Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Propun ca un membru cu renume pe forum sa faca o recenzie iar mincinosul din discutiile de mai sus sa fie banat permanent. Mai ales ca eu banuiesc ca zico si bianca sunt una si aceeasi persoana (sau poate promoterul).

Prietene   @ Vpop propunerea ta  ramane valabila, da .     LA REVEDERE..... :blowj0b

Si-ti mai propun un lucru: ia-ti prietene o papuse gonflabila, blonda, roscata ,bruneta,poate alea o sa fie pe gustul tau si no sa mai ai nici o problema.Din toate  postarile tale, nici o d-ra nu este buna (pe toate le-ai facut varza) Fetele care lucreaza in domeniul asta au pozele retusate sau sunt fotografiate din anumite unghiuri sa nu li se vada defectele. Problema este cand diferenta dintre poza si realitate, este mai mare de 10%.( in cazul de fata nici nu se pune problema).

 Sper ca de azi sa nu te mai gasesc postat  pe nici un cont .    Succesurii  =))

 

Pana gasesti papusa ,iti fac una cadou.....sper sa fie pe gustul tau.

 

Nene Afriq :hihat

         Pisicutz :hihat

        Ciocan :hihat

post-60706-0-91970600-1371621568_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dolphin666
Reputație: 0

Dragi colegi, eu va propun pace !!! :iagree   E excelent forumul pentru tot felul de opinii , dar eu intotdeauna am considerat ca este un site facut inteligent, iar majoritatea oamenilor de aici au bun simtz ; luatzi partea buna: cand cautam ceva si vrem sa fie cat de cat spre gusturile noastre, AICI gasim informatzii rapid si filtrate excelent; asta e unul din cele mai bune forumuri din lume, si asta pentru ca niste oameni lucreaza din greu la el; asta nu prea da de gandit la multzi dintre noi .

 

In final, eu va urez la totzi sanatate!!! ca pe mine, daca m-ar ma tzine cum va tzine pe voi, as fi cu recenzii aici zilnic!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Observ ca suferi in continuare zico ca m-am luat de protejata ta, cea care nu a fost in stare sa puna decat o poza facuta acum 10 ani, de la 10m si retusata. Imi mentin in continuare parerea cu mentiunea ca este parerea mea. O sa inchei aici cu rugamintea sa nu ma mai jignesti ca nici mie nu imi e greu sa poluez forumul.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Propun ca un membru cu renume pe forum sa faca o recenzie iar mincinosul din discutiile de mai sus sa fie banat permanent. 

 

 

Prietene@ vpop, acum iti dau dreptate: chiar poluezi ........forumul  :laugh2

Dupa cum vezi ,acum este "protejata" @Dolphin666, cearta-te cu el.....nu te mai certa cu mine.

 

Pls......

 

Vad ca de " propunere" nu ti cont, macar  odata  fii ...........BARBAT !!!  sa terminam  cu circul asta

Link spre comentariu

Salutare dragi colegi, eu sunt de acord cu colegul @ dolphin666 si vin si eu cu propunerea de pace.........., ca nu are rost sa va certati, mai bine vizitati o domnisoara, va consumati energia altfel.................; am zis sa ma bag si eu in discutie pentru ca astazi am vizitat-o pe aceasta domnisoara care m-a impresionat foarte placut , pe scurt va zic ca este de vizitat  ( aceasta este concluzia mea ") , eu voi reveni la ea in viitorul apropiat si voi reveni cu recenzia ca la regulament in zilele urmatoare cand timpul imi va perimte sa o scriu .

 

Cu stima, elful bautor de pepsi twist       :pepsi

Link spre comentariu

Dragii mosului , m-am gandit mult si bine cum sa incep aceasta povestire si avand in vedere subiectul ( adica aceasta frumoasa domnisoara ) , am ajuns la concluzia ca este cel mai bine sa incep cu inceputul . Acum ceva vreme, am vorbit cu un prieten de pe forum si mi-a facut o recomandare . Este a treia oara cand ma bazez pe recomandarea unui prieten si dupa cum stiti, a treia oara este obligatoriu cu noroc ( si asa a si fost ) .  :dancing

 

 

