Sari la conținut

Jesica 0748563368 fost 0755538435 / 0751887868


Postări Recomandate

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

salutare,

 

 

... am vizitat-o si eu pe domnisoara de cateva ori, nu prea am avut timp/chef sa ii fac o recenzie, mai bine mai tarziu decat niciodata!

 

am sunat, este cand raspunde mai greu este cand raspunde din prima, la telefon iti zici tot ce e de zis, te indruma spre locatie (stie sa iti explice)... odata ajuns, casesti o domnisoara micuta de inaltime, frumusica, foarte vorbareata, (te intreaba daca ramai), te invita la un pahar de suc/apa, te serveste cu fructe, ciocolata, foarte amabila, nu te grabeste deloc...

 

fara sa mai povestesc, trec la note!

 

locatie: 10, apartament frumos, curat, prosop curat, tot ce ai nevoie!!

 

aspect: poze reale

 

on: 10, umed, schimbari de ritm, atentie la oO, deep (dar nu extra deep), placut!

 

np: 10, accepta orice pozitie, ii place, contre, geme!

 

igiena: 10, curata, piele fina, se da cu crema (poate cam prea multa)

 

gfe: 10, pupacioasa, te strange in brate, te mangaie pe corp, isi plimba mainile prin par in timpul sexului, te trage in ea!

 

cadou: 250/h (nu te grameste deloc!!!)

 

raport calitate/pret: bun

 

recomand: da ... revin:da

 

bafta!!

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salutare!

Am trecut si eu pe la ea de cateva ori si va pot spune ca de fiecare data te asteapta in lenjerie intima de iti vine sa sari pe ea,curata ,aranjata si parfumata e o fata foarte OK.

Se straduie sa te faca sa te simti bine ,citeste recenziile pe care le primeste si invata din ele,a lucrat si pe afara .Cadoul ei este 150Ron pentru ON+NP dar nu te grabeste deloc,

raport pret/caliate foarte bun .Notele pe care eu le dau sunt de 10 pentru toate aspectele si va recomand si voua sa incercati.BAFTA!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salutare!

Am trecut si eu pe la ea de cateva ori si va pot spune ca de fiecare data te asteapta in lenjerie intima de iti vine sa sari pe ea,curata ,aranjata si parfumata e o fata foarte OK.

Se straduie sa te faca sa te simti bine ,citeste recenziile pe care le primeste si invata din ele,a lucrat si pe afara .Cadoul ei este 150Ron pentru ON+NP dar nu te grabeste deloc,

raport pret/caliate foarte bun .Notele pe care eu le dau sunt de 10 pentru toate aspectele si va recomand si voua sa incercati.BAFTA!

 

Este................

Dupa 4 ani si cateva luni pe acest forum ti-a fost mila si ai impartasit cu noi experrientele tale. =))  

  • Like 16
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

Salutare!

Am trecut si eu pe la ea de cateva ori si va pot spune ca de fiecare data te asteapta in lenjerie intima de iti vine sa sari pe ea,curata ,aranjata si parfumata e o fata foarte OK.

Se straduie sa te faca sa te simti bine ,citeste recenziile pe care le primeste si invata din ele,a lucrat si pe afara .Cadoul ei este 150Ron pentru ON+NP dar nu te grabeste deloc,

raport pret/caliate foarte bun .Notele pe care eu le dau sunt de 10 pentru toate aspectele si va recomand si voua sa incercati.BAFTA!

 

Si ca sa vezi comedie, 10 pe linie. La prima postare/recenzie. Ce coincidenta.  :)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

cand am fost acu minim 2 ani(poate 2 si jumate) la ea era de 7 la aspect(ff mica de inaltime fara tocuri si la fata deloc pe gustul meu), 7 la oral, 5 la normal pt ca a pus vreo 2 kile de crema si nu am simtit nimic  :no2

nici nu merita recenzata dpmdv

 

de aceea nu i-am mai facut vreo vizita si nu-i voi mai face

 

apartamentul de 9

 

bine a evoluat fata daca e de 10 curat acum

totusi imi mentin parerea in legatura cu o 9 vizita  :angry

  • Like 7
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

cand am fost acu minim 2 ani(poate 2 si jumate) la ea era de 7 la aspect(ff mica de inaltime fara tocuri si la fata deloc pe gustul meu), 7 la oral, 5 la normal pt ca a pus vreo 2 kile de crema si nu am simtit nimic :no2

nici nu merita recenzata dpmdv

 

de aceea nu i-am mai facut vreo vizita si nu-i voi mai face

 

apartamentul de 9

 

bine a evoluat fata daca e de 10 curat acum

totusi imi mentin parerea in legatura cu o 9 vizita :angry

la ce cofrag posezi, ar trebui sa te bucuri cand te primeste vreuna la ea..😂😂😂nasolule !
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Cautati-va, si beti o bere.

Dup-aia va sugerez sa luati la pula o curva, si sa o rugati sa va scrie recenzie.

Asa o sa avetiun punct de plecare pentru dezbateri

:clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp bn spus brokoli................

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

Cautati-va, si beti o bere.

Dup-aia va sugerez sa luati la pula o curva, si sa o rugati sa va scrie recenzie.

Asa o sa avetiun punct de plecare pentru dezbateri

😂😂😂e buna asta..
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

M-ai deconspirat!

Acu trebuie sa vin eu după tine

masinuta Audi,am si nr tau de inm..inalt spre 1,90..imi ajunge.Ne vedem prin oras gunoiule,vedem noi daca mai esti tare-n clantza !!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...