Sari la conținut

0754593690


Postări Recomandate

  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Buna dragi concetateni.Domnisoara cu acest numar,este colega domnisoarei cu nr.0745438737.Ambele domnisoare sunt foarte placute,dar am optat pt cea la care am deschis topicul,fermecandu-ma cu privirea si zambetul ei.Este mai inalta,are un corp superb si ingrijit,fiin si foarte placuta la conversatie.Nu am ramas deloc dezamagit.In topul meu am clasat-o pe PRIMUL loc la domnisoarele care presteaza la noi in oras,cu mult inainte de locurile 2 si 3  :hooray,departajarea facand-o la pret ,aspect si companie.Nu stiu cat va sta la noi in oras,dar v-o recomand cu mare incredere.Sigur nu ve-ti regreta.Dar sa va descriu putin cum a decurs totul: Tipa m-a intampinat intr-o costumatie foarte incitanta,o privire fermecatoare si un zambet cuceritor.Dupa cateva minute de conversatie placuta,am trecut la imbratisari,saruturi fierbinti,stiind foarte bine cum sa te "aprinda".A inceput cu un oral foarte placut,atent,lent si cu privirea ei provocatoare cu care te da gata.Am continuat cu normal,punand in practica cat mai multe pozitii,miscandu-se foarte bine....In final dupa partida dementiala,am terminat in "caciulitza".Recomand sa fiti gentelmani si veti avea parte de o experienta de vis.

Pretul cerut a fost 100 partida,dar am lasat 150 pt experienta placuta ce mi-a oferit-o si de care am avut pana acum parte in orasul nostru.    

Notele mele in experienta mea cu dansa,sunt :

Oral - 9,5

Normal -10 (nu s-a grabit deloc si a fost deschisa la cat mai multe pozitii)

Aspect -10 (comparativ cu ce am mai gasit in oras )

GFE -10*

Locatie  -9 

Fiti gentelmani cu ea si nu veti fi dezamagiti!

Profitati cat mai mult de sederea ei in oras si cu siguranta nu veti regreta.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Admin, s-a produs o greseala.Eu am deschis un topic cu nr de tel.0754593690. Acest numar este al unei domnisoare,care este colega cu domnisoara din acest topic.Ambele presteaza in spate la Termodinamic.Probabil ati creat o confuzie cand ati vazut 2 anunturi cu Termodinamic,insa eu am deschis un topic cu alta domnisoara cu nr amintit mai sus (colega cu cea de aici) si mi-ati mutat anuntul meu,in acest topic.Va rog,daca puteti rectifica topicul.

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Buna dragi concetateni.Domnisoara cu acest numar,este colega domnisoarei cu nr.0745438737.Ambele domnisoare sunt foarte placute,dar am optat pt cea la care am deschis topicul,fermecandu-ma cu privirea si zambetul ei.Este mai inalta,are un corp superb si ingrijit,fiin si foarte placuta la conversatie.Nu am ramas deloc dezamagit.In topul meu am clasat-o pe PRIMUL loc la domnisoarele care presteaza la noi in oras,cu mult inainte de locurile 2 si 3  :hooray,departajarea facand-o la pret ,aspect si companie.Nu stiu cat va sta la noi in oras,dar v-o recomand cu mare incredere.Sigur nu ve-ti regreta.Dar sa va descriu putin cum a decurs totul: Tipa m-a intampinat intr-o costumatie foarte incitanta,o privire fermecatoare si un zambet cuceritor.Dupa cateva minute de conversatie placuta,am trecut la imbratisari,saruturi fierbinti,stiind foarte bine cum sa te "aprinda".A inceput cu un oral foarte placut,atent,lent si cu privirea ei provocatoare cu care te da gata.Am continuat cu normal,punand in practica cat mai multe pozitii,miscandu-se foarte bine....In final dupa partida dementiala,am terminat in "caciulitza".Recomand sa fiti gentelmani si veti avea parte de o experienta de vis.

Pretul cerut a fost 100 partida,dar am lasat 150 pt experienta placuta ce mi-a oferit-o si de care am avut pana acum parte in orasul nostru.    

Notele mele in experienta mea cu dansa,sunt :

Oral - 9,5

Normal -10 (nu s-a grabit deloc si a fost deschisa la cat mai multe pozitii)

Aspect -10 (comparativ cu ce am mai gasit in oras )

GFE -10*

Locatie  -9 

Fiti gentelmani cu ea si nu veti fi dezamagiti!

Profitati cat mai mult de sederea ei in oras si cu siguranta nu veti regreta.

Domnisoara despre care am scris mai sus,are nr de tel 0754593690 si este colega cu domnisoara din acest topic!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Domnisoara despre care am scris mai sus,are nr de tel 0754593690 si este colega cu domnisoara din acest topic!!!

:offtopic ,dolce_dolce,ai postat o data la #12,si la cateva minute ai postat din nou...te-ai gandit ca,poate admin./moderatorii,nu au avut timp sa dea curs cererii tale?

Iti recomand cand postezi,sa nu mai folosesti caractere mari si bolduite(ingrosate)...lasi impresia ca tipi la cineva.

Spor,...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...