Sari la conținut

Locatii de inchiriat


Postări Recomandate

  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania

Motel  - vis a vis de gara langa hotel Bucegi - 50 lei 2 ore - cam prafuit - parcare la Lidl

Pensiune  - langa Vali Cauciuc - 40 lei - 3 ore - locatie ok, loc de parcare ok

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Hotel nova - 40 lei 2 ore. Am fost de 2 ori dar o singura data am gasit sapun, de gel de dus nici nu se pune problema...apacalda isi face prezenta cu greu si vine in hopuri...nu recomand.

Link spre comentariu

  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Pensiunea " INTIM", pe o straduta in spate Penny Market- gara. Costa 40 de lei - 3 ore. E o locatie "de tranzit", cu un bar maricel, dotat si cu "pacanele", la parter. Tot la parter, insa cu intrare separata, se afla intrarea cu scari, pentru a ajunge la cele 5-6 camere de la etajul 1. Se plateste la barmanitze. E discretie....iar unde se plateste,  "Relatiile ocazionale" sunt tolerate tacit...de multe ori chiar ele achita " tranzitul", dupa negocierea si pe banii clientului. Din 5-6 "cunoscatoare ale locului", 1-2 sunt relativ prezentabile. Problema  e ca nu dau date de contact si nu pot fi gasite mereu pe-acolo. Eu am aterizat intamplator, cu un amic- "fidelizat" de una dintre ele. Pe care a gasit-o in zona garii, a stabilit sa mai vina cu cineva, la care, dupa "vizionare" am renuntat... Camerele...acceptabile. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...