Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: 0732717481
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0732717481
  • Oras:Bucuresti

DEEA noua in zona. Vreau sa te urc pe culmile placerii si sa savurezi adevarata dragoste alaturi de cea mai reala studenta oferindu-ti un oral nep., deep normal in orice pozitii si anal spectaculos. Titan

0726.598.024

Pret: 70L

 

 

post-47611-0-01309100-1357329812_thumb.jpg

post-47611-0-28557700-1357329813_thumb.jpg

post-47611-0-23943000-1357329814_thumb.jpg

post-47611-0-01924200-1357329815_thumb.jpg

post-47611-0-70098300-1357329815_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: 0732717481
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0732717481
  • Oras:Bucuresti

Incep prin a preciza ca este prima mea postare pe acest forum. Am fost la fetita in data de 04.01.2013. Apartamentul se afla pe strada Codrii Neamt, langa Auchan, bloc editat daca tin bine minte, sc. editat, in spatele blocului aflandu-se o gradinita verde, care este imposibil de ratat. Cand am sunat fata a rapsuns politicos si  am stabilit sa ne vedem in 30 minute, eu fiind deja in zona, revenind cu un telefon cand ajungeam la scara, pentru numarul de interfon, aici nu au fost probleme (nu am fost tinut sa astept pe afara). Am sunat la usa si mi-a deschis fetita din poze, era imbracata doar intr-un corset rosu, fara chilotei si in picioare avea niste pantofi cu toc. Fata este frumoasa si la corp si la fata(singurul minus, poate pentru unii, fiind sanii cam mici, dar foarte dragalasi). Una dintre cele mai frumoase fete pe care am vazut-o la tariful acesta. 

Dupa ce am intrat am aflat ca mai are o colega pe care am vz in bucatarie, am si schimbat cateva cuvinte, fetele nefiind genul care sa nu spuna nimic daca vorbesti cu ele. Colega era o fata bruneta, la fel de frumoasa, dar care nu presta pentru ca era racita.

Apartamentul era curat, la fel si baia, fara mirosuri, singura problema fiind lipsa unor prosoape curate.

Inainte am discutat detaliile, din ce imi amintesc, oral protejat/nepr cu sex normal 70 ron si fata face si anal dar la alt tarif, nu m-a interesat foarte mult deoarece nu ma intereseaza forte mult sexul anal. Am optat pentru oral neprotejat cu sex normal. Am fost condus intr-o camera aranjata, curata, cu asternuturi care la prima vedere pareau curate, nu am simtit mirosuri dubioase si nu a fost ceva iesit din comun care sa-mi bata la ochi, i-am platit inainte banii si ne-am pus pe treaba. 

Fata a inceput cu un oral, care nu a stralucit, fara deep si fara limbi pe oo. Ii ofer nota 7, deoarece nu s-a folosit aproape deloc de maini si nici nu a comentat cand am luat-o delicat de cap. Dupa cateva minute m-a intrebat daca poate sa-mi puna prezervativul sau nu. Cand am fost pregatit i-am spus sa-mi puna pezervativul si am inceput cu ea deasupra. Fata s-a miscat bine si la un moment dat a inceput sa scoata si niste gemete placute, nici tare nici incet, cat sa para natural. Dupa cateva minute am schimbat pozitia si am luat-o pe la spate, de unde puteam sa-i vad spatele si fundul foarte frumos(fata nu are niciun pic de celultia si nici nu este genul piele si os, foarte bine proportionata). Nu am tinut-o de par, chiar daca eram tentat la un moment, deoarece am vrut sa fiu cat mai delicat, fata spunandu-mi inainte ca nu e de foarte mult timp in meserie. Am finalizat in scurt tip in prezervativ, nerezistand foarte mult in aceasta pozitie datorita privelistei foarte frumoase si a gemetelor fetitei. Mi-a oferit servetele umede curate si m-a invitat sa ma spal la baie. 