Am sunat-o pe Bianca in jurul pranzului ( aproximativ acum doua saptamani si mi-a raspuns foarte prompt . Mi-a placut foarte mult vocea ei, felul in care vorbea , din punctul meu de vedere a fost o conversatie foarte placuta care m-a facut sa fiu si mai dornic sa o cunosc , asa ca am stabilit o programare , mi-a dat detaliile locatiei ( pot sa va spun doar ca este intr-o zona bine cunoscuta mie…………, prietenii stiu de ce “. ) . :car

La ora stabilita mi-am facut aparitia in locul in care am discutat si am revenit cu un telefon , mi-a raspuns din nou Bianca , mi-a dat detaliile suplimentare d ecare aveam nevoie , mi-a explicat foarte bine cum sa ajung la blocul ei…….   :date Asa ca nu au fost probleme , am sunat la interfon, am urcat si ajung in fata usii domnisoarei .

Cand am intrat la ea in apartament, va spun sincer ca am ramas masca , parca m-a izbit cineva cu leuca in cap, domnisoara este de o frumusete ( yummy rau de tot ) cum rar intalnesti , sper ca nu am speriat-o cu momentul meu de pauza…….. in care cu greu am salutat-o…….. i-am oferit o mica atentie care i-a placut foarte mult, din ce mi-a spus ea ( eu o cred pe cuvant ) , am deposit momentul si m-a condus in “ camera de tortura “ unde am stat putin la niste vorbe, mi-a oferit un pepsi ( nu cred ca avea si twist , dar a fost bun si cel normal, pepsi sa fie……….. ) . Am discutat putin ca sa ne cunoastem, mi-a placut ca etse foarte interesata sa stie ce iti place, pe ce sa se “ axeze “……… ,pentru ca fiecare om are placerile si dorintele sale , iar ea isi doreste sa fii multumit si fericit .  :X

Am mers la dusuletul de improspatare , apoi a mers Bianca , dupa care a revenit in dormitory intr-o tinuta mult mai sexy si mai provocatoare , lucru care mi-a placut foarte mult . S-a asezat in pat langa mine si a inceput sa ma alinte intr-un mod foarte placut , stiind ca sunt un mare fan al GFE-ului, s-a axat foarte bine pe aceasta “ idée “ .

Avand in vedere ca pentru mine este foarte importanta placerea partenerei mele, m-am apucat sa o alint   :sweaty ( eu primul, chiar daca ea a incercat sa insiste sa se ocupe ea de mine, pentru ca eu am venit la ea in vizita, nu invers, dar nu m-am lasat induplecat si bine am facut ) cum stiu eu mai bine , i-am explorat bucatica cu bucatica acel corp frumos pe care domnisoara il detine si pot sa afirm ca este foarte excitabila , lucru care mi-a placut .

A fost un moment in care mi-a spus ceva foarte tare , in timp ce o alintam in stilul meu characteristic , am atins-o intr-un md nou si foarte placut pentru ea ( din pacate, nu voi detalia mai mult decat v-am spus……… , dar ma bucur ca a “ descoperit “ ceva nou……..acum nu va ganditi la cine stie ce prostii , ca nu aveti de ce “ ) . Daca esti un adevarat gentleman cu ea , vei avea parte de o intalnire superba in compania unei domnisoare de-a dreptul wow .

Dupa ce am incalzit-o bine ( sau mai bine zis ghini di tat ) , a venit randul meu sa ma las pe mana ei , pentru ca isi dorea sa se ocupe de Lego jr care era foarte treaz si present ca de obicei la “ datorie “ :rockettes-1  . A inceput cu niste mangaieri frumoase, sarutari pe corp si FK bun, intretinut si chiar initiat de catre ea , apoi a continuat sa coboare pana a ajuns la “ destinatie “ , unde a inceput very soft sa il alinte pe jr , a inceput un oral a la carte foarte bun, cu de toate , foarte excitant care m-a facut sa o doresc si mai mult, asa ca am trecut la fapte , am rugat-o sa vina on top, s-a conformat , este foarte ascultatoare , maleabila si se vede ca ii place sa te faca sa te simti minunat in compania ei . :luv

Dupa cum stiti foarte bine, nu voi detalia prea mult partea de “ actiune “…….. , ce pot sa va spun este ca am incercat cateva pozitii , se misca foarte bine, se pozitioneaza la fel foarte bine……., am ramas placut impresionat de aceasta domnisoara si prin faptul ca etse mai noua in “ domeniu “ , dar nu pare deloc din cum se poarta , din punctual meu de vedere este o domnisoara care va avea pe acest forum un “ parcurs “ foarte bun si stiu sigur ca va fi foarte apreciata .

