Sari la conținut

Andreea si Alexandra 0748570527


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca/Kolozsvar
  • Oras:Cluj-Napoca/Kolozsvar

salutare!

Scriu aici pentru ca nu gasesc topicul care am inceput acum cateva luni, titlul topicului era "cuib Calea turzii"  sau ceva de genul,erau vreo 2-3 domnisoare pe acolo...una dintre ele Alexandra.

Acum a inceput iarasi sa lucreze, are o colega ,Andreea,am  fost la ele..

o sa revin cu o recenzie cat de curand pot....

 

http://www.piata-az.ro/anunturi/oras-cluj-napoca/5409477

 

"Te asteptam, pt a ne simti ca in al 9-lea cer intr-o ambianta discreta.Nu vei regreta (poze reale pana la ora 22)"

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Link spre comentariu

Unele dintre ele, Alexandra, are topicul ei aici: http://nimfomane.com/forum/topic/11595-alexandra-nomada-19-ani-0752468483-fost-0748640096/?do=findComment&comment=94161

Se gaseste la postul nr.3, si o vaga recenzie de-a mea, scrisa din amintiri (la momentul cand am scris-o).

 

Ca si servicii, punctul de placare fusese: 100 lei/2fin/FK si fara CIM.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Stimabili,

 

Ca sa ma revansez ca nu am apucat sa recenzez acest cuib de pe vremea cand activau pe Calea Turzii (si mai de mult pe Muncii), m-am decis saptamana trecuta sa vizitez locatia si sa va informez despre cele descoperite.

 

Locatia: nota 6-7

- ap 2 camere in Manastur in relativa apropiere de podul Calvaria

- mobilat / utilat clasic, departe de conceptul de modern sau lux :)

- o camera cat un pat in care se desfasoara actiunea

- baie ok, dus de gel masculin lipsa, prosop ok

 

Domnisoarele:

- Alexandra - 19-21 ani - 1.60, bruneta, subtirica/skinny, draguta la fata, sani mici/medii pentru inaltimea ei, fund micut - mai retrasa, are o voce mai "joasa", asa ca uneori trebuie sa ii zici sa vorbeasca mai tare ca sa o poti auzi 

- Andreea - 19-21 ani - 1.60, tot bruneta, dar cu forme aproape perfecte, cu sani mari, tineri, tari - de departe punctul ei forte

 

Servicii si preturi:

- daca in locatiile precedente, preturile erau de 100-150 o finalizare sau 150-200 pentru o ora, acum in oferta initiala mi s-au propus 150 doar oral, 200 doar normal, respectiv 250 pentru combinat 1 ora

- negociat fara prea multe dificultati la 150 jumatate de ora, O nepro cu N protejat

- in functie de "foamea" de moment a domnisoarelor, sunt convins ca se poate ajunge inapoi la 100 RON finalizarea

- ca si alte servicii: nu se face anal, CIM, COF, dar in functie de client accepta FK (eu nu am incercat :) )

 

Actiunea:

- am ales sa intru cu Alexandra, pentru ca dintr-o experienta trecuta cu Andreea nu am fost multumit (desi arata mai bine, in timpul actiunii implicarea ei tinde spre 0, se trage sa nu o penetrezi prea tare, iar in rest, nu e departe de o papusa gonflabila)

- atitudinea Alexandrei e in general zambitaore, placuta, incearca sa iti faca pe plac, dar pastreaza o oarecare distanta pe care totusi o simti - GFE de nota 6-7

- igiena e buna - nu am simtit absolut nimic suspect

- inceput cu un Oral neprotejat, cu introducerea generoasa a obiectului in gura, dar fara Deep; atentie corespunzatoare asupra zonelor adiacente, daca o ghidezi - un 7-8 ca nota

- continuat cu Normal protejat, in mai multe pozitii; sta cum vrei, tehncia ei e bunisoara, umectarea corespunzatoare, in fine - a very good fuck - nota 8-9

- finalizarea, de aceasta data, am ales sa fie pe sanii ei, a strans tot si s-a dus la dus sa se curate

 

Nu am poze reale cu domnisoarele, poza din piata fiind mai mult sau mai putin reprezentativa (ar putea fi ele sau ar putea fi cu totul alte 2 tipe brunete - dificil de determinat)

 

Overall: Cu Alexandra la 100 ron e un very good deal, iar la 150 e acceptabil / discutabil. Cu Andreea nu mi se pare ca se merita de nici un fel, desi arata foarte bine

 

Respecte,   :hihat

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

buna ziua am fost si eu la domnisoarele astea , la ce gradini zologice am nimerit pana acuma fetele sunt bune, sunt multumit si de servicile lor .....

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Administrator
Reputație: 113801
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

buna ziua am fost si eu la domnisoarele astea , la ce gradini zologice am nimerit pana acuma fetele sunt bune, sunt multumit si de servicile lor .....

 

salut b0gdan si bine ai venit pe forum

asteptam recenzia detaliata

ms

:wave

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca/Kolozsvar
  • Oras:Cluj-Napoca/Kolozsvar

Salutare!

 

Eu am mai scris cateva recenzii despre cuibul asta, dar nu stiu unde au disparut...pur si simplu nu le mai gasesc.

La Alexandra am fost de mai multe ori...si cand oficial nu lucra...sau lucra cu un cerc relativ inchis. dar m-am gandit sa fac cunostinta si cu colega ei.

 

Acum cateva saptamani am sunat-o pe domnisoara si am facut o programare.(nr din titlul threadului) La telefon are o voce placuta..mi-a explicat unde sa merg... mi-a zis la ce apartament sa sun(aici a gresit si prima data am sunat la vecin:)) , a iesit la geam o nene in pijamale:))) dar pana la urma am ajuns sus la apartamentul fetelor.Cand am ajuns m-au poftit inauntru, am fost intrebat daca beau o cafea/ suc..

