Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

In urma cu 1luna vizitat domnisoara.

  • Locatia - Drmul Taberei/Hanul Drumetului pct de reper Padrino piese auto, pe langa acel bloc turn. Garsoniera - frumos amenajata, curata, parfum ambiental, muzica - relax ff misto, lumanarele. Singurul minus baia care este de tip comunist, insa si ea curata. Prosop mare si curat. Papuci jalnici ca de la obor
  • Domnisoara - in primul rand pozele nu sunt ale ei, sau daca sunt insemna ca sunt facuta in urma cu mai bine de 10ani. Tipa - pe la 30 si ceva de ani, bruneta inalta, solida dar nu grasa, bruneta cu parul prins, fata rotunda sa zic. Draguta ca si aspect, insa necomunicativa, cuvintele scoase parca cu clestele din gura, nu stie sa converseze, sa faca atmosfera, sa te faca sa te simti bine sa zic din punct de vedere comunicativ, uman.
  • Intors de la dus, fata dezbracata. Imi zice sa ma asez in pat cu fata in jos pt masaj. Ii spun sa incepem cu cunnilingus zice ok, ma intreba cum sa se aseze.Curata jos, cred ca avea totusi urme de ulei de masaj, se simtea dulceag.  Ii dau limbi vreo 5 minute  - nici o reactie pe fata ei, nici un tremur, pasarica nu se umezeste,sta doar cu ochii inchisi. Se vede ca face asta de mult, nu mai are trairi. Foarte ciudat sa lingi si sa ti dea senzatia ca-i e indiferent. Ma satur de cunni si ma cer la masaj unde intr adevar stie ce face, nu ca altele. Ulei de masaj cald, nu se grabeste - totul e lent. Dupa spate urmeaza si cu fata in sus. Cer 69, se conformeaza, incepe sa maseze pula. Stie ce face, combinatia respectiva m-a facut sa ejaculez destul de repede (mai ales ca maseaza si coaiele, are tehnica buna ce sa mai...) Mai sta putin si ma sterge cu servetele, ma duc la dus sa scap de ulei si cam asta e. Ma saturasem sincer..
  • Per total o experienta ciudata as zice, in sensul cum ziceau antefutaciosii  - prea serioasa e tipa pt lumea asta a prostitutiei.. Nu am incercat mai mult, nu mi a data de inteles ca se poate. La unele maseoze fata se cere la oral pt extra cash, dar la ea se pare ca regulile se respecta. In fine... La plecare isi luase prosopul pe ea urmand sa mearga  la dus, + 1 de la mine
  • Note: localia 9, curatenie 10+, fata 8, servicii oferite - masaj erotic - 10, cunnilingus 5. Nu cred ca revin, acuma depinde ce si doreste fiecare de la ea, ala care vrea masaj cred ca revine, ala care vrea o laba si cunnilingus mai putin, ala care vrea sex nu are nici o sansa
  • Bafta
  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator ciprian70
Reputație: 0

Se pare ca nu esti destul de bun la dat limbi.Eu am fost de cateva ori la ea(pe vremea cand se numea Denisa).Cred ca pe la a-3-a,a-4-a vizita,o  lingeam destul de infometat de pofta si la un moment dat m-a tras sus pe ea si m-a lasat sa o penetrez chiar si neprotejat.Spre rusinea mea cam dupa 2-3 minute eram gata si ea a ramas dezamagita de prestatia mea.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

In zona fiind dupa ce mi-am luat teaza cu o grasana de la Plaza, am zis macar de un masaj sa-mi iasa. Sunat, ghidat pe langa Hanul Drumetului, urcat. Fata in jur de 30 de ani dar se tine bine. Nu e slim dar nici supraponderala, carnea tare, pacat ca face doar masaj. Dusat, intins pe burta si a inceput masajul. Masajul erotic a fost bunicel, am avut si mai bune. Cam dupa 10 minute intors pe spate si finalizat prin "tehnica masajului". Dusat din nou si plecat.

 

De revenit? Pentru adeptii masajului trebuie incercata.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acum am plecat de la posesoarea topicului., contact telefonic. Usor repezita dar nu nepoliticoasa. Locatie in dr taberei pe 1 Mai, pct de reper il Padrino. Dificil cu locurile de parcare dar cu putina răbdare gasesti. Garsoniera eate ok. Un bloc comunist cu lifturi de groaza dar, o data intrat, uiti de ele. Baia destul de săracă, veche, cada asa si asa. Dana insa arata foarte ok , destul de inalta pt o femeie. Nu este fotomodele dar eate frumoasa. Are o atitudine "de neamt", pare rece dar si de acest aspect uiti din momentul in care incepe actiunea.

