Sari la conținut

tipa noua? 0724485436


Postări Recomandate

  Anuntul arata cam asa :

 

placere totala

daca vrei sa te simti cu adevarat bine in compania mea,urmareste-mi pozele si suna-ma! pot fi a ta total.ofer si cer discretie(nu raspund la nr privat)

 

  Contact 0724485436  ID [email protected]

post-19551-0-97567100-1365869646_thumb.jpg

post-19551-0-57515000-1365869664_thumb.jpg

post-19551-0-22148600-1365869682_thumb.jpg

post-19551-0-86574400-1365869699_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Un banal search dupa numarul de telefon ti-ar fi aratat 2 topicuri din care se vede ca este vorba despre bucurestence expirate venite la fraierii de la Cluj.

 

   Te-as ruga data viitoare sa folosesti un limbaj un pic mai civilizat. Nici clujenii nu sint fraieri nici bucurestencele nu sint expirate. Poti penaliza prestatia fetelor si altfel.

   Multumesc, G.

Link spre comentariu
  • Oras:in curs de schimbare :)
  • Oras:in curs de schimbare :)

Miercurea sau joia trecuta gasesc anuntul pe publi24 pentru Timisoara. http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/ea-pentru-el/anunt/curtezana-in-timisoara/7b0c627770606454.html si ma pun pe sunat.

Imi raspunde o tipa si imi spune ca au hogeacul in Complex pe langa facultatea Tibiscus si ma asteapta.  In secunda doi i-au un taxi si ajung la destinatie , sun si iese o caprioara bine facuta

intr-o rochie albastra sexoasa si ma invita inauntru. Acolo ce sa vezi , era una faina rau( brunetica, ingrijita , mani-pedi de calitate) de mi s-a sculat instant si cum caut ca un bezmetic  numai din astea temporare si in grup ma intreb cum ar fi cu amandoua. Mi se cere 300 de lei pentru o ora cu amandoua , super ok, platesc si merg dus ( am primit prosop curat) . Poza din anuntul de pe publi24 este falsa. Din poza si anuntul de aici reiese ca ar fi a doua tipa cu corpul mai fain. Am ras , am glumit , am stabilit regulile si tzup in pat . Eu intre ele , una ma lingea pe sfarcuri alta cu scula in gurita , nebunie pe campie. Un pic cam neexperimentate fetele la cererile de genul deoarece nu prea stiau care cum sa ma ia. Brunetica avea o putza ca un bibelou , m-a supt si ma lins ca la carte , apoi a zis ca ei ii place sa se uite cum o pun capra pe colega ei :D Zis si facut , am dat ca surdu in tobe si cand am simtit ca ma termin I-am dat o palma peste cur la prima si m-am oprit . Am luat-o din nou pe asta mai perversa , brunetica si am pus-o si pe ea capra si pe cealalta am pu-o sa se uite pana la finalizarea cu tipete icnete si tralallaallaaa..... Am servit un suc , am fumat la ele( pentru nefumatori e cam naspa locatia) per ansamblu a iesit binisor. 

GFE: 2( nu saruta nici una)

Locatie: 8 ( patul cam mic si scartie)

CIM: nu

COF: NU

Anal: NU, desi in anunt se exprima ca ofera experiente totale.

Normal: 9

Oral: 8 NP

Halatu:

150 ora oral np si normal indifferent cu care doream.

300 amandoua 1 ora , 2 finalizari.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

 

Miercurea sau joia trecuta gasesc anuntul pe publi24 pentru Timisoara. http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/ea-pentru-el/anunt/curtezana-in-timisoara/7b0c627770606454.html si ma pun pe sunat.

...

 

Colegu' silviu999ro, tu ai prestat cu domnita in Timisoara. Da?

Aici e un topic de Cluj. Da?

Desigur, ai dat <search> dupa numarul de telefon al tipei. Da?

Ai gasit numarul aici, pe Cluj. Da?

Dar, trebuia sa deschizi un topic nou pe Timisoara, topic in care sa-ti impartasesti impresiile actiunii traite cu domnisoara, si, eventual sa pui un link catre acest topic. Prin trimiterea facuta inspre aici rezulta clar ca tipesa practica transhumanta.

 

@Mods: Rog mutarea postarii colegului silviu999ro intr-un topic nou pe sub-forumul Timisoara.

Link spre comentariu
  • Oras:West City Limits
  • Oras:West City Limits

Eu nu mai inteleg nimic. Threadul incepe despre o domnisoara din Cluj, se continua tot cu o domnisoara din Cluj ca apoi sa apara colegul silviu999 si sa faca recenzie la doua domnisoare din Timisoara cu alt numar de telefon.

La numarul din titlul threadului apare o domnisoara din Bucuresti. Ciudat.

 

Rog administratia sa stearga threadul iar pe colegul silviu999 sa deschida un nou thread pentru domnisoarele vizitate de dansul.

 

O zi buna tuturor !

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Eu nu mai inteleg nimic. Threadul incepe despre o domnisoara din Cluj, se continua tot cu o domnisoara din Cluj ca apoi sa apara colegul silviu999 si sa faca recenzie la doua domnisoare din Timisoara cu alt numar de telefon.

La numarul din titlul threadului apare o domnisoara din Bucuresti. Ciudat.

 

Rog administratia sa stearga threadul iar pe colegul silviu999 sa deschida un nou thread pentru domnisoarele vizitate de dansul.

 

O zi buna tuturor !

 

e acelasi nr de telefon cu cel al fetei despre care ai intrebat in postul initial alfahelix.

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

  • Oras:tm
  • Oras:tm

Eu zic ca vb de aceleasi si aici...http://nimfomane.com/forum/topic/13917-extaz-total/

Si eu am plesnit o tot pe aia mica si frumoasa la fata. Si sanii is frumosi, doar sa slabeasca cateva kile si e buna rau. Treaba e ca se arde destul de mecanic si neimplicat. M am gandit eu sa revin ca poate e mai bine a doua oara, dar colegul confirma atitudinea si nici eu n am mai incercat. Acum nici nu stiu daca mai au anunt valid pe tm...

Ca si apreciere, prestatie sub nota fizicului. Pacat...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...