Dupa “ pauza publicitara “ , in care am mers amandoi la dusulet ( separat, cred ca se poate si impreuna ) , am mai baut din pepsic pentru a prinde forte proaspete , apoi am revenit in patut, am mai stat putin de vorbe , chiar ai ce discuta cu ea, nu este doar o fata frumoasa, chiar se vede ca ii merge mintisoara….. , apoi am reinceput cu niste FK-uri pentru incalzire , dupa care a reinceput joaca cu jr-ul , l-a alintat, mangaiat, sarutat . :snappy

Am facut foarte bine ca m-am lasat pe manutele ei pentru ca a reusit sa ma excite rau de tot si am trecut din nou la “ ostilitati “ in diferite pozitii , pot doar sa va spun ca patul a rezistat eroic, fara sa se auda scartaituri sau zgomote de orice fel . Este genul de domnisoara cu care daca esti pe aceeasi lungime de unda, faci dragoste, nu sex , deci dupa cum cred ca v-ati dat seama , ea se muleaza foarte bine pe gusturile mele .

 Nu vreau sa va plictisesc prea tare, asa ca incerc sa fiu cat mai scurt si la obiect . Dupa ce m-a lasat fara “ vlaga “ , am mai stat in pat , de vorba ( cu ea la mine in brate ), nu am simtit ca si cum ma grabeste sau sa te dea afara la expirarea timpului , daca ai cei sapte ani de acasa, cum se zice, te ceri singur afara………… , pentru ca asa este civilizat .  :bravo

Zona locatiei : Central, Camera de Comert – Mircea Voda , se ajunge usor chiar daca nu stii zona bine , te ghideaza foarte bine , nu ai cum sa te incurci si sa nu nimeresti la ea , exista locuri de parcare, deci nu sunt probleme .

Locatie :  9.50 : ca si locatie super echipata , baia cu dus ok, mai multe geluri de dus , patul frumos si nu face zgomote  , Ac-ul cred ca exista , dar nu a fost nevoie…….. .

Curatenie locatie : 10 nu am ce sa-i reprosez

Program de lucru :  L-V – orele 10,30-21 , sambata o gasiti ocazional , dupa cum scrie si in topicul ei

Modalitate de contact : telefonul din titlu, 0731805505 fara puncte, ca la regulament Aspectul domnisoarei : 9 ( deocamdata , trebuia sa o “ studiez “ mai bine la urmatoarea vizita si cred ca nota poate creste ). Bianca este o domnisoara bruneta , aproximativ 1.67 fara toculete – mie mi s-a parut putin mai inalta, poate de la toculete ( dupa cum zice ea, cu toculetele cred ca ajunge pe la 1.80 ) , 56 kg , nu este slim sau skinny ( cum m-am obisnuit in ultima vreme.. ), este chiar o domnisoara cu forme apetisante, are niste ochisori superbi si la fata este tare frumoasa , chiar am ramas placut surprins……. de cum arata , m-a asteptat intr-o rochita neagra care ii punea in evident formele……… ,  pantofiori cu toc rosii – wow wow , are un fundulet apetisant , imi vine sa o “ musc “ de el – pasional, nu la modul sadik, nu va ganditi la prostii . :drool Servicii prestate:  oral, normal, se poate si masaj care este foarte bun, chiar mi-a placut.........  Oral :  :felatie 9,25 – legat de oral, imi place ca nu se “ napusteste “ asupra juniorului, ci ii da tarcoale , te alinta, te mangaie pana sa ajunga la el , este atenta la zonele adiacente, oralul foarte bun, a la carte , bine executat , umed , cu tente de deep , se vede ca se straduieste sa te faca sa  te simti super bine , la al doilea numar pot sa spun ca a fost chiar mai bine . Normal : :hump 9 – avand in vedere ca este prima intalnire si sunt inca multe pozitii de “ studiat “ , aceasta este nota mea pentru inceput. Am incercat cateva pozitii, se misca foarte bine, este foarte docila , maleabila si se misca foarte bine chiar si atunci cand nu este on top , ceea ce este wow , mi-a placut foarte mult …  si sigur in timp va fi mult mai bine chiar daca acuma fost super bine .

