Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Eu nu is frumos dar nici tu nu esti =))).Nu pun poze cu mine din motive de confidentialitate cum nici tu nu pui poze cu fata ta.Ai ochi negrii/caprui inchis buze mari carnoase de ratusca :))))

iti dai seama ce tragedie ca tie nu iti place de mine  =)). hai spune descrierea locatiei live vazuta de tine frumosule =))  =))  =)) ce esti :-/

Link spre comentariu
  • Oras:Middle of Nowhere
  • Oras:Middle of Nowhere

iti dai seama ce tragedie ca tie nu iti place de mine  =)). hai spune descrierea locatiei live vazuta de tine frumosule =))  =))  =)) ce esti :-/

N-am fost la tine in locatie dar te-am recunoscut in niste poze(dupa masina de spalat),pe care tu singura le-ai pus pe un site de socializare.Intr-una ai un ruj oribil pe buzoacele alea de ratusca un roz inchis :))) si intr-alta esti langa masina de spalat,imbracata intr-o bluza Ralph Lauren.

Link spre comentariu
Vizitator curvar111
Reputație: 0

Inca un frustart comenteaza aiurea nimeni nu te obliga sa mergi la ea nu iti palce mergi altundeva gasesti in timi sute de anunturi pe publi24 dar problema e ca nu stii cn sta in spatele usii dute la tipele aia cu 50 de lei. Ma da chiar nu avetri ce face eu cred ca iti este ciuda ca nu ai fost la sylvi si nu ai avut parte de serviciile ei.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

curvar111 esti analfabet. Tu esti cel frustrat, nu colegii care isi spun parerea. Esti curvar doar cand arunci cu banii la prostituate, oricine poate sa ajunga oriunde cu bani, ideea e sa faci ceva si cu viata ta. Imbatraniti degeaba, trece viata pe langa voi si nu ati realizat nimic. Ai grija sa nu ajungi ca gvbolovan, care nici acu nu si-a dat seama ca e un zerou, ca a imbatranit degeaba. Construiti-va viata nu mai fiti fraieri. Silvy-arati foarte bine pt varsta ta, o sa iti fac o vizita intro zi cu soare si nu o sa iti spun cine sunt, o data la un timp merge sa incerci o profesionista in domeniu, eu nu duc lipsa ca multi de aici care se cred curvari atunci cand arunca cu banii

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

curvar111 esti analfabet. Tu esti cel frustrat, nu colegii care isi spun parerea. Esti curvar doar cand arunci cu banii la prostituate, oricine poate sa ajunga oriunde cu bani, ideea e sa faci ceva si cu viata ta. Imbatraniti degeaba, trece viata pe langa voi si nu ati realizat nimic. Ai grija sa nu ajungi ca gvbolovan, care nici acu nu si-a dat seama ca e un zerou, ca a imbatranit degeaba. Construiti-va viata nu mai fiti fraieri. Silvy-arati foarte bine pt varsta ta, o sa iti fac o vizita intro zi cu soare si nu o sa iti spun cine sunt, o data la un timp merge sa incerci o profesionista in domeniu, eu nu duc lipsa ca multi de aici care se cred curvari atunci cand arunca cu banii

buna. am intrat doar sa iti spun ca atat "curvar111" cat si "gvbolovan" is barbati de calitate,cu bune maniere si mult bun simt. pe amandoi am avut placerea sa-i cunosc si sa stau de vorba cu ei,barbati cu,caracter. Disputele voastre pe mine nu ma intereseaza. Te astept cu placere cand vei dorii sa ma vizitezi. te imbratisez si iti doresc o zi linistita. Zilele astea  revin,voi anunta. :*

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nu am nicio disputa cu nimeni, sunt convins ca amandoi sunt oameni cu caracter, am vrut doar sa le deschid ochii si am considerat ca doar prin forma asta o pot face. Nu trebuie sa ne petrecem toata viata dand banii doar pe femei, trebuie sa ne rezolvam pe noi in primul rand. Viata e scurta si trebuie traita dar nu batandu-ne joc de bani. Dar fiecare sa faca ce vrea cu viata lui, nu mai am nimic de spus. Sa traiti bine

Link spre comentariu
  • Oras:fara locatie
  • Oras:fara locatie

baieti aveti aici o femeie de milioane, am vizitato pe silvy acuma 2 ani si a fost mai mult decat perfect cand am cerut 69 mia bagat direct capul intre picioare sa ii mananc pizda, am innebunit, e chiar genul de femeie careia ii place pula maxim!

silvy draga daca treci prin deva vreodata sa stii ca ai clientela calumea!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

baieti aveti aici o femeie de milioane, am vizitato pe silvy acuma 2 ani si a fost mai mult decat perfect cand am cerut 69 mia bagat direct capul intre picioare sa ii mananc pizda, am innebunit, e chiar genul de femeie careia ii place pula maxim!

silvy draga daca treci prin deva vreodata sa stii ca ai clientela calumea!

te pup,o zi linistita :*

Link spre comentariu
  • Oras:Middle of Nowhere
  • Oras:Middle of Nowhere

baieti aveti aici o femeie de milioane, am vizitato pe silvy acuma 2 ani si a fost mai mult decat perfect cand am cerut 69 mia bagat direct capul intre picioare sa ii mananc pizda, am innebunit, e chiar genul de femeie careia ii place pula maxim!

silvy draga daca treci prin deva vreodata sa stii ca ai clientela calumea!

O femeie de milioane =)))) hai mai taie din ele da-le dreq ca nu e nici macar de 1 milion de lei vechi =)))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...