Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

ti am mai zis odata preturile si serviciile ,m ai resunat iar tot ptr  detalii.  WTF? nu negociez, ce nu intelegi? trebuia sa ridic tonul ca sa te fac sa pricepi? Sa imi lasi  adresa ca sa iti trimit un desen cu lista de preturi si servicii,poate asa intelegi. Prima data caNd m ai sunat,am ras impreuna am vb,ne am amuzat..nu vad rostul ptr care a 2 a oara ai resunat din nou ca sa negociezi desii stiind de prima data ca : AI BANI SI VREI SA VII,TE ASTEPT, NU AI BANI,NU VREI SA VII,CAUTI IN ALTA  PARTE. SIMPLU. REGULA VALABILA PTR TOTI . NU NEGOCIEZ! MA RESPECTI, PRIMESTI RESPECT SI BUN SIMT. CUM MA TRATEZI,ASA TE TRATEZ. NU TE OBLIG SA VII DACA NU VREI,NU TE CHEM EU LA MINE SI NICI NU TE TIN FORTAT DACA NU ITI PLACE DE MINE CAND ITI DESCHID USA. VA PUP

Wow, multumim ca ne-ai facut clar la toata lumea cat de psihopata esti acum.

De asemenea, dupa alegerea de fonturi si culoare/caps, e sigur ca tu esti "vulgaru", care a facut spam cu posturi similare.

Cred ca si "roma8rio" e alt cont bogus de-al tau cu care iti faci promotie singura.

Hai mutate in alt oras, aici ne-am cam prins ca esti dusa cu pluta si ti-ai facut destui dusmani ca sa-ti fie frica sa mergi jos sa-ti cumperi paine.

Link spre comentariu

Accept doar daca,cand vii la mine,esti domn si imi placi,ai bun simt,respect,mega curat etc :2qm40hg Valabil ptr totii domnii care vor fantezia aceasta.

Traducere: face orice, nu are limite, cat timp are iluzia ca se afla sub control. Control freak!

In privinta bunului simt, e la "standardul ei", citeste si tu pe forum si o sa afli cat de jos este.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Traducere: face orice, nu are limite, cat timp are iluzia ca se afla sub control. Control freak!

In privinta bunului simt, e la "standardul ei", citeste si tu pe forum si o sa afli cat de jos este.

Sir, you are a sir. Vad un raspuns onest si simpatic cu o logica buna la baza si un pic de adevar; ai o mana sus din partea mea. However, I will try it once. Am un fetish cu ea, sa vedem ce poate!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:tm
  • Oras:tm

Probabil ca bibigugu este alexxx90. Contul e creat azi la aceeasi ora cand au fost facute postarile. Nu sunt un cont fals a lui Silvy, sunt doar o persoana care a vizitat aceasta fata. Si am ramas surprins de ce am gasit, poze reale 100%. Pe postari se vede clar(cine a ajuns la ea o vorbeste de bine, cine nu, nu). E o femeie care a investit in ea, daca vrea te primeste, daca nu, nu. Merita mai mult, nu o mai vorbiti de rau daca nu o cunoasteti

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna

 

 

Am fost si eu la aceasta superba domnisoara acum cateva luni, vizita a fost pentru o sedinta de dominare.... mertia toti banii

NOTA 10 SILVY PENTRU TOT

 

Ceva poze noi? imi e dor de fundul tau :*:*:* TE PUP :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:tm
  • Oras:tm

Dupa cum spuneam mai sus,cine o viziteaza ramane placut surprins indiferent de serviciile pe care le vrea. Si in realitate arata mult mai bine. Imi pare rau ca nu sunt un om bogat, ca mi-as dori sa fiu langa ea tot timpul,dar nu imi permit sao fac fericita. Sper din suflet sa va vizitez in septembrie. Va sarut peste tot frumoasa doamna.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Dupa cum spuneam mai sus,cine o viziteaza ramane placut surprins indiferent de serviciile pe care le vrea. Si in realitate arata mult mai bine. Imi pare rau ca nu sunt un om bogat, ca mi-as dori sa fiu langa ea tot timpul,dar nu imi permit sao fac fericita. Sper din suflet sa va vizitez in septembrie. Va sarut peste tot frumoasa doamna.