Masaj :  :masaje 9.50 - chiar foarte bun, m-a masat bine de tot , chiar stie ce face , nu este genul care doar se face ca iti face o frectie............ , se vede ca are experienta in domeniu.............

Anal :  :sexanal Nu am intrebat pentru ca nu sunt un mare fan , dar nu cred ca face , are un fundulet yummy rau – pe care l-as cam devora , dar aceasta cu totul alta treaba, atat pot sa va spun .

GFE :  nota este 9.50  – este foarte pasionala , stie sa se faca placuta, ii place sa te alinte, sa fie alintata, este intr-un cuvant yummyyy , este o adevarata iubita daca esti un adevarat gentleman cu ea”, ii place sa se simta in siguranta la tine in brate ,la capitolul FK este cat trebuie de  pupacioasa . Avand in vedere ca am fost pe aceeasi lungime de unda cu ea , am numai cuvinte de lauda . este genul profi / client oriented , ii place sa te vada satisfacut , foarte atenta la detalii, la nevoile partenerului .  :hooray

Cadoul : 200 RON / ora incall ( din punctul meu de vedere, bani foarte bine investiti )

Raport calitate / prêt : Din punctul meu de vedere , acest raport este la cote inalte ,dupa cum cred ca ati observat din recenzie si cred ca poate sa mai creasca , este loc………… :138x

Concluzie : Am vizitat-o pe Bianca pe data de 10.07. ( intr-o frumoasa zi de luni ) , recenzia am scris-o acum din lipsa timpului , in ultima vreme jobul plus niste cursuri imi ocupa foarte mult din putinul timp liber pe care il am ( acum sa nu credeti ca nu maim erg sa vizitez domnisoare, pentru acest “ sport “ gasesc “ clar timpul necesar ), sper ca din septembrie sa se mai schimbe lucrurile in bine pentru mine. Pentru cei care doresc o adevarata experienta GFE , merita sa o cunoasteti , aceasta in cazul in care sunteti un adevarat gentleman , pentru ca trebuie sa o meritati . Deci o recomand, dar va rog sa nu dati navala, ca mai vreau si eu sa o vizitez si sper ca o veti trata ca pe o adevarata lady ( chiar daca este domnisoara ).  :256

P.S. Pe aceasta cale vreau sa ii multumesc colegului @zico pentru descoperirea facuta ( ai un + de la mine sau o bere , depinde ce alegi tu ) si nu in ultimul rand unui coleg ( stie el cine este ), care mi-a recomandat-o pe domnisoara Bianca ( ai si tu o bere de la mine, cand vom reusi sa ne vedem ).  :rever

 

Cu stima, elful bautor de pepsi twist        :pepsi

  • Like 25
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna baieti,

 

 

VA multumesc pentru cuvintele adresate si momentele petrecute impreuna.     Momentan sunt intr-o mini-vacanta  dupa atata..... :masaje ......... .pana pe data de 31.07     :pompomgirl:

 

te pup zico....... :*

te pup Dolphin..... :*

te pup lego........ :*

 

O zi buna va doresc.......... :ellao

 

 

 

 

  • Like 5
Link spre comentariu

Salutare

vizitat domnisoara

locatia e pe Mircea Voda  la biserica , usor de ajuns , parcare la discretie

apartament curat  , dormitorul cu lumanarele , baia dotata cu tot ce trebuie , prosop mare si curat

domnisoara 1,68 , 56kg ,cu forme , putin pufoasa, sani ascutiti nr 2-3 , brunetica  , draguta la fata , zambareata si amabila de la intrare

inceput cu imbratisari , pupaturi si mangaieri , coborat la junior ,

oral neprot. dar fara CIM , atentie sporita la imprejurimi , DT , cu rasuciri , deci cu alte cuvinte un oral bun de nota 9,5+

la normal destul de activa , contre , onduiri ,FK , schimbat pozitii , pacat de patul cu cadru de metal care scartaie