Pe scurt: fizic 8-9 (poate unele persoane prefera sanii mai mari)

oral 7 ( nu se foloseste de maini si nici nu a dat limbi pe oo daca nu i-am cerut )

normal 8, in pozitia pe la spate este de  vis, corp foarte frumos si fata geme delicat fara sa para artificiala

Sigur ma voi reintoarce, deoarce la pretul asta am gasit niste fete foarte frumoase si cu o prestatie buna, raport pret/calitate.

 
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost prin Decembrie la ea si la colega ei,atunci era 60lei finalizarea, am fost pe rand cu amandoua la banii astia fetele arata bine. Oral neprotejat si normal protejat. Am sunat inainte pentru o programare dar am asteptat vreo 30minute la scara cand am ajuns ( nu raspundea la tel).

Oral:7

Normal:7

Locatie:8

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut comunitatea! Am tot dat search de vreo 4 ori si nu mi-a dat nimic de fata asta cu toate ca am citit de ea aici dar nu mai stiu exact unde ...... :( Daca se descopera vreo info de ea sa fie unite recenziile. Deci,am fost ieri la mandra Deea pe la ora 17:00. stiam ca presteaza pe Codrii Neamtului ( Titan ) ca doar am citit aici de ea,si cum eram in zona i-am zis ca ajung in 10 min. A spus ca e libera si ma asteapta. Mi-a dat adresa exacta si am ajuns in timp scurt la usa blocului de unde am revenit cu apelul. Hop! Primul semn. AAAAAAA!!! Pai stai ca tocmai a venit inca un client si ca nu's ce dar hai tasteaza la interfon nr... Urc la et inferior si imi deschid usha doua fete de am inebunit! Tinere,22 ani,una shatena si una bruneta bune in spumele marii. Deja ma gandeam sa le iau pe amandoua. Dar una trebuia sa se ocupe cu celalalt client cu care m-am intalnit in fatza blocului si care mai timid a facut o volta in vant si s-a indepartat cativa metrii de intrarea in bl motiv pentru care am ajuns primul in locatie:D

Ma preia fata satena si ma baga in camera.Un apartament de 3 camere,praf,mobilat sumar si parca pregatit de zugraveala.Pat nasol...in fine.Discutia cu fata, precisa si la obiect,70 finalizarea,50 extra pentru fin orala si inca 50 sau 100 pentru anal.Nu mai stiu exact. Am simtit ca ceva nu e ok si am zis ca stau la o fin in preze. Dat 70 la fata si fug la dush. Mi-a dat un prosop care era uscat dar care mirosea a multe cadavre....efectiv imputit. Nu l-am folosit.Revinin camera trista si ma asez pe pat in timp ce fata se dezechipeaza. Cand si-a dat jos sutienul mi-a dezvaluit o pereche de sani cum rar am mai vazut...niste smochine mici si curse,nasoale nasoale.Nu obisnuiesc sa vb urat de fizicul fetelor dar chiar nu imi vine alt termen in cap la ora asta. De fapt e singurul lucru nasol la fata. In rest arata super bine. Se pune capra si o ia in gura timp in care bag mana la pizda care arata de iti venea sa o mananci dar nu recomand o actiune de genul pentru ca era unsa cu gel sau cu ulei,semn ca nu a facut dush inainte... :( pacat! Oral mecanic si de slaba calitate. I-am zis sa dea o limba si mai jos,replica: nu ling coaiele dar le mangai cu mana daca vrei...O mai suge putin,o mai freaca fata cu mana,masaj la oo si baga un prezervativ semn ca tre sa ne futem. O iau la umeri craci( sa dai usor ca ma doare )dau usor si hop ca suna telefonul. Se tot uita la el si intindea mana dar nu ajungea sa-l ia. Ii dau eu tel ca sa vad ce face cu el, fata mea raspunde fara stres si incepe sa-i spuna clientului serviciile,tarifele si locatia in timp ce eu o futeam de nebun=)) Parca imi statea pe limba sa-i cer tel ca sa-i spun si eu clientului doua vorbe:))

