tine

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...