Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * * 1 Voturi

Sweetgirls-masaj

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
169 raspunsuri in acest thread

#161 norbert1976us

norbert1976us

VIP Member

• Membru Premium
  • 1090 Postari:
  • Inscris la:
    20 February 2016
  • Reputatie: 537

Postat 19 July 2017 - 12:31 PM

Bafta la masaj, mie mi s-a parut cel mai bun salon din cele vizitate de mine, iar Natasha este super.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#162 georgepr

georgepr

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 29 Postari:
    • Inscris la:
      25 February 2015
  • Reputatie: 44

Postat 24 July 2017 - 12:09 PM

Am vizitat si eu salonul asta recent. Cand am ajuns acolo erau 3 fete disponibile, dintre care am ales-o pe Natasha.

Locatia este ok, nimic special. Au sauna se pare, in plus fata de majoritatea saloanelor, dar nu m-a interesat. In rest camerele par curate, papucii nu sunt de unica folosinta, dar par dezinfectati, cearceaf de unica folosinta, dar cam mic, acopera cam putin din saltea. In general a parut curat. 7

Fata este destul de scunda cu sanii siliconati (nu sunt fan) si in general arata ok. Nota 7

Dusul asistat a fost inclus in masaj, dar a fost facut fara tragere de inima si nu a adus mare lucru.

Masajul de relaxare a fost foarte bun pt genu asta de saloane, destul de complet, variat, mai apasat nu doar frectie, si a fost partea pozitiva a intregii experiente. Nota 9

Masajul erotic a fost deosebit de prost. Scurt – dupa probabil nici 5 minute de un fel de body masaj fata a sarit direct la o laba destul de agresiv facuta. In genere chiar daca finalizarea e doar laba, e bine sa fie o trecere treptata catre finalizare, nu dupa nici 5 minute de masaj direct catre asta. Fara mangaieri, fara sarutari pe corp, permisivitate foarte redusa (se ferea de atingeri in zona intima, zicea ca nu vrea sarutari pe sani etc. ) Per total o experienta complet lipsita de erotism. Nota 3 cu indulgenta.

Halat: 200 pt masajul de 75 minute, desi a fost mai scurt. Scump.

De revenit: pt mine categoric nu.
    • 5

#163 kain88

kain88

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 6 Postari:
    • Inscris la:
      10 December 2014
  • Reputatie: 3

Postat 26 July 2017 - 03:56 PM

Am fost la salon recent, am optat pt masajul de 200 lei de 75 min. In locatie erau prezente 5 fete, am intrat cu Betty.
    Am intrat in camera si m-am schimbat, am inceput cu dusul asistat, care a fost facut fara tragere de inima, ne-am intors in camera (dupa ce s-a spalat cu mine mi-a zis ca se duce sa faca dus, probabil sa mai traga de timp). S-a intors si a inceput masajul de relaxare care a fost mediocru dupa care a trecut la cel erotic (adica intors pe spate si laba). Dupa ce am terminat ne-am dus iarasi sa ne spalam si la intoarcere in camera (mai aveam vre-o 30 de min) a disparut iarasi sub pretextul ca se duce sa faca curat in baie ca am lasat apa pe jos. La intoarcerea ei in camera, fiind deja nervos si scarbit, ales sa ma imbrac si sa plec ca sa nu aud ceva de genu "ma duc sa ud florile in curte" sau "ma duc sa spal geamurile"

In concluzie masajul de relaxare a fost mediocru, cel erotic a fost o laba trista la propriu si la figurat si in rest multe disparitii din camera sub diferite pretexte ieftine.
    • 2

#164 kain88

kain88

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 6 Postari:
    • Inscris la:
      10 December 2014

