Sari la conținut

0766891207 si 0720803730


Postări Recomandate

    Felicitari pentru contributie!  Insa as dori sa te rog sa postezi pentru fiecare fata vizitata ( in masura timpului disponibil pe care il ai) deoarece scopul postarilor nu este de a aduce ofrande fetelor ci de a vedea comportamentul lor fata de noi pe masura trecerii timpului in care fetele imbratiseaza aceasta " meserie" .

    Deci te asteptam nu numai cu postari despre fetele care te dau pe spate, ci si cu postari despre fetele care nu se ridica la nivelul cerintelor noastre.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

:slap2 pot sa am o banuiala????? :no2

fetele astea nu au aparut acum sunt de ceva timp pe piata :snap

pot sa am o banuiala ca sexymb0L e peste ?

 NU! sigur este .

Si fatfrumosu72 a aratat cine sunt fetele , adica cele mai jegoase zdrente

Link spre comentariu

   Vogue as prefera sa le categorisesti drept zdrente in urma unei vizite la ele, sau macar in urma unei incercari de vizita. Nu mi se pare corect sa jignim pe cineva doar bazandu-ne pe faptul ca unul din colegii nostrii a fost pe la ele si a patit tot felul de lucruri. Cei care din pacate s-au fript cu unele fete sint cei mai in masura sa posteze pataniile lor si eu personal chiar ii incurajez sa o faca.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

   Vogue as prefera sa le categorisesti drept zdrente in urma unei vizite la ele, sau macar in urma unei incercari de vizita. Nu mi se pare corect sa jignim pe cineva doar bazandu-ne pe faptul ca unul din colegii nostrii a fost pe la ele si a patit tot felul de lucruri. Cei care din pacate s-au fript cu unele fete sint cei mai in masura sa posteze pataniile lor si eu personal chiar ii incurajez sa o faca.

Am fost la ele si cand stateau la emag si pe Tomis mai sus de Dacia la biserica si la stadion . O singura data am intrat cu una si m-am pacalit rau nu am facut nimic ca era prea handicapata, in rest am plecat de la ele de fiecare data dupa ce am schimbat doua trei vorbe mai mult eu ca ele nu erau in stare . Sunt 3 fete dintre care una cica e doar receptionera . Toate 3 put ca dracu . Eu inteleg ca fiecare cu gusturile lui , dar sunt pestii astia care profita de fete reduse mintal si ni le baga pe piata ,,hai luati pasarica fraerilor,,

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cta
  • Oras:Cta

Salutare baieti,

 

Daca nu ma insel( si sper sa nu) in ceea ce zic,am fost la ele cand stateau langa Restaurantul Rapid(parca asa se numea)langa gara.Am fost la Natalia tot cu aceeiasi nume si pozele imi par cunoscute.Intr-adevar Natalia nu prea gemea si aveau si o receptioniera.Igiena nu pot sa zic ca era jalnica,dar nici prea curata nu era Natalia.

S-ar putea ca  sexymb0l sa fie pestele,insa nu imi place sa vorbesc aiurea.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

le știu de vreo 2-3 ani , Intr-adevăr au avut locații la gară, la emag , și la început au fost 4 cu tot cu recepționeră care nu oferă servicii. Era într-adevăr o tipă care acum nu mai e, și care făcea o muie .... belea. S-au tot mutat dintr-o parte în alta, își schimbă regulat locațiile și numerele de telefon. Astea două care au rămas nu prezintă interes...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

le știu de vreo 2-3 ani , Intr-adevăr au avut locații la gară, la emag , și la început au fost 4 cu tot cu recepționeră care nu oferă servicii. Era într-adevăr o tipă care acum nu mai e, și care făcea o muie .... belea. S-au tot mutat dintr-o parte în alta, își schimbă regulat locațiile și numerele de telefon. Astea două care au rămas nu prezintă interes...

cristi , in locatia de la gara era natalia, accent de moldoveanca sau rusoaica, si o tigancusa mica si obraznica dar care facea de toate la superlativ.parca la etajul 1 cu vedere la bulevard, vis a vis de restaurant rapid .unde a disparut tigancusa  care facea muia de belea?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

le știu de vreo 2-3 ani , Intr-adevăr au avut locații la gară, la emag , și la început au fost 4 cu tot cu recepționeră care nu oferă servicii. Era într-adevăr o tipă care acum nu mai e, și care făcea o muie .... belea. S-au tot mutat dintr-o parte în alta, își schimbă regulat locațiile și numerele de telefon. Astea două care au rămas nu prezintă interes...