I-a mai sunat tel inainte de actiune si am rugat-o sa-l dea pe silent dar se pare ca nu prezinta interes dorinta clientului.Ea a terminat convorbirea,eu am terminat treaba mea in balon si am inceput sa rad singur. Radeam ca un idiot prost si imbecil. Am mai intalnit situatii in care fetele vorbeau la tel in timp ce prestau dar fie erau sotii,iubitii......plm. Dar ca ea sa vb cu un client si sa dea detaliile nu am mai patit. M-am sters cu servetele umede si am plecat.Concluzia: doua fete care arata super bine. Bruneta are un corp foarte misto si un cur de senzatie! Ce frumos dar ce folos. Fetele foarte zgomotoase,tranteau usile si vorbeau tare de parca erau la concurs,cine face zgomot mai tare. Locatia nasoala si destinata fututului pe banda rulanta.Parca m-am futut pe peronul garii.Prosoape infecte!Nu pot sa recomand decat evitare!Gfe.5 e comunicativa dar strict pe subiectul tarife si servicii. Oral.2. Normal.2,Anal face dar nu am incercat. Fizic 8. 

Sa aveti o zi buna!http://assets2.anuntul.ro/media/foto/imgs/11/48/2013/1/8/11800985.jpg0726598024

 

  • Like 6
Link spre comentariu

Am fost inainte de Craciun la adresa si fata[cred].

Cred pt. ca nici nu am cum sa imi dau seama, pentru ca nu le-am  vazut pe amindoua iar pe cea pe care am vazut-o, am vazut-o in semiintuneric,si nu am ramas cu nimic impresionat[pozitiv].

Nu am mai postat ,asa ca nu va fi o recenzie de top,ci doar o informare utila sper.Asa cum incerc si eu sa ma informez de aici , de bun simt ar fi sa ajut si eu comunitatea.

Asadar sun la nr.din titlu,nr gasit in AT,si datorita totalului din anunt plus ca am avut treaba in zona zic sa incerc.Ajung in zona la ora la care stabilisem,sun raspunde ajung si imi deschide o caprioara.

Aspect 6,fara sani,1,55-1,60 inaltime,45-50kg,fund banal fara mare atractie pt ala mic.Imi spune ce presteaza,oral ne si normal protejat.Fara total ca in anunt fapt pt.care am ramas dezamagit dar fara alta alternativa la ora aia si pt.ca nici nu era chiar muma padurii am ramas. Dezbracat,pus hainele pe jos pt nu exista nimic altceva in afara de pat in camera.

Locatia 7 pt ca baia era curatica.

Actiune:oral agresiv cu mina mai mult si mai putin cu gura nota 5, normal ea deasupra capra si datorita conjuncturii ala mic Kaput.

Incearca ea sa il umfle un pic cu gura dar nimic.Datorita faptului ca din 5 in 5 min.ma anunta ca mai are treaba si o cam incurcam ma imbrac si plec.

GFE canci adica hai3.

Pe scari ma impiedic de un altul,adica... chiar o incurcam.

Ah banii la inceput la rugamintea ei 700 parca.In concluzie fara sa fiu un mare cunoscator slaba spre prosteala activitatea de aici.

 

700 sau 70 ??? 

 

A.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0732717481
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0732717481
  • Oras:Bucuresti

Am fost saptamana trecuta si la colega ei bruneta, nu recomand, dezamagire totala, comenteaza, nu se implica deloc. Dupa 10 minute de muie, a inceput sa ofteze toata ca de ce imi dau drumu asa greu. Am optat pentru un oral cu finalizare si atat, iar la sfarsit cand i-am spus ca finalizez nu a vrut sub nicio forma finalizare orala, mi-a frecat-o si s-a strambat toata cand mi-am dat drumu, lucru care m-a deranjat enorm. Pentru un serviciu platit s-a comportat ca o curva de doi lei, desi m-am purtat foarte frumos cu ea. 

