Sari la conținut

Postări Recomandate

Buna ziua.

Ma uitam pe internet si dintr-una in alta am dat peste acest site.

Nu caut ceva anume.Deocamdata mi-am facut un profil si vreau sa vad despre ce e vorba pe aici.

O sa atasez si cateva poze.

In viitor o sa mai completez si actualizez descrierea.

Sunt deschis la intrebari, propuneri, recomandari, etc..

 

Toate pozele sunt relativ recente.S-ar putea sa arat ceva mai bine acum decat eram acolo.

 

post-69894-0-31377600-1364223453_thumb.jpg

 

post-69894-0-99865200-1364223464_thumb.jpg

 

post-69894-0-84946000-1364223511_thumb.jpg

 

post-69894-0-60585800-1364223535_thumb.jpg

 

post-69894-0-26435700-1364223548_thumb.jpg

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Ca sfat: schimba pozele, sau  modifica-le sa fie alt decor in ele. Si data viitoare  poate iti faci poze in lenjerie  mai sexy, chiar si tanga, de ce nu :girly Cred ca ar fi sexy niste poze alb-negru cu tine, cu ceva  lumini bine orientate.  Ai ce arata, valorizeaza asta. Bafta.

Link spre comentariu

Da, multumesc pentru sfat.

 

Am pus ce am gasit pe aici prin calculator sau prin telefon.Nu facusem pozele special ca sa le postez undeva.

Trebuie sa mai studiez, nu stiu cum sa fac cu lumina.

Si eventual as putea sa iau pe cineva sa ma ajute, sa nu ma mai pozez singur.

 

P.S. Legat de tanga, nu suport.Tanga, haine roz sau pensat nici daca ma impusca cineva...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Domnu' cu spionaju' .. nu ai spus daca esti doar curios sau esti chiar CUR-ios ... Nu de alta , dar sa stie fetili daca sa viseze la tine , sau te poti pomeni cu niste baietei ca te cur-teaza !

Si .. dumneata faci poze cu muschii din dotare , doar asa ...sa fie in calculator ?! :snap

 

Oricum , succes !

Link spre comentariu

data viitoare  poate iti faci poze in lenjerie  mai sexy.....

 

Daca mai vizualizeaza cineva, vre-o fata, poate ma ajuta.Cum ar fi lenjeria mai sexy?Eventual poate o poza, ceva.

 

Intrebarea este cat se poate de serioasa, pentru ca nu ma pricep asa bine si as vrea sa stiu cand ma duc sa cumpar ce sa caut mai exact.

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Nu neaparat  o lenjerie, dar o camasa desfacuta pe tine  mie una intotdeauna mi s-a parut sexy, jeansi purtati fara chiloti tot desfacut la fermoar..  chestii, care lasa mult loc imaginatiei.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Chiloti mai stramti.. desi personal mi-a placut mai mult poza din spate, fara ei.  :blushing2

 

Sunt de acord cu Cassy, blugi desfacuti, iarasi interesant. 

 

Nu  ne intelege gresit, arati foarte bine si chiar nu ai nevoie de altceva sa devii mai atractiv, dar de dragul pozelor artistice.. Eu una ma ofer sa iti fac poze mai profi!  :snap

Link spre comentariu

Nu imi plac barbatii.Nu sunt bisexual, homosexual, sau mai stiu eu ce (am observat ca sunt multe chestii dinastea cu sufixul sexual).Dar mi s-a intamplat odata sa ma abordeze un barbat pe strada, sa incerce sa ma agate.

 

Cred ca ai vrut sa zici prefix sexual, nu sufix. Prefixul se pune inaintea cuvantului de baza, sufixul dupa el.

 

Spor la facut noi poze, mai profi. Fetele si-au dat cu parerea foarte bine. Subscriu la aceste pareri.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Chiloti mai stramti.. desi personal mi-a placut mai mult poza din spate, fara ei.  :blushing2

 

Sunt de acord cu Cassy, blugi desfacuti, iarasi interesant. 

