Sari la conținut

Sweetgirls-masaj


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ca la Black Friday, cand se maresc preturile in ajun, iar in vinerea aia se anunta cu surle si trâmbite mari reduceri, cand de fapt preturile sunt aceleasi ca si inainte de scumpire.. Pacat ca au pus "reducerea" pt orele serii, as fi preferat sa fie ziua mai devreme, mai pe la inceputul programului, mi-era mai comod.. ne adaptăm  :)

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

:date

Sun eu acum cateva zile la Sweet sa fac programare cu Andreea si Cristina. Totul ok, iar cu 1-2h inainte de intalnire, obisnuiesc sa sun si pt a confirma venirea mea. Mi s-a spus insa ca d-soara Cristina nu lucreaza in ziua aia, si trebuia să realeg cea de-a doua fată, Iulia sau Patricia, fata cea nouă. Si zic ca aleg atunci, cand o voi cunoaste si pe Patricia (nu avea inca profil pe site), pe Iulia insa o stiam, ca am mai vazut-o prin receptie. Cand ajung la Sweet imi deschide usa Iulia :hi3 , ne pupăm, si-mi zice sa intru ca ma asteapta si celelalte fete. Cand intru o zaresc pe canapea pe Andreea si langa ea, o blonduță atat de micuta si gingasa (Patricia) care mi-a mai zambit si atat de frumos si natural, că instant am ales-o pe ea sa fie a doua parteneră. Achit 350 lei pt o ora jumate, cu sauna (masajul cu 2 fete e la acelasi pret cu masajul cu 2 fete in care e inclusa si sauna) si ne pregatim pt dusulet. Imi spune Patricia pe hol până sa intram la duș că va trebui să fie atentă să nu scape sapunu pe jos  :laugh2 :laugh2 :laugh2 si dupa preludiul puternic pe care l-am avut cu fetele la duș, mergem in camera de joaca. Mă ofer eu prima dată sa ma las pe mâna lor  :masaje si Andreea deja incepe să o "instruiasca" pe Patricia pe unde imi place mai mult, pe unde sa insiste mai mult. Cand a ajuns in zona feselor, incepe Andreea cu un "gâdi-gâdi" la ouțe cu varfu degetului, apoi mi le-a si masat, că doar si ele fac parte din corp, nu? Dupa un timp am simtit nevoia de o imbratisare din aia incolacita in pozitia misionar, si am inceput cu Andreea, timp in care Patricia isi continua masajul :biggrinking apoi le-am inversat: imbratisare cu Patricia (am pupat-o si pe frunte) si Andreea masaj.. Mai spre final, pana sa mergem la sauna, le-am pus eu pe amandoua sa stea intinse pe pat si am inceput sa le rasfat si eu: un masaj, o limbuta pe fundulet, gât, sau un supt de țâță..

Mergem la duș sa ne improspatam un pic dupa "joaca" din dormitor, si cand sa intru in sauna, instant mi-a venit sa retrag capu inapoi, ca vara cand incerci sa intri intr-o masina uitata la soare :laugh2 dar cu putin curaj (era totusi prima sauna care o faceam in viata mea, nu stiam experienta) am intrat pana la urma. Si m-am obisnuit cu timpul. Asta pana a turnat Andreea puțina apă peste pietre. Îmi ardeau nările (primele sec), că după aia m-am obisnuit si chiar a inceput sa-mi placa. Aveam langa mine 2 blonde fierbinti (la propriu ) care pana si in caldura aia reuseau sa ma faca sa ma simt ca un rege! Am auzit că dupa sauna e bine sa faci un dus rece, ceea ce am si incercat, dar nu chiar din prima, ci am inceput caldut, călâi, si mai rece.. O experienta absolut de neuitat: 2 fete minunate luate in ziua potrivita, sauna care a fost prima din viata mea, dusul racoros de dupa..

Patricia, pt o fată care abia m-a cunoscut, chiar a fost o fata dezinvolta, foarte zambitoare, glumeata si foarte sweet si felicit salonul pt noua achizitie facuta  :luv

Notele vor fi pt ambele fete:

Masaj: 10 - Andreea stie pe unde sa ma maseze, mai tare, mai incet, mai insistent, mereu atentă la ouțe si junior in timpul masajului. Doar ne stim de 1 an. Acuma cred că si Patricia stie punctele mele sensibile. Daca nu, mai exersăm

GFE: 9. Fara FK. In rest, din ce e permis, nimic nu mi s-a refuzat

Aspect: imi plac fetele mai cu forme, cum e Andreea (i-am folosit fundul chiar ca si pernă pt cateva clipe), dar si fetele micute, cum e Patricia, reusesc uneori sa ma excite teribil. Are niste sfarculete colorate si un fundulet de scolarita.. Păsărică frumoasă fără să le atârne labiile.. 9.5 Andreea; 9 Patricia

Voi mai reveni si prin decembrie  :rockettes-1

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...