Fizic e frumoasa, corp bine proportionat si nu are celulita sau grasime, iar sanii sunt frumosi...dar doar atat. Eu unul nu o sa ma mai duc la ea.

 

Nu e frumos sa postezi despre alta fetita pe un topic dedicat! Deschide te rugam un topic pentru cea pe care ai vizitat-o

 

A.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am sunat mai devreme la numarul din titlu (azi: deea: 0726598024), mi-a raspuns o alta fata care mi-a spus ca numarul ei este 0720488283. Adica fata de la topicul  https://nimfomane.com/forum/topic/9853-ana-0720488283/?hl=0720488283 . Iar de Ana nu am fost interesat.

 

sa inteleg ca isi fura clientii ??? Sau ca a pasat numarul de telefon?

 

A.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare frati târfi

 

DE EVITAT, am fost la ea aseara, singurul lucru la care are un plus este fizicul (exceptand sanii)....insa atitudinea e de 2 bani, m-a luat din start ca vezi ca nr la mine inseamna 20 min....zic buun, hai sa trecem la sah....se pune si imi face un oral fara nici un fel de interes si pic de pasiune, nici macar pasiune falsa.....dupa care o punem putin de un misionar, la care ma ia din start ca nu face FK....si accepta doar de la umeri in jos.....tot tinea capul intors cu fata spre perete, de parca futeam o bucata de scandura, m-am apropiat la un momentdat cu capul de fata ei, si ma ia destul de alerta din nou ca nu face FK...i-am repetat mandrei ca am inteles din prima....deja incepea sa fie cam moartea pulii toata seara...dupa vreo 8 10 min, incepe sa ii sune telefonul, si chiar raspunde, si ma ia ca "hai termina ca am alt client" si am lasato asa...nici nu am mai finalizat, nimic...ah ah ah/.....vrei sa ii faci oral? mai cere 50 lei...anal? 200lei

Mai pe scurt, o tipa care nu isi da nici un interes, cere 100lei si are si pretentii....futai cu chin, bani aruncati in vant

 

Aspect - 8

Oral - 1

Normal - 1

GFE - MINUS 1

FEREA MARE BĂIEȚ

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare domnilor,

 

Domnisoara nu are nimic de oferit, nu are atitudine, nu stie sa vanda. Mail mult de atat in timp ce incerca sa mimeze o muie a inceput sa i sune telefonul si ca sa vezi si a mai facut o programare a unui alt client timp in care mai era unul in fata blocului si altul in bucatarie.

Servicii ieftine si extraordinar de proaste.

 

100 lei ora normat protejat si oral protejat sau neprotejat (eu am ales pretejat).

 

Are o tentativa de fund, dar cam atat. Am fost la ea acum 2 saptamani.

 

ORAL 1

NORMAL 1

GFE 1

 

Ar trebui trecuta la de evitat.

 

P.S.  Mai are o colega de apartament care parea destul de buna,

  • Like 5
Link spre comentariu

nu va duceti fratilor este cea mai mare teapa sunt 2 fete in locatie intr-un apartament iata numerele va dau numerele de telefoane sa stiti la ce va asteptati daca le gasiti pe saituri de matrimoniale sa stiti la ce va asteptati SUNT de EviTAT:  0726598024, 0732525707, 0765145210

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

nu va duceti fratilor este cea mai mare teapa sunt 2 fete in locatie intr-un apartament iata numerele va dau numerele de telefoane sa stiti la ce va asteptati daca le gasiti pe saituri de matrimoniale sa stiti la ce va asteptati SUNT de EviTAT:  0726598024, 0732525707, 0765145210

 

salut slaier si bine ai venit pe forum

asteptam recenzia detaliata

:wave

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

S-a vehiculat si numarul 0732.525.707 aici, asa ca am gasit asta:

 

SEXY si speciala te astept sa te satisfac cu un oral nep. deepth cu finalizare orala sau unde doresti, sex normal si anal in orice pozitie, , cunni., anni., 69, discretie si igiena max, Titan, I speak english, 20 Mar 11:00

 

Pret: 100L

0732.525.707 Bucuresti

 

Pentru cei ce au vizitat-o: ea e tipa sau cea din pozele astea este alta?

