Sari la conținut

cuplu bisexual,0748673057


Postări Recomandate

     Sursa http://www.oradea.net/anunturi/cuplu-bisecsual-anunturi-gratuite-411636.html

   

    Numarul a aparut si in JBH. Din informatiile obtinute, stau pe Sovata, langa Novaeuro. Pret 70 de lei max 40 de min. Se poate si separat şi impreuna cu tipul.Gacica cu care lucreaza,  mi-a spus ca e bruneta, 20 de ani ceva de genu nu mai retin exact.

   Din datele din anunt si niste informatii externe eu il stiu pe tipu acesta. Pentru confratii curvari mai vechi din urbea noastra fac apel la memoria lor daca isi mai aduc aminte de o dameza - Alina, presta undeva in perioada 2006-2008 in Oradea la garsonierele de pe Uzinelor. Presta si outcall.  Era tarancutza rau da f buna de copulat, sani superbi.. coapse...nostalgii carnale. Fusesem de multe ori la ea si ii facusem si 2 reprize da gang bang. Pentru cine isi aduce aminte de  pensiunea Lan... stie ce s-a petrecut acolo :))))

   Alin acesta  era si the fish si lucrau  si impreuna. ...suficient oameni buni ...omitem restul amanuntelor,

 

Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

http://www.oradea.net/anunturi/doamna-53-ani-nesatisfacuta-anunturi-gratuite-492546.html

 

Descriere
doamna 53 ani... caut baieti care sa ma satisfaca.. tell 0748673057

    Detalii generale Adaugat de alin_sex - Offline Contact online Trimite Mesaj Privat Sex Fata Din localitatea oradea Varsta 53 Zodia Taur Inaltime 176 Greutate 72 Culoarea ochilor caprui Culoarea parului roscat Fumator Da Ocupatia ospatara Interes sex Judet Bihor Localitate / Oras oradea Contact Telefon / Mobil 0748673057         Detalii Anunt id anunt 492546 Vizualizat  255 Data expirarii 03.08.2014 (in 9 zile) Adaugat

24.07.2014

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

salutari tuturor ......

am citit postarile de mai sus  si cam ma intereseaza , incerc sa sun mai tarziu ca la ora asta nu are rost .

pana atunci sa vad ce e pe ac. daca aveti info. astept , merita incercat sau nu .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...