 

Actiunea : face doar masaj erotic. M-a intrebat daca mi-a mai stimulat cineva punctului G. I-am spus ca nu asa ca s-a limitat doar la lăsarea zonei abuzului si a testiculelor. Super senzatie. M-a intors pe spate si a inceput masajul lui Gepetto. La masat cu sânii, cu mana si iar cu sânii si tot asa. Cand am simtit ca se apropie finalul am rugat-o sa se întoarcă intr-un 69. Priveliste frumoasa...nu am mai rezistat mult si am terminat. Nu am facut cuni dar m-am apropiat de zona ei intimă, niciun miros neplăcut..dimpotrivă.

 

Masajul ? Mult peste cele primite la saloane cu renume.

Da, este tăcută. Stiti ce ? Mi-a placut asa. Fara dialoguri inutile si intrebari stupide. Tine de gusturi dar eu prefer asa.

 

Una peste alta recomand cu căldura. F ok Dana. Cine doreste un masaj senzual, poate sa apeleze cu incredere.

N-oi fi eu un membru cu state vechi si recenzii multe dar fata asta chiar e ok.

 

Prestator: 9

Halat: 100 ron (am stat vreo 35 min , s-a oferit sa-mi dea rest, la plecare a pus bancnota de 50 pe pat dar am refuzat sa o iau. E prea putin 50 pt felul in care m-a facut sa ma simt)

Locatie: 8 camera, lumanari, beculete, curătenie. Pt baie insa..as da un 6.5.

 

Sanatate si bani de..masaj !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am trecut din nou pe la Dana, chiar astazi. Aceleasi atingeri gingase. Nu mai intru in detalii. Un singu lucru vreau sa mentionez, are un zâmbet frumos si un suras asijderea.

Nu stiu cum am reusit dar am facut-o sa rada, putin..nitel..o tzara.. :) rigoare germana s-a ridicat pt o secunda ca un giulgiu...

Recomand ? NU ! Zice egoistul din mine...altruistul insa va confirma. Da, recomand.

Nu uitati insa ca nu discutam despre gusturi. Poate unii dintre voi asteapta altceva de la un masaj.

Salutare

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am vizitat-o si eu astazi pe domnisoara. Desii nu sunt din Buc, datorita indatoririlor de sv am avut ocazia sa fiu in zona Dr Taberei asa ca am zis: de ce nu?

Pararea mea este ca fata este cea din pozele de mai sus, cca 30 ani, 165-168 cm fara tocuri, ochi foarte frumosi, sani nr 2, slabutza dar nu superslim, cane tare.

Adpec general de nota 9

Masaj erotic de nota 9. Surprizator fata chiar stie ce face. Te atinge tandru, te mangaie, te excita de te innebuneste dar totodata te relaxeaza. Nu am avut tupeu sa apelez la stimularea pct-ului G pt ca nu sunt adeptul introducerii degetului in dosul propriu. Chiar pot sa spun ca cel putin pt mine masajul a fost de nota 9.5 Nu dau 10 caci sigur se poate si mai bine.

Locatie de nota 8 datorita cazii nu prea primitoare si datorita liftului care m-a oprit intre etaje.

Halatul 50ron cca 35 min door to door.

Surprinzator de bun tariful in raport cu calitatea.

Eu unul revin cu siguranta..

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

P.S. Nu este f vorbareata dar nu am fost acolo sa fac conversatie. De zambit zambeste, de vorbit vorbeste daca esti sociabil.

Si apropo, eu unul i-am administrat un cunulingus si fata s-a umezit natural, chiar mi s-a parut ca i-a parut un pic rau ca m-am oprit. Cred ca stimulata cum trebuie poate sa si finalizeze dar nu aveam timpul necesar. Maybe next time

Link spre comentariu

Am stabilit o intalnire cu ea pe mess care a fost confirmata de ea, apoi i-am trimis si mesaj (pentru a sti cine va suna pentru programarea respectiva).

 

Ajung in zona la ora stabilita si sun (de 3-4 ori)... nu raspunde. Nu mi-a trimis mesaj si nici nu m-a sunat inainte sa spuna ca nu mai poate, de asemenea nici dupa ora stabilita nu a trimis mesaj si nici nu a sunat sa isi ceara scuze si sa spuna ce s-a intamplat. 

