Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

Vizitator SABINNA
Reputație: 0
Acum 2 ore, evaforyou a spus:

Valabil si pentru domnii desemnati UL pana acum? 😁😁😁

Chiar!!!👏👏👏👏👏

Eu  zic să fie rechemați pentru clarificări!🤭

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
42 minutes ago, SABINNA said:

Aha, de-asta trăgeai tu cu ochiul la Cronică😉, și eu credeam că doar din pură pasiune lirică..
Așa cevaaaaaa....😁

 Măi SabinNa, am mai multe pasiuni. Și sunt și pasional. 

Dar recunosc că mi-a plăcut (cândva) genul liric. D'aia mai dau câte-o geană la Cronică 😜

Link spre comentariu
Vizitator SABINNA
Reputație: 0

 

Citat

Măi SabinNa, am mai multe pasiuni. Și sunt și pasional. 

Dar recunosc că mi-a plăcut (cândva) genul liric. D'aia mai dau câte-o geană la Cronică 😜

 La Cronică e binevenit oricine.

Se încurajează însă exclusiv pasiunile lirice!

Deci, a se consuma cu moderație!😁

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
La 02.06.2021 la 12:32, pisicuts a spus:

este un membru care scrie recenzii

Sunt mulți membri care scriu recenzii, eu stiu membri ce au adus mult mai multe informații forumului dar nu i-am văzut să fie UL. Si mai știu că Ul a fost puși membri ce nu au adus nici o informație, dar scandaluri dar ei au meritat să fie. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Uite eu il propun pentru luna Iulie pe @Gigolohouseare destule informații aduse forumului. Chiar dacă acuma nu are recenzii, dar dacă e propus in cîteva zile face destule. 

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 2 ore, marcus6 a spus:

Sunt mulți membri care scriu recenzii, eu stiu membri ce au adus mult mai multe informații forumului dar nu i-am văzut să fie UL. Si mai știu că Ul a fost puși membri ce nu au adus nici o informație, dar scandaluri dar ei au meritat să fie. 

:pope  ..si ce dacă!! Te deranjeaza?

don't worry be happy

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 7 minute, 2peu_2peu a spus:

:pope  ..si ce dacă!! Te deranjeaza?

don't worry be happy

Bă postarea este pentru Admin nu pentru toți ciuri-buri,te rog să îți vezi de treaba ta. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 15 minute, 2peu_2peu a spus:

:pope  ..si ce dacă!! Te deranjeaza?

don't worry be happy

Nu te băga tu ca un CÎCAT mare ce ești, într-o cărare mică. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 33 minute, 2peu_2peu a spus:

:pope  ..si ce dacă!! Te deranjeaza?

don't worry be happy

Da prostule pe mine mă deranjează cînd văd nedreptate, eu nu pup în cur pe nimeni și nu am nevoie de nimic, dar urăsc maxim Proxeneți, mincinoși și fațarnici. Nu-mi m-ai da mie replică că te fut în gură. 

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 54 minute, marcus6 a spus:

Bă postarea este pentru Admin nu pentru toți ciuri-buri,te rog să îți vezi de treaba ta. 

 

Acum 54 minute, marcus6 a spus:

Bă postarea este pentru Admin nu pentru toți ciuri-buri,te rog să îți vezi de treaba ta. 

 

Acum 43 minute, marcus6 a spus:

Nu te băga tu ca un CÎCAT mare ce ești, într-o cărare mică. 

 

Acum 26 minute, marcus6 a spus:

Da prostule pe mine mă deranjează cînd văd nedreptate, eu nu pup în cur pe nimeni și nu am nevoie de nimic, dar urăsc maxim Proxeneți, mincinoși și fațarnici. Nu-mi m-ai da mie replică că te fut în gură. 

:pope gutuie ti-a luat 25 de minute sa scri nemultumirea. Toti stim sa zice pula,muie ..cacat-pisat  etc etc dar nu folosim ca sa ne exprimam o nemultumire.Cine incepe sa injure este sarac cu in vocabular si mai incet la minte .

Nedreptate :251x . Stai jos 4

 

  • Like 6
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 5 minute, 2peu_2peu a spus:

 

 

 

:pope gutuie ti-a luat 25 de minute sa scri nemultumirea. Toti stim sa zice pula,muie ..cacat-pisat  etc etc dar nu folosim ca sa ne exprimam o nemultumire.Cine incepe sa injure este sarac cu in vocabular si mai incet la minte .

