Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

  • Oras:Middle of Nowhere
  • Oras:Middle of Nowhere

pai ce faci ma gay-ule?  imi iei locul ? =))  =))  :sado rusinica  :refoz :doggystyle

Fa un selfie doar cu buzele de ratza si posteaza.Sunt mare fan.Te salveaza de la innec =)))).Tie nici nu ti-ar trebui colac,in caz ca nu stii sa innoti te tin buzele la suprafata =)))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Fa un selfie doar cu buzele de ratza si posteaza.Sunt mare fan.Te salveaza de la innec =)))).Tie nici nu ti-ar trebui colac,in caz ca nu stii sa innoti te tin buzele la suprafata =)))

http://silviubacky.com/wp-content/uploads/2014/11/Prostia-din-nascare.jpg

Link spre comentariu

Baiatul ala fura curent la greu si cel mai bun lucru pe care poate sa il faca este sa nu se reproduca si sa numai zica la nimeni ca e de aici din Banat ca ne face de rusine !Pacat ca neuronii nu se pot cumpara de la magazin sau piata ca iar prinde bine sa mai aibe vreo citiva in plus.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Baiatul ala fura curent la greu si cel mai bun lucru pe care poate sa il faca este sa nu se reproduca si sa numai zica la nimeni ca e de aici din Banat ca ne face de rusine !Pacat ca neuronii nu se pot cumpara de la magazin sau piata ca iar prinde bine sa mai aibe vreo citiva in plus.

:kiss3

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Buna silvy. Imi poti da un pret la urmatoarele: duș impreuna cu sarutari, sa te ling fata si spate, sex normal.ms

buna. 1 fin 300,incluzand serviciile ce le doresti +altele :*

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Buna. New services . Am si partener 34 de ani,183cm,84 kg, bine dotat. disponibili impreuna sau separat,suntem open mind. mai multe detalii telefonic.  :gifs_ojos  :maninlove

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Partenerul tau e si pestele tau? M-ai facut sa renunt prea repede la tine. 300 e un pret exagerat i'm sorry cu 200 maxim 250 ne putem vedea doar daca ma asiguri ca nu e pestele acasa.

esti liber sa mergi unde doresti ;) iar cat despre peste,am o mica pestoaica mica, obraznica si futacioasa in chilotei :rolleyes:  :) vino sa o vezi daca esti curios :snap

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...