200 ron /1h/2fin

un GFE f.bun aproape de 10 -totul fara graba

 concluzie  - e de revenit

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut;Am ajuns si eu la Bianca. Programarea a decurs ok, i-am dat un tel vineri , am stabilit ora, etc.Sa curga notele:  Apartament 9,, dotat cu toate cele necesare,  Fata: 10 - draguta , frunusica foc. Si are si un zambet extrem de pervers care atunci cand iti face oral te innebuneste.Corp: 9 - sani medii  -  . Are sfarcurile foarte sensibile si adora sa te joci cu ele. E genul de tipa pe care daca o vezi pe strada te gandesti "Oh, cat te-as fute!".Atitudine: 10 - am stat o ora. Apropo ... are si ceas in dormitor, dar Bianca nu s-a uitat absolut deloc la el. M-am simtit atat de bine incat in loc de starea aia de rahat de sentiment de vinovatie pe care o ai cateodata cand pleci dupa primul numar (stiu ca nu sunt unicul cu senzatia asta) am iesit de la ea cu zambetul pe buze. O atitudine extraordinara,.. Nivelul conversatie mult peste mediu, nu a facut dezacorduri, nu vorbeste dubios. M-a asteptat intr-o rochita rosie unde se vedeau sanii si pasarica care m-a dat pe spate. Are un comportament care te face sa te simti amantul ei, nu clientul ei.Oralul: 10 - a fost, fara exagerare, cel mai bun oral posibil ever. Lins oute, deepthroat, schimbari de ritm, de pozitie. Innebunitor. Si simte cand sa te lase mai usor, te controleaza usor :) .Normal: 10, cu strigaturi :)Am avut doua finalizari intr-o ora, pentru care am platit 200 de lei.

Cu siguranta voi reveni la ea, este cea mai placuta experienta pe care am avut-o cu o tipa... pe bani.

 

 

 

 

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut comunitatea.

Vizitat si eu d-ra saptamana trecuta..............
 Bruneta, sani fermi , frumosi ( naturali )  si un cur  super.,,,Bianca arata bine si este frumoasa foc
Actiunea a debutat cu un FK.  destul de bun , pupaturi pe tot corpul ,  lins  pe oo si trecut la ala micu ( mi-a placut foarte mult ca te intreaba ce iti doresti , adica mai rapid sau lent ) .A inceput sa suga lent , uitandu-se in ochii mei sa vada daca imi place ( evident ca imi placea  ) cu incercari de deep , . Nu face CIM ( ce pacat  ) ,
M-a intrebat cum vreau sa finalizez si am vrut normal , sugerandu-i sa urce ea pe mine( i-a placut ideea ) si a inceput sa ma futa constiincios , cu ruperi de ritm , super viteza , m-a calarit pana am explodat in prezervativ.
Am mers la baie( eu si ea),pentru igienizare si trecut la nr.2 , care a debutat tot cu un oral lent  care l-a trezit rapid pe ala micu trecand la pozitia misionar de data asta ....incepand sa pompez :moil: in ea sanatos. Dupa ceva timp de....    :feet  :feet am finalizat in prezervativ.

Fac un dus pentru igienizare si am plecat  satisfacut :rockettes-1


Note 

Apartament 9,5 curat, baie cu multe geluri .....prosop curat

Aspect fizic : 9.5 - cu siguranta intorci capul dupa ea pe strada

Oral neprotejat : 9 - fara CIM .
Normal : 9.0

Pret 200 lei ora

 De revenit .............
O recomand cu placere

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Va salut,este prima mea postare,asa ca daca omit ceva  sa ma intelegeti.Zilele trecute am sunat la domnisoara sus mentionata,imi raspunde o voce calda si pisicoasa se recomanda Bianca si imi da detalii(cele din anunt)si locatia bulevardul Mircea Voda in spate la biserica.Incantat de poze si de conversatie imi fac programare.Ajung la locatia sus mentionata,domnisoara Bianca ma astepta intr-o rochita rosie sexi si toculete inalte.Este o domnisoara cam la 1.67 ,56kg corp bine proportionat bruneta(par peste umeri)ochi mari negri foarte draguta la fata si foarte zmbareata.Ajunsi in dormitor mi-a oferit un pahar de suc am fumat o tigare(eu)dupa care mi-a dat un prosop si la dus(eu dupa care ea).Intoarsa in dormitor(de la dus)am mai vorbit putin timp in care mi a facut un masaj si a inceput actiunea cu un oral umed foarte bine executat ,m-am jucat si eu un pic cu ea ,dupa care am rugat-o sa imi puna prezervativul pentru ca mai aveam putin si explodam,am pus-o deasupra iar la cateva minute am terminat.Am facut dus(eu primul

dupa care ea)am mai vorbit un pic si am plecat.                                                                                                                                                                     