:hug1

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

norocosul de mine :D

Sunat la Silvy, insa fara raspuns, revenit in aproximativ jum de ora, la fel, fara rezultat. Primesc un beep la mai putin de 2min de la ultimul meu apel. Stabilit, ajuns la locatie. Silvy e faina faina. Nu are sens sa mai descriu/dau note,,,,din partea. ea mereu va avea 10+ la orice capitol.

Silvy abia astept sa te revad, ai mare grija de tine. Te pup unde vrei tu ^_^

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

n-o mai promova in halul asta, ii faci deservicii

Cine vorbeste 😂.nu esti tu mai mereu pe topicul brunetei irezistibile facand up?

He he ce ti-e si cu fan cluburile astea....mai ceva ca la fotbal 😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

norocosul de mine :D

Sunat la Silvy, insa fara raspuns, revenit in aproximativ jum de ora, la fel, fara rezultat. Primesc un beep la mai putin de 2min de la ultimul meu apel. Stabilit, ajuns la locatie. Silvy e faina faina. Nu are sens sa mai descriu/dau note,,,,din partea. ea mereu va avea 10+ la orice capitol.

Silvy abia astept sa te revad, ai mare grija de tine. Te pup unde vrei tu ^_^

te sarut dulce,dulce :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:tm
  • Oras:tm

Fiind prea placut surprins la prima intalnire cu ea,am crezut ca ii fac un bine,nu ca ii fac deservicii.Daca am reactionat gresit fara sa imi dau seama, las acum ultimul meu comentariu pe topic si ii transmit D-rei Silvy ca imi pare rau si imi cer iertare.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Fiind prea placut surprins la prima intalnire cu ea,am crezut ca ii fac un bine,nu ca ii fac deservicii.Daca am reactionat gresit fara sa imi dau seama, las acum ultimul meu comentariu pe topic si ii transmit D-rei Silvy ca imi pare rau si imi cer iertare.

Stai linistit scumpule,nu l baga in seama pe azorel bret,este doar pupincuristul forumului si vorbeste sa nu adoarma. Daca ne am coborii la mintea lui,am da de petrol :girly

Link spre comentariu

Cine vorbeste .nu esti tu mai mereu pe topicul brunetei irezistibile facand up?

He he ce ti-e si cu fan cluburile astea....mai ceva ca la fotbal

 

tu o compari la frumusete pe silvy cu raluca? nu cred

tu vrei altceva :felatie

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Dar cine compara pe cine....e un concurs de miss pe aici? Nu am vazut 😂😂😂radeam de tine cum incerci sa ii faci pe alti membri sa nu lase recenzii pozitive lui silvy...sanchi deservicii...eu suspectez ca esti putin amorezat De Raluca si din cauza serviciilor si tarifelor o vezi pe Silvy ca pe o amenintare pt preferata ta.stai linistit nu esti nici primul nici ultimul.amorul asta bata-l vina ☺😊☺.dar sa stii ca amandoua sunt frumoase nu as refuza o sedinta lesby cu niciuna ðŸ˜. Uite chiar azi o sun pe Silvy 😆😊

  • Like 1
Link spre comentariu

Dar cine compara pe cine....e un concurs de miss pe aici? Nu am vazut radeam de tine cum incerci sa ii faci pe alti membri sa nu lase recenzii pozitive lui silvy...sanchi deservicii...eu suspectez ca esti putin amorezat De Raluca si din cauza serviciilor si tarifelor o vezi pe Silvy ca pe o amenintare pt preferata ta.stai linistit nu esti nici primul nici ultimul.amorul asta bata-l vina ☺☺.dar sa stii ca amandoua sunt frumoase nu as refuza o sedinta lesby cu niciuna . Uite chiar azi o sun pe Silvy

 

bati campii.

in ce priveste aspectul fizic, Silvy e o femeie de plastic

daca vorbim despre prestatia, Silvy e f docila si face orice i se cere

capusorul tau de gagica poate intelege diferenta?

Link spre comentariu

  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Silvy pot sa îți dau un mesaj privat sau un mesaj simplu sau pe whatts pentru a-ti spune ce as vrea de la a la z dacă se poate te rog frumos vreau sa vin la tine sapt viitoare te pup dulce

da sms pe telefon,pup

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...