Sari la conținut

MASAJ EROTIC NUD -0724651287 /0762816608


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

buna,

as dori o programare la masaj pt miercuri dim,se poate?

Salut, nu cred ca ai postat ce trebuie si unde trebuie. Pentru o programare, suni la unul din numerele din titlul topicului (0724651287 /0762816608) si discuti acolo. Aici, pe forum, revii dupa ce ai cunoscut fata si ne impartasesti si noua experienta. Adica revii cu o recenzie ca la regulament, pe care il gasesti aici.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut, nu cred ca ai postat ce trebuie si unde trebuie. Pentru o programare, suni la unul din numerele din titlul topicului (0724651287 /0762816608) si discuti acolo. Aici, pe forum, revii dupa ce ai cunoscut fata si ne impartasesti si noua experienta. Adica revii cu o recenzie ca la regulament, pe care il gasesti aici.

Multumesc...Asta vroiam eu sa-i transmit domnului, dar apoi am vazut ca ai facut-o tu... :*

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Hai salut fratilor.

Am trecut si eu pe la salon si am fost primit de Diana(care venise din concediu),cu toate ca auzind pana acum doar de Roxana,cand am intrat am zis ca vreau la ea.

Ideea este ca am fost foarte multumit de Diana si nu am regretat nici un momenta ca in locul ei nu a fost Roxana si voi reveni la aceeasi dragalasa blonda.

Buna, ma bucur ca te-ai simtit bine in compania Dianei, dar as dori sa fac o precizare ( la rugamintea ei) : Nu este blonda, are parul castaniu spre roscat ;) :*

Link spre comentariu
  • Telefon: Gi4444
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Gi4444
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Am trecut ieri pe la Roxana. Asa cum i-am spus si ei, m-am simtit ca si cu o fosta iubita. Cu una anume, o sa detaliez mai tarziu.

Am sunat-o, (de vreo 3 ori), Era Cam intepata la telefon, dar am zis ca se mai inmoaie cand ajung acolo. Mi s-a mai intamplat. Programat, dusat, taxi si am ajuns la locatie. Care locatie arata ok, curat, amenajat ok pt masaj. Un apartament de 2 camere cred.

Am vazut fetele, dupa recomandarea talibanului am ales-o pe Roxana, cu toate ca si colega ei avea feromonii la ea si ma atragea. Dar, probabil bulversat de cat m-a bestelit (verbal) in 5 minute de socializare, am zis ROXANA!

Fata e inalta, slim, sani misto. Vorbareata. In exces dupa gustul meu, si mie imi place small talkul. Iar dus, si eu si ea, si a inceput actiunea. Tehnica e mai buna decat orice am intalnit eu pana acum pe piata (in Bucuresti). Masajul erotic e chiar erotic, simuleaza foarte convingator oralul si normalul, ce sa mai, stie meserie.

Pt mine insa, batran, timid, sperios si complexat, stilul ei agresiv si atoatestiutor care te plezneste (verbal, of course) la cea mai mica greseala pe care o faci, la orice inceput de fraza pe care-l pronunti, nu a fost chiar placut. Sunt eu mai papa lapte, dar accept ironia, chiar un pic de agresivitate. Ba chiar apreciez sinceritatea, pe care o dovedeste din plin. Dar parca, pt gustul meu, a fost un pic cam mult.

Per total o experienta ciudata, cu bune si cu mai putin bune. Fizic, senzatiile au fost de nota 10.

 

Note

Locatie: 9

Igiena : 9,5 - are o tehnica de frecat cu pasa si intre fese, foarte ok, dar un pic de speriat dpdv al igienei. In rest nimic de reprosat, igiena impecabila si ea si locatia si baia

Fata : 8,5

Masaj de relaxare : 7

Masaj erotic 9,9

GFE - hmmmm, nu prea stiu cum sa spun, chiar am avut senzatia ca m-am intors in timp, la o fosta iubita. La fel de directa, artagoasa, la fel imi taia vorba pana sa isi dea seama ce vreau sa spun. I-am spus si Roxanei chestia asta: raspuns - vezi, d-aia e o fosta, ca era ca mine....

Totusi, in aceasta coloana de note, de apreciat pt mine este sinceritatea. Cam extrema, dar tot e ceva pe plus si la capitolul asta.

 

As vrea sa revin zilele astea sa incerc si colega, dar mi-e cam frica....

 

Bafta!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: Gi4444
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Gi4444
  • Oras:Bucuresti

Scuze, de frica, tremurandu-mi chilotii, am uitat : halatul 100 ron/ o ora doar masajul, inca vreo 10-15min igienizarile si socializarea.

Link spre comentariu
  • Oras:Malul mării
  • Oras:Malul mării

Ce e de speriat Gi ? Ca vad ca ai dat 9.5 ? Speriat in sensul ca prea severa cu igiena ? Cred ca e un lucru bun asta ... deloc de speriat.