 

Acum notele:Locatie9,5(apartament curat,baie cu mai multe geluri de dus prosop mare si curat,papuci)

 

Aspect 9,5(bine proportionata,sani nr 2 care stau unde trebuie fundulet nerusinat draguta rau la fata si mereu cu zambetul pe buze)

 

 

Normal 9(se misca bune deasupra)

 

Oral neprotejat fara CIM 9.5(DT atenta la zonele adiacente)

 

 

GFE 10(glumeata,vorbareata,atenta la ce ii spui m-am simtit foarte bine)

 

Cadou 200ron/h

 

Concluzie…….de revenit!!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am ajuns si eu la Bianca.

Locatie este ok. Odata ajuns la ea dupa ce am stabilit ce si cum, i-am dat banii, a disparut sa puna banii la pusculitza dupa care s-a intors si am inceput actiunea. Ca si GFE e de nota 10, o fata foarte draguta cu care ai ce discuta. A inceput cu un oral foarte bine executat, cu privit in ochi, atenta la toate zonele, cu DT si umed.. foate frumos, chiar mi-a placut.

Cand a vazut ca totul e piatra m-a intrebat daca punem un prezervativ si ce pozitie imi place. Am trecut prin mai multe pozitii si mi-a dat drum intr-o caprita de zile mari. Sincer sa fiu fata chiar arata foarte bine, multi au zis ca e pufoasa.. chiar arata bine (cel putin pentru mine), fiecare cu gusturile lui.

Al doilea numar a inceput tot cu un oral si mi-a dat iar drumu tot in capritza. Are un fund belea. Dupa al doilea numar am fost la baie, facut un dus si dus am fost. La baie totul e ok, curat, decent si aerisit. Si intre cele doua numere am fost la baie si eu si ea.

 

Locatie: 10 - curat, aerisit, prospop la baie curat, gel de dus, totul cum ar trebui sa fie!

Aspect: 10 - arata foarte bine, carne tare, sani frumosi.

Igiena: 10 - totul ok, nimic suspect.

Oral   :  8 -  E loc si de mai bine.
Normal : 8 - E loc si de mai bine.
Halatul : 200 RON - o ora
Concluzie

E de revenit. E o fata dulce in compania carei poti petrece clipe frumoase.

Mai am cateva recenzii de facut pe Bucuresti, dar am sa le fac in timp, nu de alta dar la Constanta am dat mai multe recenzii in timp scurt si am fost acuza ca as fi peste si alte tampenii. Nu am timp sa ma contrazic si problema cea mai mare a mea este faptul ca nu sunt foarte atent la detalii... ma duc cu gandul la "babardeala" nu sa vad ce are ea in baie sau mai stiu eu ce..!

Jobul e de luni pana vineri la bucuresti, iar in week-end stau acasa in Constanta.

  • Like 9
Link spre comentariu

Salut prieteni,

Acum doua zile am ajuns la Bianca.Aveam numarul ei de telefon de ceva vreme si fiind prin zona am zis sa incerc.Mi-a raspuns din prima incercare, mi-a enumerat serviciile si pentru ca era libera in 10 minute am ajuns la ea.Locatia este in zona Camerei de Comert, pe linga biserica, m-a ghidat pana la bloc privindu-ma de la geam, am urcat si am facut cunostinta.Este o fata cam la 1.70 cu tocuri, bruneta cu parul lung( mor dupa brunetele cu parul lung, daca mai este si cret....), foarte finuta si frumusica, putin plinuta, defapt doar soldurile sunt putin maricele, dar arata bine.M-a invitat in dormitory, m-a intrebat daca vreau sa fumez sau sa servesc ceva, am optat doar pentru un pahar cu cola pt ca din fericire nu fumez, am discutat putin si chiar ai ce sa vorbesti cu ea, foarte isteata, m-am convins de asta mai ales la discutia de dupa...cand am avut mai mult timp, mi-a  dat un prosop si am plecat la dus unde am gasit vreo 3 feluri de gel de dus, baia ca si dormitorul de altfel curata si aranjata, am revenit in dormitor unde am ateptat-o si pe ea sa faca un dus, un mare plus.Ne-am suit in pat si am inceput cu mangaieri si sarutari, sarut intretinut si foarte bine facut, chiar mi-a placut, apoi a coborat la junior si a inceput sa-l suga la inceput mai usor, apoi mai tare si mai adanc, un oral neasteptat de bun, cu lis si supt de oo, umed, am trecut apoi eu laoral, are o pasarica curata si finuta, numai buna de dezmierdat, geme frumos, pare sa-i placa.Punem apoi prezervativul si trecem la normal cu ea pe spate unde te trage in ea, ii place sa i-o dat adanc si tare, foarte umeda si primitoare.Am schimbat apoi pozitia cu ea deasupra unde se misca destul de bine, din pacate patul scartaie ca dracu si iti distrage atentia de la ce faci, apoi am continuat cu o ,,caprita,, unde da contre frumoase, iar fundul se vede minunat.Am terminat cu un oral cu finalizare pe sanii ei pentru ca din pacate  nu face finalizare orala.