Nedreptate :251x . Stai jos 4

 

Sugi pula 2, sa nu încep so fut pe măta.  Eu nu am vreme sa te urmaresc împuțitule. 

Am alte treburi nu de urmarit toti prosti dar nici saitul nu imi permite, dar te fut in gură oricum cred ca merge. Hai pa

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 44 minute, marcus6 a spus:

Sugi pula 2, sa nu încep so fut pe măta.  Eu nu am vreme sa te urmaresc împuțitule. 

Am alte treburi nu de urmarit toti prosti dar nici saitul nu imi permite, dar te fut in gură oricum cred ca merge. Hai pa

Fick dich und mich in den Mund, jetzt verstehst du ich habe Arbeit der Bastard ich habe keine Zeit für dich

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
1 oră în urmă, marcus6 a spus:

Sugi pula 2, sa nu încep so fut pe măta.  Eu nu am vreme sa te urmaresc împuțitule. 

Am alte treburi nu de urmarit toti prosti dar nici saitul nu imi permite, dar te fut in gură oricum cred ca merge. Hai pa

Bă mortule, bă prostule, bă neterminatule, bă flămîndule, eu nu stau toată ziua aici stau in Wichend și dimineata cind am timp ei ridic peste 4000 € la lumă, nu zic am avut si probleme din cauza forumului acu 2 ani stateam numai cu ochi in tel, dar acu nu permit la toti flaminzi sa ma ea la intrebari, PROSTULE. 

Mă citez pe mine ca altfel nu imi da voie saitul sa raspund, trebuie cont plătit si eu pentru conturile astea nu mai am bani. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 2 ore, marcus6 a spus:

Nu te băga tu ca un CÎCAT mare ce ești, într-o cărare mică. 

Nu iți place cîcat atunci Rahat Rusesc poate nu mai dai 😂PROSTALĂULE. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 2 ore, 2peu_2peu a spus:

:pope  ..si ce dacă!! Te deranjeaza?

don't worry be happy

Bamamias Schwanz in deinem Mund und in den Händen derer, die deinen Standpunkt kennen.

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 3 ore, 2peu_2peu a spus:

:pope  ..si ce dacă!! Te deranjeaza?

don't worry be happy

Ti gledaj svoj problem to nije moj problem, jebem te u usta cmok

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

@marcus6 : nu il mai lua cu texte lungi ca de abia stie sa citeasca, d'apai sa mai si inteleaga. Ai observat si tu ca este limitat in vocabular si in gandire. 

PS : Prostanul o sa dea minus imediat. Ca un catel caruia ii dai osul prin gard. Imediat il infuleca 🤣🤣🤣

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
La 04.06.2021 la 1:03, playmaker a spus:

@marcus6 : nu il mai lua cu texte lungi ca de abia stie sa citeasca, d'apai sa mai si inteleaga. Ai observat si tu ca este limitat in vocabular si in gandire. 

PS : Prostanul o sa dea minus imediat. Ca un catel caruia ii dai osul prin gard. Imediat il infuleca 🤣🤣🤣

E prea prost mă, cățelul e deștept să nu-mai compari cu cîini că este mai rău. 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
5 hours ago, marcus6 said:

E prea prost mă, cățelul e deștept să nu-mai compari cu cîini că este mai rău. 

Corect! Te aprob. Catelul e prea destept ca sa il compar cu viermele respectiv, capușa, tarantula, târâtura 🤣🤣 Ai vazut ca si târâturile au cap?? Imediat a dat cu minus 🤣🤣🤣 Nu pricepe ca ma doare fiXXX in pwla ...dar el insista 🤣🤣🤣

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Bună ziua @pisicutsmai așteptați propuner? 😁

Am voie să mă propun pe mine și să scriu motivul de ce merit? 😬😷

Și dacă nu merit eu chiar luna asta nu cred ca merit dar eu știu o fată ce merită premiu dar nimic nici la concurs de poze nici aici, măcar pe ea am voie să o propun, dar să nu o propun degeaba ca mă supăr mai tare😡

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...