Sari la conținut

ProDomme si profesionalism


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Un singur lucru am de spus cu privire la partea financiara. Sexul fiind exclus un 150 - 200 ron maxim pe o sedinta de o ora este ok. Peste acest tarif intrii in categoria acelor Domnite care stiu meseria asta la nivel European (sunt cateva aici in Ro) altfel o sa iesi din bransa dupa primii 5-10 clienti. Atentie pretul corect pt o sedinta de dominare (fara studiou specializat FOARTE dotat) este de max 200 ron ! Mai mult dupa parerea mea nu merita. Oricum o sa gasesti pe unii care se arunca si la preturi mai mari dar sunt putini ! Odata ce o sedinta de dominare depaseste 200 ron trebuie sa aiba aici sau pe orice site foarte multe comentarii pozitive !

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

O domina de calitate in Ro are un pret corect pe la 100 euroi/ora; tariful mai poate varia in functie de timpul efectiv acordat actiunii propriu zise, parerea mea este ca o ora este total insuficienta pentru o sedinta serioasa BDSM, asa ca titulata Sophie ar putea solicita 150 euroi, dar cu conditia sa umble la timp...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

100 Euro sunt care au acest tarif dar au demaonstrat ca sunt de talie internationala si din cate stiu eu au si studiou mult prea bine dotat ! Asta face diferenta "brandul" si "dotarile" ca restul e de discutat in functie de persoana. Raman la parerea mea ca nu ar trebui sa depaseasca 150 ron sau maxim 200 ron.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va multumesc pentru interventii, dar daca doriti sa aveti o interventie utila, ar fi indicat sa-mi raspundeti la intrebari si anume ce asteptati de la o ProDomme? Mai ales in cazul 200 lei/h (care mie mi se pare o jignire, daca mi-ar oferi cineva suma asta as considera ca vrea sa faca misto de mine sau sa ma faca sa ma simt umilita). Nu va fi obligatoriu pentru nimeni sa ma cunosca sau sa plateasca mai mult decat isi permite.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ah si apropo de 'talie internationala', acum nu sunt in tara si tocmai am fost la o petrecere privata FemDom in Brusells la care au fost invitate ProDommes din toata lumea (SUA, Franta, Belgia si eu, Romania) si crede-ma ca nu sunt cu nimic mai prejos fata de nici una din femeile respective, iar la ele tariful este peste 150 euro/h. Cu ele ma compar eu, nu cu ce ati mai vazut/cunoscut voi la 200 lei/h. Am avut si momente de play cu sclavii participanti si nu-mi lipseste nici un skill si in plus, pot usor (probabil in putine luni) sa ajung cu echipamentul la nivelul ala, pentru ca deja am destule lucruri. Daca va vrea cineva o sedinta si eu nu voi avea ce-mi trebuie ca props, fiti siguri ca voi cumpara imediat, chiar daca cumparaturile depasesc pretul sedintei.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ah si apropo de 'talie internationala', acum nu sunt in tara si tocmai am fost la o petrecere privata FemDom in Brusells la care au fost invitate ProDommes din toata lumea (SUA, Franta, Belgia si eu, Romania) si crede-ma ca nu sunt cu nimic mai prejos fata de nici una din femeile respective, iar la ele tariful este peste 150 euro/h. Cu ele ma compar eu, nu cu ce ati mai vazut/cunoscut voi la 200 lei/h.

Dacă la fetele din Occident tariful e de peste 150 euro, cât vrei să fie în România? Crezi că există termeni de comparaţie? De ce nu rămâi acolo, puterea de cumpărare e mai mare, nu?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@stefan_patima, nu cred ca trebuie sa-ti explic alegerile mele in viata. Da, in FemDom cred ca exista termen de comparatie, pentru ca e un serviciu greu de gasit (cele calitative) iar eu nu ma voi adresa exclusiv Romaniei. Pana acum nu m-am promovat ca ProDomme pe unde am fost, dar cum situatia se va schimba, sunt convinsa ca voi cunoaste destui barbati din afara Romaniei. Spune lumea ca sunt fascinanta :)

 

@restul partenerilor de discutie, haideti sa nu mai facem offtopic pentru ca nu ajuta la nimic. Ar ajuta cu adevarat sa-mi raspundeti la intrebari, in felul asta inteleg cum vede un barbat conational FemDom si imi pot imbunatati serviciile, lucru de care veti beneficia voi, cei interesati de ele. Cat timp sunt 'low profile' si nu am deschis inca magazinul, ma puteti educa voi pe mine, dupa aia eu voi educa oamenii pe care ii cunosc. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Un pic de teasing, o fotografie de-a mea de acum 2-3 luni. Sunt inca in pregatiri, asa ca inca nu fac sedinte, dar nu mai dureaza mult.Vor fi poze cu fata si ceva mai profi pe site (care e aproape terminat). Va rog sa nu salvati, repostati sau folositi in orice fel imaginea mea.

