Sari la conținut

satena 19 ani focoasa 0740407470


n.p.p.

Postări Recomandate

  • Oras:arad
  • Oras:arad

Da chiar asa chiar ca e imposibil de prins am sunat in diferite zile de mai multe ori si nu a raspuns si au mai sunat si prieteni deai mei si tot nimic,a fost cineva la ea de cand a revenit? Ca vad ca nu are nici o recenzie de cand sa intors,daca a fost cineva la ea sa ne dea si noua detali.

Link spre comentariu
  • Oras:in cantareata cheala
  • Oras:in cantareata cheala

Doar o presupunere avand in vedere ca nu am vorbit cu ea de cand a revenit, eu cred ca domnisoara a fost cateva zile de sarbatori acasa si a vrut sa faca un ban rapid(de aia si pretul mai mare). Acum o fi iar dincolo(a mai lucrat in Germania inainte sa-si deschida business in Arad), in nici un caz nu cred ca s-a retras din domeniu. 

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Doar o presupunere avand in vedere ca nu am vorbit cu ea de cand a revenit, eu cred ca domnisoara a fost cateva zile de sarbatori acasa si a vrut sa faca un ban rapid(de aia si pretul mai mare). Acum o fi iar dincolo(a mai lucrat in Germania inainte sa-si deschida business in Arad), in nici un caz nu cred ca s-a retras din domeniu. 

iti dau totala dreptate, asa cred si eu.

Link spre comentariu
  • Oras:in cantareata cheala
  • Oras:in cantareata cheala

Pentru ca nica_30 nu e in stare sa posteze un link l-am cautat eu

 

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/el-pentru-ea/anunt/blonda-sexi/7b0e62747d6a6255.html

 

Mie imi par pozele furate ca au 2 watermark-uri.

 

blonda sexi ofer clipe de vis domnilor generosi si manierati suna si nu ai sa regreti  0720782821

 

post-48899-0-31307000-1440535612_thumb.jpg

post-48899-0-99737300-1440535623_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Pentru ca nica_30 nu e in stare sa posteze un link l-am cautat eu

 

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/el-pentru-ea/anunt/blonda-sexi/7b0e62747d6a6255.html

 

Mie imi par pozele furate ca au 2 watermark-uri.

 

blonda sexi ofer clipe de vis domnilor generosi si manierati suna si nu ai sa regreti  0720782821

 

Multumesc. Da, ea pare a fi. Ciudat .... Resita ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...