Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Imi doresc ce spuneti,dar nu stiu exact ce inseamna asta,ce trebuie sa fac.la cat timp as putea sa va vad,sa va slujesc sau sa va ating

Te intinzi cam mult aici cu discutiile  :sado Stapana are nevoie de FAPTE si mai  putine vorbe  :stiletto ne am inteles?

Link spre comentariu
  • Oras:in cantareata cheala
  • Oras:in cantareata cheala

Te intinzi cam mult aici cu discutiile  :sado Stapana are nevoie de FAPTE si mai  putine vorbe  :stiletto ne am inteles?

 

Asa e roma8rio, e timpul sa iei un credit de macar 30,000eur si s-o platesti pe stapana ca altfel o incurci =))

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:in cantareata cheala
  • Oras:in cantareata cheala

Te intinzi cam mult aici cu discutiile  :sado Stapana are nevoie de FAPTE si mai  putine vorbe  :stiletto ne am inteles?

 

Asa e roma8rio, e timpul sa iei un credit de macar 30,000eur si s-o platesti pe stapana ca altfel o incurci =))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Am inteles Stapana. Din septembrie voi fi in genunchi la ordinele Dumneavoastra. Sa aveti o noapte buna Stapana mea.

Stapana ta poarta marimea s la haine si marimea 35,36 la incaltaminte. Ce primesc bun si in cat timp ma pot bucura de cadouri? Adresa Stapanei si nr de telef le stii. Indulceste,ti Stapana daca vrei sa te mai bag in seama si sa iti fac ce,ti place si ce vrei  :*

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Buna, eu sunt din Resita si ajung mai rar la TM dar mi-as dorii si eu sa fiu sclavul STAPANEI SILVY. I-as indeplinii orice dorinta vrea stapana si as sta la picioarele ei cateva ore cu mare bucurie.

Buna . Te primesc cu mare drag .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

As venii cu mare drag, problema este costul unei astfel de sedinte care cred ca este destul de mare si nu imi permit din pacate :(.

300 lei sedinta de bdsm pe ora fara sex , 100 eur ora inclus si sex. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Adică plătești 300 lei sa nu i dai la bucile alea obosite...ci ca sa se cace si sa se pise pe tine...sa i lingi tocul...sa ti dea câteva biciuri pe spinare....super oferta!!!

post-116360-0-83887100-1501241198_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Silvi hard Deep face Fuck - gagging cu finalizare Deep , faci ? Și la ce pret?

ti am mai zis odata preturile si serviciile ,m ai resunat iar tot ptr  detalii.  WTF? nu negociez, ce nu intelegi? trebuia sa ridic tonul ca sa te fac sa pricepi? Sa imi lasi  adresa ca sa iti trimit un desen cu lista de preturi si servicii,poate asa intelegi. Prima data caNd m ai sunat,am ras impreuna am vb,ne am amuzat..nu vad rostul ptr care a 2 a oara ai resunat din nou ca sa negociezi desii stiind de prima data ca : AI BANI SI VREI SA VII,TE ASTEPT, NU AI BANI,NU VREI SA VII,CAUTI IN ALTA  PARTE. SIMPLU. REGULA VALABILA PTR TOTI . NU NEGOCIEZ! MA RESPECTI, PRIMESTI RESPECT SI BUN SIMT. CUM MA TRATEZI,ASA TE TRATEZ. NU TE OBLIG SA VII DACA NU VREI,NU TE CHEM EU LA MINE SI NICI NU TE TIN FORTAT DACA NU ITI PLACE DE MINE CAND ITI DESCHID USA. VA PUP

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:tm
  • Oras:tm

Bine zici, toata lumea stie ca esti o femeie puternica, cu un IQ ridicat, cu cei 7 ani de acasa. Felicitari pt postare si pt curajul pe care multi dintre noi nu il avem. Eu unu consider ca zice adevarul, nu ca se cearta cu unu si cu altu.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Sa inteleg ca accepti facial cumshot? As fi foarte curios, mai ales de buzele alea pline de mini-me :D

Accept doar daca,cand vii la mine,esti domn si imi placi,ai bun simt,respect,mega curat etc :2qm40hg Valabil ptr totii domnii care vor fantezia aceasta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...