 

post-73699-0-57118800-1368372825_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: cautatorul.forum
  • Oras:de unde vreau
  • Telefon: cautatorul.forum
  • Oras:de unde vreau

 Va rog sa nu salvati, repostati sau folositi in orice fel imaginea mea.

 

Daca le-ai facut publice, nu mai conteaza dorinta ta ci intentia cititorului/privitorului...

  • Like 4
Link spre comentariu

Ntz-ntz-ntz. Deja am salvat-o. Am pus-o background pe desktop. Acu ce ma fac? :)

 

 

SPALA-TE PE MAINI !

 

. Va rog sa nu salvati, repostati sau folositi in orice fel imaginea mea.

 

attachicon.gif_ANA0420.jpg

 

 De ce am vrea sa o salvam ???

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Abia astept sa-mi dea si barbatii pe care o sa-i intalnesc dreptate. Mi-e un pic 'frica' ca se va astepta de la mine o atitudine agresiva, cu tonul pitigaiat si ridicat, de maidan.

 

Eu respect oamenii cu care ma intalnesc, imi plac, ii admir, mi se par interesanti. Altfel nu m-as intalni cu ei. Mi-ar placea sa inteleaga toata lumea ca BDSM-ul este consensual, ca este un schimb de putere consensual intre parteneri si ca eu nu trebuie sa 'iau' submisivitatea celuilalt cu forta
(sau cu tonul, sau cu atitudinea agresiva - pe care o pot avea, daca planific un role play care include asta). Ar fi ideal sa intalnesc oameni deschisi, care sa-mi spuna sincer ce isi doresc, ce simt, chiar daca nu au cuvintele de specialitate, sa-mi spuna ce simt pur si simplu si la ce se asteapta, ca sa stiu daca pot sau nu sa le ofer acea experienta. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Cei carora le plac astfel de servicii cu siguranta stiu ce-si doresc(in mare), dar e adevarat ca poate nu de fiecare data vor sti cum sa-ti comunice.De aceea o adevarata profesionista trebuie sa vina in intampinarea dorintelor lor si de cele mai multe ori trebuie sa intuiasca ceea ce-si doresc sau sa incerce sa fie pe aceeasi lungime de unda, nu stiu totusi in ce masura se aplica asta in cazul dominarii.BDSM -ul implica anumite limite care trebuie stabilite de comun acord, nu e nimic care poate fi generalizat.Ceea ce se poate aplica unui individ nu inseamna ca e recomandat altuia, e o gama atat de larga de servicii...de la cele soft la cele mai dure, de la cele de role play la cele strict de dominare...incat e greu ca cineva sa le cunoasca pe toate...si atunci de cele mai multe ori va trebui sa-i ajuti sa le descopere incet , incet...

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru ca nu sunt decisa daca vreau sa-mi vada toata populatia Romaniei site-ul, m-am hotarat sa abordez forumul asta in felul urmator: las o adresa de email, imi trimiti 2 randuri de genul 'Buna ziua, sunt x si am x ani, sunt interesat de anuntul dumneavoastra' iau eu voi trimite un reply cu site-ul. Va trebui sa intri pe el, sa-l citesti (nu te uita doar la poze!) ca sa vezi daca am putea fi compatibili. Pe site, la rubrica 'Contact' exista un formular care trebuie completat. Telefon nu voi avea asa ca nu fi zgarcit cu descrierea fanteziilor tale. Voi fi selectiva. Daca mi se pare totul in regula, ne auzim si la un telefon, eventual daca mi se pare ceva suspicios as putea sa te invit la o cafea intai. 

 

Program fix nu voi avea, in functie de timpul meu liber voi incerca pe cat posibil sa fiu flexibila. Detalii despre preturi si servicii sunt pe site. Locatia este in zona Fizicienilor.

 

Nu ne vom intalni in aceeasi zi, pentru ca procesul de contact si selectie este anevoios. 

 

Nu voi face programari de pe adresa de mail ci doar de pe formularul de contact de pe site. 

 

Adresa de email este [email protected]

 

Abia astept sa te cunosc :)

 

 

 

 

 

Because I'm not decided if I want my site to be seen by the whole Romania, I decided to tackle this forum like this: I give an email address, you send me 2 lines like 'Hello, I am x and I have x years, I'm interested in your ad' and I will send a reply with the site. You will have to enter it, to read it (don't just look at the pictures!) to see if we might be compatible. On the website under 'Contact' there is a form to fill. I won't have a phone number so don't be stingy with the description of your fantasy. I will be selective. If everything seems fine, we will talk on the phone and if I find something possibly suspicious I could buy you a cup of coffee first.
 
I won't have a fixed program, according to my free time I will try to be as flexible as possible. Details of prices and services are on site. The location in the Fizicienilor area.
 
We won't meet on the same day, because the contact and selection is difficult.
 
I won't make appointments on the email address on this forum, I will only make them through the contact form on the site.
 
 
Can't wait to meet you :)
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...