 

post-46785-0-42970200-1363802300_thumb.jpg

post-46785-0-64480900-1363802302_thumb.jpg

post-46785-0-84040000-1363802304_thumb.jpg

post-46785-0-92744400-1363802306_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hi,

 

I believe I have visited them last Monday.  https://nimfomane.com/forum/topic/11839-0766914018-titan-bianca-and-or-andrea/

 

The girl of this topic was indeed speaking english and her hair was looking like in the picture. Exact location was Strada Petre Codrii Neamtului. 

 

I had called Deea before and felt already on the phone she was very "money" oriented.  Also now when I was there price jumped up from 80 Lei to 100 Lei! Even during the sex the girl (Bianca) was asking for extra 50 Lei to perform 69!! GFE -1:) 

 

AVOID BOTH!!!

---

Cred că le-am vizitat lunea trecută. https://nimfomane.com/forum/topic/11839-0766914018-titan-bianca-and-or-andrea/

 
Fata de acest subiect a fost, într-adevăr se vorbește limba engleză și părul ei a fost în căutarea la fel ca în imagine. Locatia exacta a fost Strada Petre Codrii Neamtului.
 
Am sunat Deea înainte și am simțit deja pe telefon a fost foarte "bani" orientat. De asemenea, acum, când am fost acolo prețul a sărit în sus de la 80 lei la 100 lei!
 
Evita atât!
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

da ea este tipa si e grava rau de tot..parca si-a mai revenit la servicii si am fost foarte multumit d data asta.face totul perfect si am fost surprins.e incepatoare gagica si aqum si.a dat drumu la meserie. 0732525707 sau 0726598024.

 

Recenzie fara detalii = reclama = ban permanent

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Va salut cu respect si o sa incerc sa fiu cat mai scurt despre o domnisoara pe numele ei Dana,din zona piata Titan  EDITAT Am luat anuntul de pe net unde scria 80 ron si cand ajung acolo deja crescuse pretul la 100 ron tragerea si 300 ron ora.Cu toate ca dormea ,s-a aranjat repede si parea totul ok.Am intrat in dormitor ,s-a desbracat repede si am vrut sa ii fac eu un oral si ea ma opreste,imi zice ca asta intra la fantezii erotice si ma mai costa 100 ron in plus.O las pe ea sa imi faca un oral ,imi pune prezervativul si incepem sa ne futem.Dupa vreo 5 minute am fost nevoit sa o verific deoarece imi era frica sa nu fi adormit ca nu schitza absolut nimic.Vreau sa specific ca e intr-adevar fata din poza si exact dormitorul ei cu toate ca locuieste intr-un apartament cu 3-4 camere unde mureai de frig si era un pustiu infricosator.Are niste sani fff micutzi si tuguiati,dar cand o atingi se cam eschiveaza.Nu prea isi da interesul sincer.Ii dau nota 4 pentru oral si o las corigenta,5 pentru futai ca nu stiam daca e moarta sau vie,deep sau altceva nici nu se pune problema....concluzia...ocolitzi :)

 

http://www.anuntul.ro/anunturi-matrimoniale/ea-cauta-partener/scolarita--sexy-dulce-si-fierbinte-iti-garantez-realitatea-pozelor-si-vei-avea_6265952.html

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

http://assets2.anuntul.ro/media/foto/imgs/11/48/2013/4/17/13594427.jpghttp://assets2.anuntul.ro/media/foto/imgs/11/48/2013/4/17/13594436.jpg

SCOLARITA sexy, dulce si fierbinte, iti garantez realitatea pozelor si vei avea parte de relaxare totala si fara graba, masaj, oral deep nep., normal, fin. orala, uro, anal, mici fantezii. Titan, I speak english, 0726598024

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...