 

Pentru mine este de evitat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Confirm cele spuse de  AlexM: pentru cine nu locuieste  sau nu trece frecvent prin zona, nu prea sun sanse sa ajunga la ea: am sunat intr-o zi ca sa ma programez, a zis ca nu face programari si sa o sun cu jumatate de ora inainte de a ajunge. Am sunat-o incepand cu o ora inainte de a ajunge si apoi la 10-15 minute timp de o ora si jumatate, cat am venit din Pantelimon si cat am stat in Drumul Taberei, dar nu a mai raspuns... Asta este, probabil e f.solicitata, eu o sa mai incerc, din pacate ajung foarte rar la ea in cartier. 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salutare confrati,

 

Am avut ocazia sa fac si eu cateva vizite in august la domnisoara de mai sus. Contactat telefonic, cel dat in detalii, locatie Drumul Taberei, 1 Mai punct de reper un shop auto Al Padrino. Aspect general 9, Locatie curat 9, baie ok dotata cu 2 tipuri de gel de dus. 

Se incearca o atitudine profesionista, asemanatoare saloanelor de masaj. Se ofera 2 tipuri de masaj, erotic sau de relaxare in functie de preferinte. Ambele sunt bine executate, cu atentie la ce anume iti doresti. Comunicarea este una minimala, insa nu pot spune asta ca fiind un lucru rau pentru ca esti acolo sa te relaxezi nu sa faci conversatie.

Nu am propus altceva decat masaj, insa asa cum spuneau si colegii de mai sus, nu cred ca este o optiune ++.

Halatul, 100 ron pentru fiecare vizita, a inclus 2 sedinte de 30 de minute, una relaxare si una erotic.

 

Nu va spun nimic nou fata de ce stiati deja despre ea, decat faptul ca numarul este de actualitate, persoana este ok. In ceea ce priveste problemele cu raspunsul la telefon, in afara de cei ce si-au facut programare si va dau dreptate ca ar fi trebuit sa va raspunda... celorlalti care incearca sa-si faca programare si gasesc telefonul inchis, poate e mai bine sa incercati inainte de orele de program. In mod sigur in orele de program telefonul sta deschis doar cateva zeci de minute intre 2 programari... putin probabil sa dati de ea asa daca nu aveti o programare clara. 

Eu personal nu am avut probleme in a da de ea si imi fac programarile de pe o zi pe alta. 

 

Va salut.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

salutare. nu sunt un mare povestitor asa ca am sa va spun pe scurt vizita mea la aceasta domnisoara. Acum vreo 5 zile am sunat si mi-am facut programare pt ora 14. Locatia este aproape de hanul drumetului mai exact langa magazinul de piese auto al padrino. Programarea a fost respectata . La ora 14 eram in garsoniera domnisoarei. M-a intrebat daca fac dus , dar veneam de acasa si nu a fost nevoie. Ma invitat sa ma dezbrac la fel a facut si ea , m-am intins pe saltea unde am prestat si eu putin cunni, dupa care a urmat masajul erotic. Domnisoara epilata corect, lumanari aprinse, muzica de relaxare, o atmosfera placuta. Ma intrebat daca vreau masaj la punctul g iar eu am refuzat, dupa care a urmat un masaj erotic facut cu un ulei cald foarte bine executat. Mi-a placut ca nu se grabeste si simte cand trebuie sa se opreasca ca sa nu te termine repede. Finalizarea a fost cu ajutorul mainii dar bine executat. Mie mi-a placut si o sa mai merg la ea. Acum notele. Locatia 9, baia 7, masajul 10, domnisoara 10. Nu este vorbareata ,dar eu nu m-am dus pt povestit. Pt mine a fost o experienta foarte placuta. Halatul 50 ron 30 min. Timpul petrecut impreuna fix 30 min. Orar 12-20 din spusele ei.Sper ca am fost de ajutor. Salutare.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Domnisoara cam da TEAPA..face programari,apoi NU mai raspunde la telefon. DE EVITAT

Am avut un motiv foarte serios pentru care eu nu am mai putut raspunde la tel...Am vazut si ce mesaj dragut mi-ai trimis...fara a sti motivul pt care nu am raspuns...In fine...O zi buna

Link spre comentariu

  • Oras:Valcea
  • Oras:Valcea

Subscriu ca da tepe. Am facut programare dupa care nu a mai raspuns. Dupa multe ore... cand am reusit sa vb s-a scuzat ca mai sus "motive f serioase." . Din experiente anterioare, masajul este de vis dar prefer sa nu mai merg la ea. Nu e placut sa ajungi la Hanul Drumetului si sa nu mai raspunda.

Ai de unde alege. De evitat.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...