Sari la conținut

Dama de companie


Vizitator dreamersedge

Postări Recomandate

Vizitator dreamersedge
Reputație: 0

Anunt:

 

     Tanara 20 de ani ofer companie domnilor generosi, ma deplasez si la domiciliul clientului, am locatie , iftina si buna. Satisfac orice fantezie erotica, 50 ron ora si rezervare , rog seriozitate, felatie cu finalizare in gurita , sex anal, detin si jucarii. 0731646260.

 

post-55746-0-81064500-1366744876_thumb.jpg

 

  Pare cuiva cunoscuta? Stie cineva ceva ? anuntul este foarte recenta adaugat la: http://www.woicpzd.anunturi-az.ro/dama_de_companie_1037745.html

 

   Pare ireal

Link spre comentariu
  • Oras:vn
  • Oras:vn

Buna tuturor,

Am sunat astazi, si mi s-a cerut sa achit o taxa de rezervare de 10 Euro prin intermediul serviciilor telefonice sau plata pe net (probabil card), si apoi in momentul intalnirii 50 lei pt servicii complete.

Sigur nu este din focsani, inainte de a mi comunica tarifele, am intrebat o despre locatie si a tot insistat ca se afla in zona centrala, am intrebat din ce oras si iarasi nu am primit raspuns clar.

Parerea mea este ca e pacaleala.

Link spre comentariu

  Se pare ca s-a reusit un contact cu aceasta domnisoara pe zona Bacau. Din relatarile colegilor duminica va fi o intalnire. Deci vom afla in scurt timp daca este o teapa sau e vorba de o incepatoare care nu stie sa se promoveze.

Link spre comentariu
  • Oras:focsani
  • Oras:focsani

e o mare teapa am facut eu rezervare la d-ra si surpriza dupa ce am dat nr de reincarcare mia spus sa revin cu un telefon in zece ninutae sa imi faca rezervarea am revenit cu tel dupa 10min a raspuns zicandumi sa mai revin dupa alte 10min am revenit da pauza sa mai raspunda am sunat dupa alt nr a raspuns spunandui ca am vorbit putin mai devreme dupa un alt nr mia inchis si nici ca a mai raspuns asa ca e cu siguranta o mare teapa

Link spre comentariu
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani

Fraților nu mai fiți așa creduli.... Cum mama masii sa ii dai cod de reîncărcare prin telefon pentru rezervare????? In primul rand serviciile versus preț bat la ochi iar faza cu rezervarea e teapa clasica..... Ma mir ca unii mai musca!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pizdix Land
  • Oras:Pizdix Land

Is incepatori, au lamaia-n geam.

Fraților nu mai fiți așa creduli.... Cum mama masii sa ii dai cod de reîncărcare prin telefon pentru rezervare????? In primul rand serviciile versus preț bat la ochi iar faza cu rezervarea e teapa clasica..... Ma mir ca unii mai musca!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...