Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Chiar acum, nicieu a spus:

Deci loriii, eu I love you, tu nimic? 🥰😁

Trebuie sa te accepte catelul intai , deci trebuie sa te dai bine pe langa el . Copil fericit = mama fericita 😂😂

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 4 minute, TheKing15 a spus:

Tinere, putem fi prieteni😂 dar sa traim ortodox

Da draga enoriasa, dar cu ajutorul tau o sa pot cu oaste mai bine rautatea lor, deci in primul rand te tine am nevoie

Mie mi-a adus facturi de platit, trebuie sa facem o colecta si sa platiti darurile catre mine.. 

pd: se poate plati si in alte feluri

Imi pare rau, contributiile mi le platesc la biserica de care apartin! 😁

Acum 2 minute, loriii536 a spus:

Trebuie sa te accepte catelul intai , deci trebuie sa te dai bine pe langa el . Copil fericit = mama fericita 😂😂

Catelul este ca si cucerit, crede-ma! Caini, pisici, le dau gata imediat cu afectiunea 🤣 si ramai doar tu! 😁

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
6 minutes ago, loriii536 said:

Trebuie sa te accepte catelul intai , deci trebuie sa te dai bine pe langa el . Copil fericit = mama fericita 😂😂

Rori ești rea roriiiiii🤣🤣🤣 Pai poate vrea tătic 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 12 minute, TheKing15 a spus:

 

Mie mi-a adus facturi de platit, trebuie sa facem o colecta si sa platiti darurile catre mine.. 

 

Rata de leasing  la Merțan ii la zi? 😂😂

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 4 minute, Sofia91 a spus:

Rori ești rea roriiiiii🤣🤣🤣 Pai poate vrea tătic 

Daca toata smecheria sta intr-un catel, e a mea! 🤣 acum sa nu fie vre-un monstru de caine, ca ala nu se imprieteneste nici cu taurul 🤣

P.S. imi trebuie pusca 🤣

Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 8 minute, nicieu a spus:

Imi pare rau, contributiile mi le platesc la biserica de care apartin! 😁

Catelul este ca si cucerit, crede-ma! Caini, pisici, le dau gata imediat cu afectiunea 🤣 si ramai doar tu! 😁

Aici pe forum e biserica ta primara, deci nu ma du cu zaharelul😂

 

Acum 3 minute, 22leon a spus:

Rata de leasing  la Merțan ii la zi? 😂😂

Dada, cu rata la Mertan ma ajuto surorile de la manastire

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 1 minut, nicieu a spus:

Daca toata smecheria sta intr-un catel, e a mea! 🤣 acum sa nu fie vre-un monstru de caine, ca ala nu se imprieteneste nici cu taurul 🤣

Bai.....ce ai vrea tu??? 😀 Ce crezi tu, ca cedează din prima, bine... nu o sa fuga, dar așteaptă și tu.....ca, sigur se va impiedica😉🙈🦂

Link spre comentariu
Acum 11 minute, TheKing15 a spus:

Tinere, putem fi prieteni😂 dar sa traim ortodox

Da draga enoriasa, dar cu ajutorul tau o sa pot cu oaste mai bine rautatea lor, deci in primul rand te tine am nevoie

Mie mi-a adus facturi de platit, trebuie sa facem o colecta si sa platiti darurile catre mine.. 

pd: se poate plati si in alte feluri

parinte.. da-oncolo de diplomatie.. prietene.. de doua ori fost-am pe la biserica.. prima data.. fara voia mea.. la cateva luni.. a doua oara tot fara voia mea.. acu cativa ani..  as veni si-a 3 oara, dar daca e bun vinu de impartasanie..

si ti-aduc si eu facturi daca vrei.. fac o colecta cu toti credinciosi(oasele) stransi pe topicul cel de taina.. si zicem si bogdaproste!

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 1 minut, scorpion1970 a spus:

Bai.....ce ai vrea tu??? 😀 Ce crezi tu, ca cedează din prima, bine... nu o sa fuga, dar așteaptă și tu.....ca, sigur se va impiedica😉🙈🦂

Stiu bancul! 🤣 daca fug zice ca-s nebuna, daca stau zice ca-s usuratica! Mai bine ma impiedic! Acum sper ca te-ai referit la Loriii si nu la caine! 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 10 minute, nicieu a spus:

Daca toata smecheria sta intr-un catel, e a mea! 🤣 acum sa nu fie vre-un monstru de caine, ca ala nu se imprieteneste nici cu taurul 🤣

P.S. imi trebuie pusca 🤣

Uite ce drăgălaș este 67CBA99F-5155-4D11-85F5-5A71C82F8BBE.jpeg.a325661c521453a1cf503729fddb8ff6.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
23 minutes ago, TheKing15 said:

Tinere, putem fi prieteni😂 dar sa traim ortodox

Da draga enoriasa, dar cu ajutorul tau o sa pot cu oaste mai bine rautatea lor, deci in primul rand te tine am nevoie

Mie mi-a adus facturi de platit, trebuie sa facem o colecta si sa platiti darurile catre mine.. 

pd: se poate plati si in alte feluri

Părinte nu prea ma dau în vânt după preoți,  @_sahy_ știe 🤣🤣🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 1 minut, loriii536 a spus:

Uite ce drăgălaș este 67CBA99F-5155-4D11-85F5-5A71C82F8BBE.jpeg.a325661c521453a1cf503729fddb8ff6.jpeg

Asta este compostor de bilete! 🤣 daca apuca mana nu o lasa fara semne! Dar e de bine, e ca si castigat! Mie mereu mi-au placut mamiferele, mai ales caprioarele pe doua picioare! 🥰

Chiar acum, Sofia91 a spus:

Mai mare e pisica mea dacat liliacul tău🤣💕 țucu-l de nervos .

Vezi sa nu te iei de copilul neveste-mi, te rog frumos nasica 😁

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
Just now, nicieu said:

Asta este compostor de bilete! 🤣 daca apuca mana nu o lasa fara semne! Dar e de bine, e ca si castigat! Mie mereu mi-au placut mamiferele, mai ales caprioarele pe doua picioare! 🥰

Vezi sa nu te iei de copilul neveste-mi, te rog frumos nasica 😁

Aoleu dacă ma pui nașă la tine și la @loriii536 I need to be careful🤣🤣 . Păi si el e finu mai mic💋

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 2 minute, Sofia91 a spus:

Aoleu dacă ma pui nașă la tine și la @loriii536 I need to be careful🤣🤣 . Păi si el e finu mai mic💋

M-ai inebunit cu "be carefull" asta! 🤣 vreau sa stiu si eu despre ce e vorba! 

Acum 1 minut, 22leon a spus:

Drăguță de @Ema19 ce mai face ? 😜😂

E prin Grecia din ce stiu eu! Oricum cu ea a fost odata, gata! 🤣

P.S. eu cred ca la Loriii nu o sa fie cum a fost la Ema

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 5 minute, nicieu a spus:

Stiu bancul! 🤣 daca fug zice ca-s nebuna, daca stau zice ca-s usuratica! Mai bine ma impiedic! Acum sper ca te-ai referit la Loriii si nu la caine! 🤣

Tu ce crezi?! Cățelușul este "pretext", citez":daca stau zice ca-s usuratica!😁🥳

Acum 3 minute, loriii536 a spus:

Uite ce drăgălaș este 67CBA99F-5155-4D11-85F5-5A71C82F8BBE.jpeg.a325661c521453a1cf503729fddb8ff6.jpeg

Ce frumos este.......!!!!! Și ce ti-as alerga "stăpâna" 😀 

Link spre comentariu
Acum 3 minute, nicieu a spus:

Asta este compostor de bilete! 🤣 daca apuca mana nu o lasa fara semne! Dar e de bine, e ca si castigat! Mie mereu mi-au placut mamiferele, mai ales caprioarele pe doua picioare! 🥰

Vezi sa nu te iei de copilul neveste-mi, te rog frumos nasica 😁

te sacrifici.. aia E!.. cand intinzi mana.. inchizi ochii si te gandesti la @loriii536. .. no pain, no love😝

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 1 minut, _sahy_ a spus:

te sacrifici.. aia E!.. cand intinzi mana.. inchizi ochii si te gandesti la @loriii536. .. no pain, no love😝

Deja o si vad pe Lori cum ma musca 🤣 noroc ca nu am fetishuri de-astea ciudate 🤣

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 5 minute, nicieu a spus:

M-ai inebunit cu "be carefull" asta! 🤣 vreau sa stiu si eu despre ce e vorba! 

E prin Grecia din ce stiu eu! Oricum cu ea a fost odata, gata! 🤣

Deci ii libera ?  Asta vroiam sa știu 😜😂  Crezi că ar fi buna de domnișoare de onoare ?

Ps.  @Bruneta168 supraveghează din umbră 😂  Parca vad ca rămân fără mâncare caldă 😂😂

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu

Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, 22leon a spus:

Deci ii libera ?  Asta vroiam sa știu 😜😂  Crezi că ar fi buna de domnișoare de onoare ?

Ps.  @Bruneta168 supraveghează din umbră 😂  Parca vad ca rămân fără mâncare caldă 😂😂

Ema e buna in orice ipostaza! Dar eu acum o am in gand pe Lori si liliacul fara aripi 😁

Chiar acum, _sahy_ a spus:

e prea sarata apa marii? ..🤣.. eu vorbeam de cutzu ei.. sa inchizi ochii la el.. vezi ca incerci sa sari niste pasi.. 🤭

Cainele nu ma va musca niciodata! Stiu eu ce stiu! 🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...