Sari la conținut

MASEUZA - 0735675820


Postări Recomandate

Dragoselu, din 47 de postari cred ca cel putin 35 sunt doar anunturi cu sau fara poze ale unor domnisoare pe care nu le-ai vizitat. Esti angajat  doar sa faci publicitate unor fete sau esti curvar care viziteaza femei si apoi spune cum a decurs intalnirea ??

 

Poate ma duc eu la doamna sa-mi fac masaj de relax si va anunt cum a fost ulterior. :laugh2  Asta daca mi se permite de catre Imparatie.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

@maseuza_ramona, Dragoselu este doar bine intentionat, zic eu, asa cum ar trebui sa fii si tu si sa ne dai cateva informatii despre tine, daca Dragoselu nu a facut-o.

Locatie, program, servicii, tarife, descrierea ta minimala, inaltime, greutate, culoare par, ochi si daca mai ai si altele pe care nu le-am mentionat.

Multumiri anticipate, GR.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@maseuza_ramona, Dragoselu este doar bine intentionat, zic eu, asa cum ar trebui sa fii si tu si sa ne dai cateva informatii despre tine, daca Dragoselu nu a facut-o.

Locatie, program, servicii, tarife, descrierea ta minimala, inaltime, greutate, culoare par, ochi si daca mai ai si altele pe care nu le-am mentionat.

Multumiri anticipate, GR.

 @gerontofilusRex, despre Ramonica gasesti o multime de informatii aici http://nimfomane.com/forum/topic/6009-ramona-0755416690-intre-nerva-traian-si-mircea-voda/. Nu cred ca mai are nevoie de prezentare.

Link spre comentariu

Hi y`all!

 

Am fost eu la doamna saptamana trecuta, poza de mai sus nu e a ei, daca imi ascultam primul impuls, cred ca nu ramaneam, nu c-ar fi urata, dar cred ca vreo 45 de ani are sigur, daca nu mai mult, blonda tunsa scurt, comunicativa, ca silueta, cred ca de la o varsta incolo se pierde aspectul de "caprioara" (cele care l-au avut pe aspect), deci ceva burtica, sani mici, aspect oarecum de gospodina, in nici nu caz de MILF...

 

M-a intampinat intr-o rochita de casa, mi-a prezentat serviciile  - o ora de masaj cu celebra "finalizare prin tehnici de masaj"  - 100 lei, daca tot ajunsesem acolo am zis hai. 

 

Nu mi-a parut rau, pentru ca masajul a fost bun, si cel de relaxare si finalizarea, iar doamna chiar e ok, ai ce vorbi cu ea. La partea de masaj erotic sa nu va asteptati la erotisme, e doar o laba facuta cu destula pricepere (si cu sanii goi, in cazul meu) si atat.

 

Locatie in zona Unirii, pe partea dreapta cum mergi spre Timpuri Noi la vreo 3-400 m.

 

Ca si curatenie, ea era ok, dar in apartament nu era chiar ok (cada de exemplu era destul de murdara). Deci ordine, dar nu si curatenie.

 

Concluzie - merge o data, dar pentru mine e suficient.

 

Seara buna.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...