Receptionera a prestat si ea acum 3,de vreo 2 ani sa retra daca nu ma inseala pe mine memoria.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

cristi , in locatia de la gara era natalia, accent de moldoveanca sau rusoaica, si o tigancusa mica si obraznica dar care facea de toate la superlativ.parca la etajul 1 cu vedere la bulevard, vis a vis de restaurant rapid .unde a disparut tigancusa  care facea muia de belea?

Tigancusa aia, pe numele ei adevarat editat , s-a retras din competitie definitiv in aprilie 2013. Si nu sunt sanse sa mai revina, fiinca are alta viata acuma.

Link spre comentariu
  • Oras:prin zona
  • Oras:prin zona

Am fost acum vreo 3 luni pe la tipele astea, initial foarte entuziasmat de anuntul de pe site-ul telegraf,dar ulterior dezamagit dupa mai multe sapaturi pe net.Am aflat ca una din fete e foarte veche,respectiv cea cu herpesul la gura,dar nefiind sigur de cealalta am zis sa dau o fuga cu gandul doar sa le vad ca nu-mi placuse ce gasisem despre ele pe net..Ajung acolo(str. fagetului),dupa care ma dirijeaza una din ele pana la scara si urc sus..Intr-adevar tipa cu herpesul arata alergata rau la viata ei,si avand in vedere semnele de la bot de acasa stiam ca nu voi ramane cu ea nici daca mi'ar fi dat ea 60 de lei,DAR tipa cealalta era fix pe gustul meu(micutza in varsta,cam de vreo 18 ani,foarte slabuta cu sani mari si curuletz micutz si bombat) si m-am decis instant dupa ce am vazut-o..Tipa parea ok la inceput,super copilaroasa,i-am aruncat niste glumite s-o fac sa se simta mai comod,am ajuns cu ea in dormitor,se dezbraca si dupa ce am studiat-o putin eram in extaz,tipa arata super bine la corp,sanii mari si tari,funduletzul micutz si tare,si una peste alta nu am vazut nimic dubios la pizdulice.Si dupa.....s-a incheiat toata partea buna experientei ca fetitza avea o gura si o atitudine de iti venea sa te imbraci sa pleci in plm acasa..dupa ce am pus-o sa se invarta putin sa ma uit kalumea la ea si sa o frec putin a inceput cu ordinele...pune-ti hainele acolo!stai acolo pe pat!fetitza vroia sa controleze absolut tot si daca nu faceai incepea sa faca pe suparata si sa-ti spuna ca ei asa ii place si tot felul de talente de genul..ce sa mai...tipa chiar nu stie sa se comporte cu clientii...si pacat...ca arata foarte bine!daca ar duce-o putin capul si ar aborda o atitudine de supunere in fata clientului ar fi chiar de top..Pula o sugea la foc automat,si normalul cu gemete ca am dat in ea ca animalul fara sa-mi pese daca o doare ca ma enervase rau..a comentat ea ca o doare dar m-am facut ca n-o aud de la zgomotul patului si de la agitatie

 

Per total...doar daca vrei ceva ce arata bine si atat(ma refer doar la tipa aia micutza)...ca lucrurile nu o sa decurga cum vrei..garantat!

oral 2-foc automat 

normal 2-mai mult din razbunare:))

aspect 9-tipa chiar era pe gustul meu...pacat...

GFE 0

 

Nu m-as mai intoarce acolo

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

Am fost acum vreo 3 luni pe la tipele astea, initial foarte entuziasmat de anuntul de pe site-ul telegraf,dar ulterior dezamagit dupa mai multe sapaturi pe net.Am aflat ca una din fete e foarte veche,respectiv cea cu herpesul la gura,dar nefiind sigur de cealalta am zis sa dau o fuga cu gandul doar sa le vad ca nu-mi placuse ce gasisem despre ele pe net..Ajung acolo(str. fagetului),dupa care ma dirijeaza una din ele pana la scara si urc sus..Intr-adevar tipa cu herpesul arata alergata rau la viata ei,si avand in vedere semnele de la bot de acasa stiam ca nu voi ramane cu ea nici daca mi'ar fi dat ea 60 de lei,DAR tipa cealalta era fix pe gustul meu(micutza in varsta,cam de vreo 18 ani,foarte slabuta cu sani mari si curuletz micutz si bombat) si m-am decis instant dupa ce am vazut-o..Tipa parea ok la inceput,super copilaroasa,i-am aruncat niste glumite s-o fac sa se simta mai comod,am ajuns cu ea in dormitor,se dezbraca si dupa ce am studiat-o putin eram in extaz,tipa arata super bine la corp,sanii mari si tari,funduletzul micutz si tare,si una peste alta nu am vazut nimic dubios la pizdulice.Si dupa.....s-a incheiat toata partea buna experientei ca fetitza avea o gura si o atitudine de iti venea sa te imbraci sa pleci in plm acasa..dupa ce am pus-o sa se invarta putin sa ma uit kalumea la ea si sa o frec putin a inceput cu ordinele...pune-ti hainele acolo!stai acolo pe pat!fetitza vroia sa controleze absolut tot si daca nu faceai incepea sa faca pe suparata si sa-ti spuna ca ei asa ii place si tot felul de talente de genul..ce sa mai...tipa chiar nu stie sa se comporte cu clientii...si pacat...ca arata foarte bine!daca ar duce-o putin capul si ar aborda o atitudine de supunere in fata clientului ar fi chiar de top..Pula o sugea la foc automat,si normalul cu gemete ca am dat in ea ca animalul fara sa-mi pese daca o doare ca ma enervase rau..a comentat ea ca o doare dar m-am facut ca n-o aud de la zgomotul patului si de la agitatie

 

Per total...doar daca vrei ceva ce arata bine si atat(ma refer doar la tipa aia micutza)...ca lucrurile nu o sa decurga cum vrei..garantat!

oral 2-foc automat 

normal 2-mai mult din razbunare:))

aspect 9-tipa chiar era pe gustul meu...pacat...

GFE 0

 

Nu m-as mai intoarce acolo

nu cumva era ana nebunikka fata asta de care povestesti?seamana bine la comportament.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Vazand acest topic sa fac si eu o recenzie.Leam vizitat pe aceste fete ultima data cand stateau langa Emag.Cunoscund de altfel cuibul de ceva timp am sunat in jurul orei 00:00 iar dupa 30 de min am fost la ele.Dupa o discutie despre una alta cu Andreea(receptionera) timp de cateva tigari ,apoi mam decis sa intru cu fata brunetica mai tacuta pentru ca o cunosteam si eram curios sa vad daca sa schimbat in calitate fata de vizita anterioara.Fiind dushat de acasa nu am vizitat baia.Dupa o discutie cu fatuca privind ce si cum facem am inceput treaba:oralul cum il staim destul de bun cu incercari DT,lins owoo dar nu exagerat(2-3 libute max.),Fk.Dupa dezmierdare am decis sa inversam rolurile fk din partea mea ,sarutat pe tatisoare si coborand usor la piersicuta stationand acolo cateva minute bunicele.Vazand ca fata nu schiteaza nimic(nici un geamat,contra,nimic) punem caciulita si trecem la normal cu ea deasupra sarind pe mine ca o mingiuta  de am crezut ca se rupe patul ,se umzeste natural nu face nazuri la pozitii dar nici un geamat nimic pana am finalizat prima oara.Dupa prima finalizare o binemeritata tigara apoi am trecut la al 2 lea numar inceput cu un oral ca precedentul apoi in pozitia Doggy la fel ca si la primul numar fara nici un geamat nimic,vazand ca nu schiteaza iar nimic am zis sa fut ca nebunul dar tot degeaba ca doar dadeam in galeata abia reusind sa finalizez cu chiu cu vai.Si acum notele:

Locatie:8 destul de curata

Oral;7-8 cu maxima indulgenta (un plus aici k nu pre sa ajutat de maini)

Normal:3-4 (ca am simtit ca fut o galeata sparta lucru extrem de deranjat tinand cont ca pe andreea o cunosc de ceva vreme la fel ca si pe miss herpes cu care nu am niciodata curajul sa intru din cauza ochiului cu defect plus ca a slabit exagerat de mult fata de cand statea la Delfinariu)

Anal: nu am incercat pentru ca am vrut sa eveit eventualele probleme...

Gfe:un mare 4 mai mult pentru FK (eu sunt genul de persoana foarte comunicativa-am incercat sa schimb cetva vorbe cu ea dar vorbeam singur ca televizorul).

De platit am platit pentru 2 ore 200 lei(fara ca a doua ora sa fie consumata cat de putin,prostia mea).

De revenit eu unu nu sa mai revin,doar daca mai apare vreo fata noua pentru un mic rodaj.

post-103152-0-93154700-1389711463_thumb.jpg

  • Like 8
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

pot sa am o banuiala ca sexymb0L e peste ?

 NU! sigur este .

Si fatfrumosu72 a aratat cine sunt fetele , adica cele mai jegoase zdrente

 :))) ce bine o duceam daca eram peste, poti sa banuiesti tu ce vrei, daca stii sa citesti si cunosti limba romana, vei observa 0 greseli gramaticale in acea postare, pestii de obicei au mai multe curve decat ani de scoala ( anii repetati nu se pun ) ...intelegi domnule vogue ?..

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ii fac recenzie si Domnisoarei Rebek,asa ca sa nu le mai comfunde Lumea,Pe aceasta fata am vizitato de n ori in diferite locatii:Emag(str Bucuresti-sens Giratoriu),Delfinariu,langa Restaurant Rapid.O sa fac o regenzie generala pentru ca de cele mai multe ori sau intamplat aceleasi lucruri.Sunat la tel si in jumate de ora ajuns in locatie.Dupa socializarea de rigoare mergem in camera de tortura.Acolo actiunea a inceput k un oral din paretea ei foarte buna cu Deep,lins si supt de owoo de ziceai cas pastile de Faringoset/vitamina c.O asez pe spate si dai foraje de titei cu limbuta cu toate ca nu prea se omora cu asa ceva de dragul meu :rax2  nu refuza.Dupa luiptele de rigoare din pat punem Gluga la ursuletul Junior si dai rodeo.La normal dadea contre,gemete etc.Dupa normal trecem la anal cu schimbatul glugii.Se urca pe mine si sarea ,gemea si bineinteles ca nu am rezistat mult si am finalizat oral.Apoi a dat fuguta la baie sa verse incarcatura si ne mutam in bucatarie la Afumatoare si vobind vrute si vrute :laugh2 .Restul de Nr au continuat in aceasi maniera ca primul la care sau adaugat si anilingus din partea ei.

Notarea de rigoare dupa lungi consultari cu ursuletul junior este urmataorea:

Oralul:10+(deea in toata regula fara nici un pic de ajutor cu manutele)

Normal:10+

Anal:10+

Aspect:8(iam dat aceasta nota pentru ca slabise destul mult la ultimele vizite)

Gfe:9(nu pot da 10 ,10 iam dat altei fete care a meritat din plin).

Locatie:emag:8,Delfinariu:8.5,Rapid:7

post-103152-0-71200200-1392551900_thumb.jpg

 

  • Like 6
  • Minus 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...