Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

:laugh2 Pai...toti suntem copii cateodata,nu? De aici si coditele de scolarita.Mai lipseau jambierele dungate,tenisi in picioare...

 

@Petrinjel: Vrei sa punem in practica?Eu pe tine sau tu pe mine? :P

 

Pai...cum vrei tu...sau amandoua.:)

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

eu tot timpul sunt copilarossss, si hazliu ca ion creangaa :)))) 

sex in apa la catalina am facut cu toti cu public in apa si pe plaja

sex in padure la baraj ziua am facut.

sex in grup am facut

etc

Link spre comentariu

@nfhh: Asta cu role play e chiar interesanta.Te duce cu gandul la sefa care te domina,nu? :)

 

:) nu am avut "noroc" de asa sefe. Dar te duce cu gandul la clienta buna buna care tocmai a semnat contract, sau la colega proaspat angajata care vine imbracata prea sexy pt ca nu a invatat inca regulile companiei   :boob  :D si cu care ai vrea sa te nimeresti in lift cand se ia curentul  :innocent

 

tot asa la capitolul fantezii as trece o treaba care merge la outcall: stabilesti toate detaliile in avans, vine fata la locatia respectiva, imbracata cum ai cerut (cu acces rapid la esentiale), si trece la treaba fara o vorba.  E o senzatie sa intre o tipa peste tine in camera de hotel si sa se urce direct pe tine :crazylove

 

alta fantezie este cu o fata cu flexibilitate buna, sau foarte buna, ca sa incercam niste pozitii mai acrobatice, sau pozitii care presupun flexibilitate mare pt ea (gen spagat, sau ridicat piciorul f sus la verticala, etc.) gen, ca sa va faceti o idee http://izismile.com/2013/03/27/fit_and_flexible_girls_who_can_contort_into_66_pics.html

Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Una dintre fanteziile mele ramane ca partenera sa se masturbeze in fata mea, nu conteaza cum sau in ce ipostaza....personal mo se pare foarte incitant, mai ales daca o face o persoana pe care nu o cumosc....

Link spre comentariu
  • Oras:salaj
  • Oras:salaj

Cea mai mare fantezie pe care as vrea s-o pun eu in aplicare, ar fi sa o fac cu 2 femei in acelasi timp (ca 2 barbati si o femeie am experimentat).Cu tine Anca mi-as pune toate fanteziile in aplicare si nu cred ca nu ne-am sincroniza placerile, te vad foarte deschisa la discutii. Sper sa reusesc sa te si contactez...pana acum nu am prea reusit, din pacate.Eu unul mi-am cam trait fanteziile (sex in apa, sex oral pe cea mai inalta cladire din oras, sex in scara blocului, sex cu un cuplu(sot si sotie),etc..) Anca, ma repet, as vrea sa traiesc cateva fantezii cu tine..

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sex la birou ar fi interesant, doar ca nu cu o colega(you don't shit where you eat). cum ziceau colegii de halls, ardei, etc, la mine a facut cu ceai fierbinte si inghetata....hehehehe. in principiu fanteziile in public nu ma incanta....e suficient sa ma gandesc ca ma vede cineva ca soldatelul meu se ascunde in transee... raman la clasica fantezie cu 2 don'soare deodata ...ca in locatii transite sau pozitii contorsionate am incercat deja (am facut si in mare, sac sac....si in tren, cabina de schimb la piscina, parc etc))).

Anca, daca imi sugerezi vreo fantezie buna, te vizitez....desi am inteles ca esti pretentioasa cu clientela :))))

Link spre comentariu
  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

@GolluM: Am deschis acest topic tocmai pentru a afla ce fantezii au domnii,nu pentru a-mi spune eu fanteziile.

Sunt pretentioasa cu clientela? Consider ca este ceva normal sa fie asa.Majoritatea dintre noi,fetele,suntem trecute prin multe de cand practicam aceasta meserie.Este evident ca trebuie sa ne luam anumite masuri de siguranta.

Cand ma refeream la fantezii,nu ma refeream doar la locatii,ci si la modalitatea in care i-ar placea unui domn sa se petreaca actiunea.

 

P.S.Observ ca esti din Bucuresti.Daca ti-as spune o fantezie de-a mea,ai veni pana in Maramures pentru a o satisface? :snap

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt deja in MM :))). Pe acasa la ai mei de sarbatori. Asa ca daca mai apuc, poate rezolv fantezia ta :))) Cat timp nu implica spray si/sau bate.

O alta fantezie ar fi in varf de munte, noaptea sub luna plina...ploaia optional

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape

Interesante fantezii,desi unele destul de comune, se pare ca mai toti barbatii avem aceleasi fantezii(in mare,lift,public,etc.).

Eu unul mai am doar una singura,de a o face cu niste asiatice(koreence,japoneze sau chinezoaice)pe una din cladirile lor impunatoare,desi nu stiu cand voi avea timpul necesar sa vizitez Asia,probabil la pensie,daca o mai prind si pensia.

Link spre comentariu
  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

@Songoku: Mai are un confrate de-al tau pasiune si fantezie pentru asiatice.Nu cred ca sunt atat de greu de gasit.In Bucuresti am convingerea ca gasesti cateva studente care sunt asiatice.La Maramures gasesti doar cateva chinezoaice.

Link spre comentariu

Reputație: 3141
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Interesante fantezii,desi unele destul de comune, se pare ca mai toti barbatii avem aceleasi fantezii(in mare,lift,public,etc.).

Eu unul mai am doar una singura,de a o face cu niste asiatice(koreence,japoneze sau chinezoaice)pe una din cladirile lor impunatoare,desi nu stiu cand voi avea timpul necesar sa vizitez Asia,probabil la pensie,daca o mai prind si pensia.

 

Din nefericire cu locatia nu te pot ajuta, dar uitate la thread-ul cu Austria(Viena) si sigur o sa-ti placa ce vezi :P. Recomand... :maninlove

 

Cat despre asiatice in Romania am vazut in Oradea o fatuca spectacol, parintii ei aveau un magazin de ...chinezarii, deci  poate doar underground sau daca le combini si pe alea putine care le gasesti :

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...