 

Igiena : 9,5 - are o tehnica de frecat cu pasa si intre fese, foarte ok, dar un pic de speriat dpdv al igienei. In rest nimic de reprosat, igiena impecabila si ea si locatia si baia

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare tuturor,

Am fost si eu acum mai bine de 1saptamana la Diana, cu Roxana intrasem mai demult, fusesem f multumit, si am zis sa vedem si colega ce poate, asa ca am intrat cu Diana, locatia fiind aceeasi numai reiau, o sa ma rezum strict la direfente:

Au stiluri oarecum diferite de masaj, ambele sunt bune, diferenta majora intre ele ar fi factorul GFE, daca vrei doar masaj si fara prea multa socializare as recomanda-o pe Diana, daca vrei si sa ai cu cine purta o conversatie, si una destul de placuta (GFE bun) - Roxana, depinde fiecare ce vrea.

Ca masaj / igiena si seriozitate ambele primesc  9,50 din partea mea.

Eu personal as opta pentru Roxana de acum (repet asta nu inseamna ca serviciile Dianei nu sunt bune, din contra, face un masaj f bun, doar ca nu am facut "click" e mai tacuta de felul ei, unora s-ar putea sa le placa asta)

Numai bine,

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Gi4444
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Gi4444
  • Oras:Bucuresti

@zurly

Eu sunt mai speriat de bombe, contactul genital direct, chiar daca fara penetrare, prezinta unele riscuri dpdv al BTS. Nu mari, dar exista. Nu a fost cazul, eu sunt ok, dar asta a fost motivul pt care am depunctat (un pic, din principiu) igiena.

Bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna ziua. Va rog mult, un administrator, cineva, sa modificati titlul topicului, adica sa numai scrie "NON-STOP". Noi numai lucram duminica si, desi spunem tuturor acest lucru si in afara de acest site numai exista nicaieri titlu cu non-stop, sunt foarte multi "domni" care nu inteleg faptul ca nu suntem masini de facut masaj si ne luam o zi din saptamana libera. Decat sa facem un masaj fara chef si plictisite mai bine nu-l mai facem. Si duminica, cand suntem libere, nu sta nimeni dupa telefoane sa raspundem tuturor ca sa-i anuntam ca nu lucram .La urma urmei suntem libere si ne detasam de tot si de toate, inclusiv de telefoane. Dar sa intamplat sa gasim si 20 de apeluri de la acelasi numar. Cand am vazut ca "domnul" tot insista l-am anuntat printr-un sms ca nu lucram duminica, dar m-am ales numai cu injuraturi pentru ca el a luat numarul de aici si scrie non-stop. Asta a fost argumentarea lui....

Asa ca, va rog, modificati titlul. Eu nu stiu cum :-) Multumesc

Link spre comentariu

Salutare! 

 

Acum vreo 2 - 3 saptamani fusai si eu pe la fete. De fapt pe la Roxana caci pe colega ei nu am vazut-o. Am sunat la nr din anunt si m-am programat in aprox 30 de minute.

Locatia relatata si de colegi mai sus. Baie curata, la fel si prosopul. Nota 8 ptr locatie si nota 9 pentru curatenie.

Roxana este o fata inalta, bruneta, slim, sani frumosi, carne tare, simpatica la vorba. Aspect corp 9, aspect total 8.

 

Platit 100 ron pentru relaxare eroica!

 

Masaj de relaxare exista insa atat. Nota 7

Masaj Eroic, facut destul de bine. 2 tehnici interesante, intre mana si ... gat si intre mana si fese. Un pic cam aspra in zona dintre picioare. Per total, de o nota 8 spre 9. Putea fi de un 9 full daca nu primeam o labuta de mai toata frumusetea pe post de finalizare...

 

Atmosfera destinsa, ea e vorbareata, nu mi-a cerut banii inainte. 

Altceva nu stiu ce sa mai zic.  La fel si la note... Sper ca este de ajuns.

 

Recomand pentru o incercare insa nu mergeti cu asteptari prea ridicate... Eu nu mai revin deoarece nu o fost nimic care sa ma faca sa ma intorc.

 

Bafta!

  • Like 5
Link spre comentariu

In cautare de relaxare am sunat la acest salon de masaj, am fost indrumat catre celebrul loc de pe unirii vis a vis de ghena de gunoi.

Intrat schimbat cateva vorbe cu fetele asa de frumoase si captivante incat nu am putut sa ma decid asa ca am intrat cu amandoua.

Dus baia partial curata 8 (rezolvati cu acel mucegai de pe tavan), camera 10 curat, prosop nou lumanari parfumate, muzica relaxanta atmosfera superba.

Fetele 10 Roxana cam skini dar stie ce si cum, colega mai plinuta dar deosebita.

In detalii nu intru dar am plecat cu picioarele impleticite de nu am gasit unde parcasem masina.

Fetelor tineti-o tot asa eu v-oi reveni curand si tot cu amandoua. Singurulucru care le lipseste e show-ul dintre ele, atunci ar avea 12 pe linie.

Halatul 200, mult sub cat merita.