Dupa dusul ei merg si eu la dus, revin in dormitor, mai discutam putin, foarte interesanta discutia, v-am spus, o adevarata placer sa discuti cu ea, ma imbrac si plec.Ca si concluzie, clar de recomandat.

Notele:

Locatie - 9

Atitudine - 9

Oral - 9 - pacat ca este fara finalizare orala

Normal - 8.5- imi este destul de greu sa dau o nota cat mai relevanta, destul de bun dar foarte stresant patul si ti se cam inmoaie, trebuie sa mai inserc o data.

Cadoul - 200 lei/h

Sa aveti o zi buna domnilor!

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutaree,

 

vad ca nu a mai postat nimeni despre Bianca, am sa o fac eu

 

Am vizitat-o pe Bianca de 4 ori, din pacate de fiecare data pe fuga.

 

Este o fata cu care merita sa iti petreci mai mult timp :), cu siguranta. O fata f frumoasa, inalta, si cu forme frumoase.

 

Oralul nu este de neglijat :), la normal se vede implicarea 100%, te trage in ea, se lipeste de tine.

 

Cu siguranta voi reveni.

 

Acum sa trecem la note. Biana poate ne ajuti cu niste poze mai recente.

 

ms

 

 

pret : 200/h . oral normal

oral: 9

normal: 9

GFE: 8

fizic: 9

igiena:  foarte curata

concluzie: o fata la care doresti sa mai revii

 

Te pup Alexandra, de abia astept sa ne revedem.

  • Like 6
Link spre comentariu

Stimata Conducere, Bianca are o problema cu parola contului si nu se poate loga , poate cineva sa o ajute ?? M-a intrebat pe mine ce poate face in acest caz si am zis poate se poate sa ii trimita cineva parola pe mail sau cum se procedeaza in aceste situatii ??

 

Merci anticipat "  :pepsi

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna ziua!Avand in vedere faptul ca nu pot accesa contul vechi(parolele pt cont si adresa de mail nu le am din motive obiective,pe care vi le-am explicat in mailurile anterioare)va rog pe aceasta cale sa imi luati in considerare contul nou(bianca 28)iar pe cel vechi sa il inchide-ti.Sper ca v-am dat toate detaliile necesare pentru solutionarea acestei probleme.Va multumesc anticipat.

  • Like 4
Link spre comentariu

Welcome back, draga Bianca , mi-as fi dorit sa pot sa fiu cel care sparge gheata ( facandu-ti o vizita ) , dar avand in vedere " conditiile meteo " nefavorabile, o perioada sper nu foarte lunga voi fi " out of order " , sa ai o saptamana frumoasa , ne auzim  :pepsi

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna baieti,dupa o lunga pauza am revenit.Vreau sa va zic ca,serviciile(sex oral,sex normal,masaj,mici fantezi) si pretul(200/h)raman neschimbate,la fel ca si numarul de telefon(0731805505).Zona insa este alta si anume Nerva Traian iar programul este de luni pana vineri de la ora 12 pana la ora19(ultima programare).Acestea sunt doua poze noi facute recent,neretusate facute de mine.Promit ca in viitorul apropiat o sa revin cu alte poze,momentan locuiesc singura si e mai greu dar gasesc eu o solutie.pupici dulci. :kiss3 

post-137916-0-55540800-1415956588_thumb.jpg

post-137916-0-91504700-1415956597_thumb.jpg

  • Like 14
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...