Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

 

Reamintesc preturile,serviciile si programul in compania mea: 

  • 20 minute 150 lei 1  fin : op,limbi,69,normal protejat ,sex intre sani ,finalizare corporala!     
  • 30 min op,limbi,69,normal protejat ,sex intre sani ,finalizare corporala 200 lei!   
  • Se pot adauga si alte servicii pentru extra cost .   
  • 30 -40 min 1 fin cu on,sarutari,limbi,69,limbi in fund activa,finalizare in gurita,masaj,costumatii,fetish.uri,fantezii 300 lei!   
  • 1 ora 1 finalizare op,limbi,69,sex intre sani, normal protejat ,finalizare corporala si masaj erotic/relaxare 250 lei!   
  • 1 ora 2 fin op,limbi,69,normal protejat ,sex intre sani, finalizare corporala si masaj 300 lei.   
  • Se pot adauga si alte servicii pentru extra cost. 
  • Sex total 30,40 min o fin este 450 lei.
  • Sex total 1 ora 700 lei.
  •  500 lei/ ora : 2 finalizari ,oral neprotejat(daca igiena permite), sarutari peste tot inclusiv   :kiss3 ,jocuri de rol,cunnillingus,annilingus(si pasiva si activa,fetish.uri( al imbracamintei,picioarelor,ciorapilor,chiloteilor, corpului,venerare,adorare,al incaltamintei etc ), foot fetish, sarutari cu sperma, 69,finalizare in gura,corporala,face fuck, voma pe penis,streaptese, lapp dance, masaj prostatic(cu detegelul,sau jucarii mici,medii,sau mari), feminizare, masaj erotic si de relaxare,costumatii,uro activa, fac si pasiva(de la gat in jos) +200 lei extra, skato doar activa, bdsm doar activa, gfe, masturbari,facesitting,scuipat,dus impreuna ,convorbiri fierbinti etc.
  • Deplasari fac doar la hotel 500 lei ora standard.
  • Lista ramane deschisa si pentru alte fantezii propuse de voi domnilor.   
  • Ca si tinute am extrem de multe,latex,piele,de profa,de scolarita,politista etc.
  • In locatia mea NU exista camere de filmat si nici nu ma las filmata. 
  • Reamintesc si programul in care sunt de gasit.: luni -joi de la 11 dimineata pana seara la 02,03. vineri si sambata  de la 11 dimineata pana pe la 04,05 inspre dimineata, iar duminica dupa 12 sau cand ma trezesc.
  • Preturile si serviciile sunt aceleas ca si pana acum.
  • Sunt disponibila doar pe baza de programari,acestea  fiind confirmate inainte de a pleca spre mine cu 20 minute. 
  • Accept si cupluri (f + b), sau mai multi parteneri odata,insa doar la hotel.
  • Daca la telefon nu raspund, sunt ocupata iar telefonul sta pe silentios ,te rog insista si revino in 30 de min sau 1 ora.
  • Daca nu mai poti ajunge la programarea facuta,te rog frumos sa iti anulezi programarea.
  • Va astept cu placere.
  • Mini barul : apa,suc natural,cafea,bauturi alcoolice, este din partea casei.  Multi pupici pentru voi dragii mei. 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Doamne!!... in sfarsit Silvy, asta e ce trebe....de cand trebuia postata lista asa, e cam mare sa o pui in semnatura....asta e ...dar cand mai e de postat oferta, asa sa o postezi in formatul asta !!! in format meniu, totul detaliat, inclussiv perioade de timp, tot ce trebuie :)

 

Dar cateva lamuriri...

1) Cand zici "limbi", presupun ca te referi la cunnilingus,

2) FK , am observat bine? e inclus doar in optiunile cu Oral Neproteja? 

3) in optiunile cu anal , sunt incluse, FK , limbi, CIM,rimming, etc etc

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Doamne!!... in sfarsit Silvy, asta e ce trebe....de cand trebuia postata lista asa, e cam mare sa o pui in semnatura....asta e ...dar cand mai e de postat oferta, asa sa o postezi in formatul asta !!! in format meniu, totul detaliat, inclussiv perioade de timp, tot ce trebuie :)

 

Dar cateva lamuriri...