 

Voi reveni cu siguranta

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salut! in cautare de un masaj am ajunsi eu la la domnisoarele, saptamana trecuta am facut prima vizita la locul cu pricina, am intrat, stat 5 minute la taclale, am aleso pe domnisoara roxana, am fost indrumat in camera de lucru unde mi sa dat un prosop curat, am facut un dush rapid dupa care am trecut la treaba, inceput cu un masaj de relaxare destul de ok, dupa care a urmat masajul erotic la care nu am putut rezista prea mult, unde am si finalizat. Dupa ora petrecuta impreuna am zis ca am sa mai revin, zis si facut  Azi am sunat pentru o programare in jurul orei 11 am ajuns in locatie dupa 20 de minute , intampinat de colega roxanei si dus intr-o camera mai la dos pentru ca in locatie mai era un client, am intrat in camera cu pricina unde am gasit un miros inchis, mi-am zis ca nu o fi camera aerisita, m`am dezbracat intins pe prosopel si am asteptat sa vina domnisoara timp in care am studiat camera si surpriza ce sa vaz pe peretele de langa sifonier o pata mare de mucegai ....de la care si mirosu cu pricina.

 

Locatie 8 (faceti ceva cu mucegaiul ala de langa sifonier)

Masaj de relaxare : roxana 7 , Diana 9 (foarte bun masajul de relaxare )

Masaj erotic : roxana 9, diana 9 

aspect fete : roxana 9 , diana 8,5 (amundoua arata bine dar sunt mult mai incantat de femeile subtiri cu sanii mari )

 

si acum scuzele de rigaore pentru prima recenzie  facauta (praf)

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:.......
  • Oras:.......

Salut! in cautare de un masaj am ajunsi eu la la domnisoarele, saptamana trecuta am facut prima vizita la locul cu pricina, am intrat, stat 5 minute la taclale, am aleso pe domnisoara roxana, am fost indrumat in camera de lucru unde mi sa dat un prosop curat, am facut un dush rapid dupa care am trecut la treaba, inceput cu un masaj de relaxare destul de ok, dupa care a urmat masajul erotic la care nu am putut rezista prea mult, unde am si finalizat. Dupa ora petrecuta impreuna am zis ca am sa mai revin, zis si facut  Azi am sunat pentru o programare in jurul orei 11 am ajuns in locatie dupa 20 de minute , intampinat de colega roxanei si dus intr-o camera mai la dos pentru ca in locatie mai era un client, am intrat in camera cu pricina unde am gasit un miros inchis, mi-am zis ca nu o fi camera aerisita, m`am dezbracat intins pe prosopel si am asteptat sa vina domnisoara timp in care am studiat camera si surpriza ce sa vaz pe peretele de langa sifonier o pata mare de mucegai ....de la care si mirosu cu pricina.

 

Locatie 8 (faceti ceva cu mucegaiul ala de langa sifonier)

Masaj de relaxare : roxana 7 , Diana 9 (foarte bun masajul de relaxare )

Masaj erotic : roxana 9, diana 9 

aspect fete : roxana 9 , diana 8,5 (amundoua arata bine dar sunt mult mai incantat de femeile subtiri cu sanii mari )

 

si acum scuzele de rigaore pentru prima recenzie  facauta (praf)

 

 

    Felicitari pentru prima ta recenzie..... :snap ....si spor la cat mai multe..!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pisti Tat
  • Oras:Pisti Tat

    Felicitari pentru prima ta recenzie..... :snap ....si spor la cat mai multe..!!!

Stii cat de mult tin eu la tine nu? asa ca stiu ca nu mi-o iei in nume de rau :) nu prea e bine sa te bagi pe topicele altor fete (indiferent de ce ofera ele) pentru ca la  un momentdat iti va sari cineva in cap :) Cel mai bine e sa postezi pe topicul tau si la DG :) hai, te pupa gold fish :)

Link spre comentariu
  • Oras:Pisti Tat
  • Oras:Pisti Tat

Vasile ce te ataci in halu asta... Crezi ca daca e primu meu post nu am cunostinte de escottele din constanta, si pe ame o.cunosc dinainte sa aflati voi de ea, serveste o bere rece si calmeazate :)

Da unde m-am atacat?? eu zic sa mai citesti odata sa vezi cat de calm am incercat sa ii explic unele lucruri si daca nu poti observa, cand am prins ideea, si am inteles ca am gresit, mi-am cerut scuze. Si daca o cunosti de mult timp, ce treaba are lucrul asta cu discutia noastra?? aaa, am inteles, vroiai si tu sa te dai mare. Esti tare nene.  :clapp ai felicitarile mele  :hihat tine-o tot asa.

 

PS: savurez o bere rece deci ti-am luat-o inainte, vezi, macar la o bere am reusit daca la Amy nu :*

PS2: cu atitudinea asta nu vei reusi sa faci decat sa creezi certuri, discutii si controverse.

Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Nu vreau sa creez absolut nimic, tocmai de asta am preferat sa stau in banca mea ca spectator, dar am zis sa intorc si eu favorurile celor care posteaza recenzii,si se chinuie sa dea detalii si sfaturi bune. Si nu as avea dc sa ma laud cu cunostintele mele pentru ca nu am nimic de castigat. Sunt mai excentric din fire si ma aprind repede la atacuri asupra mea s'au a cunostintelor :). Seara buna si spor la bere

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...