Postat 27 July 2017 - 02:18 PM

Am fost la salon recent, am optat pt masajul de 200 lei de 75 min. In locatie erau prezente 5 fete, am intrat cu Betty.
    Am intrat in camera si m-am schimbat, am inceput cu dusul asistat, care a fost facut fara tragere de inima, ne-am intors in camera (dupa ce s-a spalat cu mine mi-a zis ca se duce sa faca dus, probabil sa mai traga de timp). S-a intors si a inceput masajul de relaxare care a fost mediocru dupa care a trecut la cel erotic (adica intors pe spate si laba). Dupa ce am terminat ne-am dus iarasi sa ne spalam si la intoarcere in camera (mai aveam vre-o 30 de min) a disparut iarasi sub pretextul ca se duce sa faca curat in baie ca am lasat apa pe jos. La intoarcerea ei in camera, fiind deja nervos si scarbit, ales sa ma imbrac si sa plec ca sa nu aud ceva de genu "ma duc sa ud florile in curte" sau "ma duc sa spal geamurile"

In concluzie masajul de relaxare a fost mediocru, cel erotic a fost o laba trista la propriu si la figurat si in rest multe disparitii din camera sub diferite pretexte ieftine.

Pretul prea mare pentru serviciile oferite si nu as recomanda nimanui salonul

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#165 skipper29

skipper29

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 3 Postari:
    • Inscris la:
      03 August 2017
  • Reputatie: 0

Postat 23 August 2017 - 05:59 PM

Am fost acum 2 week-enduri pe seara si erau doar 2 fete disponibile..Ana si Natasha. Am optat pentru masajul de 45 min si Natasha, blonda, corp dragut, sani siliconati (cum imi place mie) :movingthem1

Dupa ce am platit, fata tot insista sa iau masajul mai scump ca sa am si masaj de relaxare inclus...i-am zis ca in acel moment vroiam altfel de relaxare :D. Dusul nu a fost asistat, asa ca am facut singur intr-o cabina cam obosita. Apoi am mers in camera pentru "relaxare". M-a fracat putin cu ulei pe spate si apoi s-a apucat de un body facut ca sa fie....in 5 min mi-a zis sa ma intorc. M-am conformat si a inceput tot cu body grabit...apoi a inceput sa-l frece pe ala mic...mai mult cu mana....pana la finalizare. Am mai stat  2-3 min de vb, prosopul, dusul si valea.

Halat: 150

Fata: Corp - 8, Erotic - 6, GFE - 6

In concluzie....nu prea merita.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#166 >alex1199<

alex1199

VIP Member

• >Serious Contributor<
    • 425 Postari:
    • Inscris la:
      21 July 2012
  • Reputatie: 899

Postat 28 September 2017 - 10:13 PM

Mai lucreaza Natasha? Vad ca pe site nu mai apare.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#167 mrbig6987

mrbig6987

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 4 Postari:
    • Inscris la:
      30 November 2016

Postat 19 October 2017 - 06:06 PM

Salutare,

A mai fost cineva? Am vazut ca au aparut fete noi pe site.
    Eu am mers in vara in perioada in care erau putine făpturi.
    Destul de ok servicii-pret.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#168 mrbig6987

mrbig6987

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 4 Postari:
    • Inscris la:
      30 November 2016

Postat 13 November 2017 - 06:30 PM

Hello din nou, stie cineva unde a plecat Giulia ? Am vazut pe site ca nu mai activeaza la ei.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#169 curios123

curios123

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 101 Postari:
    • Inscris la:
      21 June 2016
  • Reputatie: 2

Postat 13 November 2017 - 07:52 PM

Nu recomand acest salon sub nici o forma
    Pierdere de timp
    • -1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#170 dorobanti41

dorobanti41

Dorobanti41

• Membru Premium
    • 469 Postari:
    • Inscris la:
      25 February 2017
  • Reputatie: 377

Postat 13 November 2017 - 08:46 PM

@curios123. Aici,când nu recomanzi,trebuie sa spui si de ce ?!?!

Asa ca fa matalica o recenzie,sa intelegem si noi,de ce nu recomanzi.

Multumim!

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

2 useri citesc topicul

1 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi