Sari la conținut

0765725370 sau 0769408215


Postări Recomandate

  • Oras:Buzau - Ploiesti - Braila- Focșani - Sibiu - Pitesti - București
  • Oras:Buzau - Ploiesti - Braila- Focșani - Sibiu - Pitesti - București

Ceva nou pe meleaguri buzoiene .... Adelina-Iulia si Laura .... 2 pustoaice noi lucreaza cam de 1 saptamana (cel putin asa au spus). Au in jur de 18-21 ani.

In aceasta seara am sunat , dupa cateva schimburi de mesaje, am stabilit o partida la pretul de 60 ron plus taxiul 15 ron (dezamagit fiind de teapa pe care mi-am luat-o de la Iulia (0761017622) in aceasta seara.

Au venit prompt, in nici 5 min (erau in taxi) ... in aceeasi locatie speciala si inedita ca si data trecuta ...(nu pot spune unde ...)

Am ales-o pe Adelina (am considerat ca este mai simpatica, si cred ca am tras cartea castigatoare). 

Fata foarte sociabila, a inceput cu un oral bun, zic eu, dupa care am trecut la un normal pozitia caprita, apoi eu deasupra , ea deasupra (surprinzator chiar ii place sa stea deasupra .... lucru rar in domeniu ...) terminand cu un oral CIM.

Se vede treba ca este la inceput pentru faptul ca si-a dat interesul si nu a comentat la toate toanele mele.

Sa trecem la punctari:

Oral- 8

Normal 9 (chiar se implica)

Anal- nu face .... dar poate, poate .... he he he

GFE - 9

Sanii - 8 (mari putin lasati ... dar doar putin ... de , gravitatia ...)

Igiena OK

Oral neprotejat CIM

Normal -  protejat

Etnie  ---- pare putin combinata (dar fara mirosuri specifice si fara accent) ... este doar parerea mea, poate ma insel.

 

Aceste note le-am dat  tinand cont la ceea ce este pe piata buzoiana ... 

 

ATENTIE pe numarul 0765725370 poate raspunde si un barbat ... dar foarte amabil (el mi-a dat celalalt nr pentru a intra in contact cu ele).

 

Recomandarea mea ... negociere la sange pentru ca cere initial 80 ron numarul .... mai lasa ... si luata acum pana nu se haladeste (Adelina) ... cealalta ( Laura) pare mai versata.

 

Am discutat cu ea si cere 140 ron pentru 1 ora ... cred ca este loc de negociat.

 

Astazi (pentru ca am trecut de miezul noptii) o sa aplelez la Iulia (0761017622) daca persista in neseriozitate o sa aplelez la Adelina.

 

Revin cat de curand cu recenzii despre activitatea sportiv-culturala de azi.

 

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Buzau - Ploiesti - Braila- Focșani - Sibiu - Pitesti - București
  • Oras:Buzau - Ploiesti - Braila- Focșani - Sibiu - Pitesti - București

am uitat sa spun ca fata are cam 1.65

corp frumos (cam 50 kg)

saten-bruneta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...