 

Nu  ne intelege gresit, arati foarte bine si chiar nu ai nevoie de altceva sa devii mai atractiv, dar de dragul pozelor artistice.. Eu una ma ofer sa iti fac poze mai profi!  :snap

 

Chiloti mai stramti.. desi personal mi-a placut mai mult poza din spate, fara ei.  :blushing2

 

Sunt de acord cu Cassy, blugi desfacuti, iarasi interesant. 

 

Nu  ne intelege gresit, arati foarte bine si chiar nu ai nevoie de altceva sa devii mai atractiv, dar de dragul pozelor artistice.. Eu una ma ofer sa iti fac poze mai profi!  :snap

Buna, as dori sa imi ofer serviciile pentru persoana ta. Eu am un anunt aici, unde gasesti toate detalii necesare.

 

https://nimfomane.com/forum/topic/12701-gigolo-din-bucuresti/

 

PS: iti ofer prima intalnire gratis pentru a oferi un feedback doamnelor de pe acest forum. Toate datele de contact se gasesc in anunt.

 

Cu cele mai placute si intense ganduri,

 

George

Link spre comentariu

Stie cineva unde pot gasi si eu niste haine care sa imi vina?Orice as cumpara, de oriunde vine foarte rau.De exemplu daca imi cumpar un tricou, sus sa zicem ca se potriveste, dar in jurul taliei va fi extrem de larg.Daca il las pe afara va sta ca un fel de rochie, iar daca il bag in pantaloni se va face punga.Toate tricourile sunt inguste in umeri si foarte largi in talie, sunt mai largi in talie decat in umeri.

 

La pantaloni sa zicem ca mai merge, o sa fie prea stramti pe fund si largi in talie, dar mai pun o curea ceva.Dar cel putin la tricou/camasa este imposibil.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

din poze se vede clar o diferenta. ai lucrat prea mult trapezul si acum esti prea dezvoltat in acea zona. pt camasi si haine care nu se intind, cel mai sigur, fa-ti la comanda. iti iei material si mergi la croitor si-ti faci 4-5 odata, ca sa fie un singur tipar.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

e mai sigur sa-ti faci la comanda, iesi si mai ieftin daca iti iei material decat daca cumperi un produs finit si'l modifici. risti sa nu se potriveasca...daca nu e croit pe corpul tau..uneori arata aiurea chiar daca e modificat. dar na..tu incearca si asa si asa. felicitari pentru ca ti-ai dat seama de problema si ca esti dispus sa faci ceva in privinta asta.

Link spre comentariu
  • Oras:***
  • Oras:***

Fara lenjerie,insa eventual cu ceva bocanci si cravata.Binenteles,sa nu fie facute cu telefonul.

Ies pozele misto si cu telefonul, il rogi pe Chris73 sa iti faca cateva poze are ultima generatie de Iphone :D

 

Stie cineva unde pot gasi si eu niste haine care sa imi vina?Orice as cumpara, de oriunde vine foarte rau.De exemplu daca imi cumpar un tricou, sus sa zicem ca se potriveste, dar in jurul taliei va fi extrem de larg.Daca il las pe afara va sta ca un fel de rochie, iar daca il bag in pantaloni se va face punga.Toate tricourile sunt inguste in umeri si foarte largi in talie, sunt mai largi in talie decat in umeri.

 

La pantaloni sa zicem ca mai merge, o sa fie prea stramti pe fund si largi in talie, dar mai pun o curea ceva.Dar cel putin la tricou/camasa este imposibil.

Te rogi de Chris73 sa mearga cu tine la Zara kids, gasesti sigur acolo. :P

Link spre comentariu

  • Telefon: robert20z
  • Oras:predeal
  • Telefon: robert20z
  • Oras:predeal

Daca era vorba doar de timp era usor, in principal e un stil de viata din care nu trebuie sa lipseasca in principal ambitia, regim alimentar bogat in proteine, un program bun la sala si o perioada de relaxare. In 2 ani cu perioade de masa si perioade de definire ajungi oke, dupaia te lasi ca, deh arat bine, nu iti mai trebuie sala si se lasa tot pe tine. Tot ce faci trebuie intretinut in continuare.

 

PS. Rareori vezi oameni care au lucrat si picioare. Respect.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...