Sari la conținut

ID Ruxandrafilip56 0726793466 fost 0757883100 , 0734529975


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pe Loredana am bubuito de mult cu 70RON numarul.... am prins perioada buna... cand statea la intersectia Baba Novac cu Dezrobirii cu inca o blonda slabuta, apartamentul a fost ok, apoi am prinso pe Unirii la o grasoniera super super ok de data asta la ora cu 150RON (am prins preturi bune, ultima oara cand am sunato am refuzato din cauza pretului).

 

Tipa este frumoasa, micuta de inaltime, fix ca in poze. De sani am ramas si eu impresionat la prima vedere... un pic lasati (avand in vedere dimensiunea pot sa zic ca e ok si nu sunt nici foarte moi dar nici tari sunt ok per total). Ma dat pe spate si locatia si ea care e frumoasa si are intradevar un miros frumos, parfumat si o piele foarte fina... 

 

A inceput cu niste sarutari pe gat, pe burta a trecut la oral care  a fost ok (nu ma dat pe spate dar nici nu zic ca nu mi-a placut) sa suit peste mine si mi-a placut ca si-a lipit sanii de pieptul meu in timp ce dadea din fundulet :)... si gemea usor (foarte senzuala) 

 

Cand am puso caprita imi placea ca ducea si la contre fara sa se vaite insa acelas gemut senzual... 

 

Ce sa zic acum poate a mai prins mai multa experienta..

 

In Concluzie:

 

normal: 9

oral: 8

Fizic: fata 10, corp 9.5

comportament fata de client: 10

 

 

Pe domnisoara bruneta de langa ea nu o stiu dar o sa ii fac o vizita in functie de pret

  • Like 12
Link spre comentariu

pacat ca activeaza doar seara

mai avem treburi si nu raspunde nici seara 

sper sa o  intalnesc

@popescule, uitam sa vad , tu chiar iti folosesti telefonul din dotare sau cum ? Bag de seama ca ai numai vise erotice si nimic nu se concretizeaza in afara de tulburarea Topicelor

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nea' Popescule, ai dat mai multe note mari azi pe la toate fetele decat a avut Londra tot liceu!

Pai ce facem bre?

Niste detalii mai dam si noi? Nu de alta dar ca sa nu existe dubii, interpretari, nuantari, supozitii s.a.m.d.

Multumim,

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

eu am vrut sa ajuns la dansa,am sunat la primele numere care sunt scrise la titlu,le are inchise/deconectate..porma daca citesti mai sus a mai pus 2 numere care pretinde ca le foloseste dar ambele iarasi inchise/deconectate..eu am lasat o balta,isi bate joc

 

fata o arde undercover.... e mai versata, o mai cunoaste lumea prin oras.... nu e ca altele de au venit in oras si direct pe treaba... din cauza asta nu prea dati voi de ea si le tot inchide numerele

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Dacia
  • Oras:Dacia

fata o arde undercover.... e mai versata, o mai cunoaste lumea prin oras.... nu e ca altele de au venit in oras si direct pe treaba... din cauza asta nu prea dati voi de ea si le tot inchide numerele

Oh DUMNEZELEU IN SFARSIT CINEVA CARE ISI DA SEAMA :-* Nu vreau sa jignesc dar aici sunt multe persoane care vorbesc in necunostinta de cauza,si ma repet EU NU LUCREZ ZIUA . NUMERELE ACTUALE SUNT:0768.710.099 SI 0720.604.500. cititi toate postarile despre mine scrise de cei care au fost la mine nu mai postati fara sa cititi pentru ca nu pot raspunde la fiecare in parte deasemenea si cu numerele acestea le-am mai postat o data .VA MULTUMESC

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

    Am vorbit cu ea pe mess si la telefon ca ne cunoastem.Sint doua fete buuune care lucreaza in locatie.Au zis ca vor sa treaca la circuit inchis,si mai vor sa mai bage in lista citiva baieti seriosi asa ca mine.Daca vreti poze noi si numar de telefon lasati-mi PM cu id de mail sau yahoo.Pentru poze am acordul lor.

Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

Hai cu scandaluu..cu offtopicuuu..

Vezi tu talimbane, facerea de bine, futerea de mama. Tu vrei sa ajuti si lumea da cu parul

stati blinzi camarazi, talimbane si talibane, batrinul obi a tras concluzia:

andreiz 2005 este fara doar si poate varul mai mic al prietenului nostru bun londra. in aproape toate receziile facute a fost cu varu-su.

zi tu anrdeizule, am dreptate sau nu?

Link spre comentariu
  • Oras:Dacia
  • Oras:Dacia

    Am vorbit cu ea pe mess si la telefon ca ne cunoastem.Sint doua fete buuune care lucreaza in locatie.Au zis ca vor sa treaca la circuit inchis,si mai vor sa mai bage in lista citiva baieti seriosi asa ca mine.Daca vreti poze noi si numar de telefon lasati-mi PM cu id de mail sau yahoo.Pentru poze am acordul lor.

 

lasa frate numaru ..daca nu ..nu mai manca cacat aici ..ca asa ma stiu si eu cu toate curvele din oras..dati-mi mesaj privat si va trimit eu moca la ele

 ANDREI  Eu zic sa vorbesti frumos cu ceilalti deoarece i-ai vorbit urat degeaba ,daca te uiti mai sus putin sunt numerele de telefon postate chiar de mine...

Link spre comentariu

  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

scuze fratii mei ..varmiu a facut postare ..mi-am schimbat parola si nu vor mai aparea pb ..inca odata imi cer scuze pt acea postare.sper sa nu se supere nimeni si sa puteti trece cu vederea ..numai bine!!

esti varul lui londra sau nu ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...