1) Cand zici "limbi", presupun ca te referi la cunnilingus, 

2) FK , am observat bine? e inclus doar in optiunile cu Oral Neproteja? 

3) in optiunile cu anal , sunt incluse, FK , limbi, CIM,rimming, etc etc

1) Da, 2 ) sarutul  poate fi inclus in oricare din variantele alese insa se plateste extra acolo unde nu intra in pret 3 ) sex total cu de toate :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Si erau fara numar, fara numar  :laugh2

Era si cazul, felicitari Silvy :)

 

Acuma sunt curios daca indrazneste careva sa comenteze. :laugh2

Felicitari Silvy!!!

 

am numarat recenziile

felicitari silvy

Multumesc tuturor. Cu acest frumos cadou primit,va rog frumos dragii mei,sa incetam cu off topicul. Va multumesc,va imbratisez si ne revedem curand. O dupa amiaza linistita va doresc in continuare si ptr voi un "mic cadou",o pozica  :kiss3

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Dragii mei, deseara voi fi disponibila pentru voi. Abia astept. 

Preturile in compania mea :

  1. 20 minute 150 lei 1  fin : oral p,limbi,69,normal protejat ,sex intre sani ,finalizare corporala ( cele 20 minute reprezinta strict timpul alocat serviciilor ). socializarea , dusul, o bautura ,tigara etc este din partea casei .
  2. 30 min oral p,limbi,69,normal protejat ,sex intre sani ,finalizare corporala 200 lei! (cele 30 minute reprezinta strict timpul alocat serviciilor ). socializarea , dusul, o bautura ,tigara etc este din partea casei .
  3. 40 min 1 fin cu on,sarutari,limbi,69,limbi in fund activa,finalizare in gurita,masaj,costumatii,fetish.uri,fantezii 300 lei!  (cele 40 minute reprezinta strict timpul alocat serviciilor ). socializarea , dusul, o bautura ,tigara etc este din partea casei .
  4. 1 ora cu 2 fin op,limbi,69,normal protejat ,sex intre sani, finalizare corporala si masaj 300 lei.   
  5. Sex total 30,40 min o fin este 450 lei. (cele 40 minute reprezinta strict timpul alocat serviciilor ). socializarea , dusul, o bautura ,tigara etc este din partea casei .
  6. Sex total 1 ora 700 lei.
  7.  500 lei/ ora : 2 finalizari ,oral neprotejat(daca igiena permite), sarutari peste tot inclusiv     :kiss3 ,jocuri de rol,cunnillingus,annilingus(si pasiva si activa,fetish.uri( al imbracamintei,picioarelor,ciorapilor,chiloteilor, corpului,venerare,adorare,al incaltamintei etc ), foot fetish, sarutari cu sperma, 69,finalizare in gura,corporala,face fuck, voma pe penis,streaptese, lapp dance, masaj prostatic(cu detegelul,sau jucarii mici,medii,sau mari), feminizare, masaj erotic si de relaxare,costumatii,uro activa, fac si pasiva(de la gat in jos) +200 lei extra, skato doar activa, bdsm doar activa, gfe, masturbari,facesitting,scuipat,dus impreuna ,convorbiri fierbinti etc. 
  8. Sunt disponibila doar pe baza de programari,acestea  fiind confirmate inainte de a pleca spre mine cu 20 minute. 
  9. Daca la telefon nu raspund, sunt ocupata iar telefonul sta pe silentios ,te rog insista si revino in 30 de min sau 1 ora.
  10. Daca nu mai poti ajunge la programarea facuta,te rog frumos sa iti anulezi programarea.
  11. Mini barul : apa,suc natural,cafea,bauturi alcoolice, este din partea casei.  
  12. Programul in care sunt de gasit este de la 11 dimineata, luni, joi pana seara la 01- 03 , iar in weekend program prelungit de la 11 dimineata pana pe la 03-05 inspre dimineata. Duminica de  la 11,12 dimineata pana seara la 01- 03. 
  13. Va astept cu placere. Va sarut si  sa aveti o zi frumoasa
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...