 

 Apartamentul este destul de ok ,dar veche...cu o bucatarie mare  . camera de lucru este relativ micut  cu un pat mare. o problema era prosopul, in baie sunt numai 2 prosoape , nu tocmai curate si sunt f mici. Fetele stau in manastur   langa podul calvaria.

In apartament ma asteapta Alexandra si Andreea.. stabilim preturile / si servicii cu Andreea care este o fatuca pana n 20 de ani,160 cm , foarte draguta la fata si la corp, cu niste sani frumosi si destiul de maricei pt inaltimea ei.Dupa ce am vb detaliile ,  am mers sa fac un dus dupa care domnisoara ma astepta in camera.Baie destul de ok, curat.. puncte minus pt gel de dus care nu era,dar cred ca am gasit ceva sapun(mie imi place mai mult sapunul:P) si  pt prosop care nu era prea curat si era destul de mica...

 Am inceput cu sarutari ..mangaieri   atmosfera era foarte fierbinte.. am primit un oral neprotejat destul de bunicel  dupa care am continuat cu sex normal  in cateva minute m-am si terminat in cauciuc( destul de repede, nu stiu ce se intampla , dar fetitele aste micute/tatoase ma omoara... daca era un pic tiganca..mama-mama...  ). O chestie interesanta era ca domnisoara nu accepta deloc cunilingus..dar am aflat motivul la sfarsitul actiuni..cand am vrut sa dau jos prezervativul a sarit ea repede sa ma ajute si sa stranga toate servetelele si prezervativul ...cand am aprins lumina in camera numai atunci am aflat ca prezervativul e plina  cu urme de sange...A zis domnita ca a inceput sa-si ia anticonceptionale si din cauza asta nu se mai opreste ciclul..(se  poate asa ceva...a patit o prietena de a mea). In fine, nu eram deloc suparat, dar n-am mai stat pt a doua finalizare...ca  nici la inceput nu eram sigur cat vreau sa stau si am dat 150 de ron  la domnisoara cu mentiunea daca stau numai o finalizare imi da inapoi  50.. asa sa si intamplat.

 

 Serviciile oferite:oral nep , normal , FK, cunilingus nu stiu, anal nu ,cim nu, cof nu

 Tarifare: la inceput am intrebat daca e ok 150/ ora sau 100 /finalizare , fara prea multa ezitare a acceptat. am lasat 150 de ron cu mentiunea ca  daca o sa stau  numai o finalizare imi da inapoi 50. ..

 Note:

oral:7

normal:8/9

gfe:8/9

igiena:era curata dar nu dau note

domnisoara:9

 

La concluzie  m-am simtit bine..isi berita bani... domnisoara foarte draguta/simpatica... pate ca notele sunt cam subiective ptc  mi-a placut de ea..

 

  Aici trebuie sa povestesc o intamplare , fara sa comentez : dupa intalnirea povestita  mai sus am mai fost la domnisoara asta. Tot asa am vb la telefon, am urcat la ea si am intrebat clar e ok asa ca si data trecuta cu 150 de ron..a zis ca DA.. merg la dus  ma sterg cu prosopul aa micut si semi murdar   si intru in camera  in pula goala, unde  ma roaga sa dau bani...pana aici totul e ok...intind cei 150 de leiuti si zice ca nu e ok...pt bani astia numai o finalizare se poate, ca pretul ei e 200...  nu ziceam nimic daca nu vorbiseram inainte pretul sau daca  si data trecuta plateam 200 sau daca inainte cu cateva saptamani nu ma suna de vreo 2 ori ca de mult n-am fost la ele... dar asa am avut impresia ca domnisoara vrea sa ma fura, chestia cu care eu nu sunt si nu o sa fiu niciodata deacord ,chiar daca domnisoara respectiva e cea mai frumoasa fata pe lume... asa ca am carut scuze , m-am mbracat si am plecat....

 

Sa futeti bine!

Bazdkiii

  • Like 16
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Buna!

 

Am fost si eu laaceste domnisoare. Intradevar sunt foarte dragute fetele fta de ce am mai vazut eu. Colegu, nu stiu ce ti s-a parut in neclar cu prosoapele mie fetele mi-au adus prosop curat din dulap, cat despre gel de dus au atat pt femei cat si pt barbati.

Sa trec la relatare. Am intrat prima data cu Andreea la 200 RON (fetele nu stau sa negocieze pretul-ori iti convine ori poti sa pleci). Am inceput cu un oral destul de bunicel, dupa care am terminat cu un normal care nu a durat prea mult. A fost o partida foarte buna cu Andreea.

Am mai trecut si a doua oara pe la ele, iar de data asta am spus sa o incerc si pe Ale. O domnisoara ft draguta, cu o voce extrem de placuta si calma. Are multa rabdare si iti face pe plac in pat. La fel am inceput cu un oral, dupa care am continuat cu un normal, dar nici de data asta nu m-a tinut prea mult.

Sunt bune rau fetele astea. Merita vazute si incercate, iar apartamentul este ok, in stil mai vechi, dar este mobilat ok :)

Eu unu voi mai trece pe acolo si voi mai lasa recenzii cu ce se intampla

 

clone = ban permanent

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoaca
  • Oras:Cluj-Napoaca

Hmmm ..., nu sunt eu mare curvar dar ceva nu bate, da cu virgula, ii las pe cei experimentati sa-si dea cu parerea.

@ciprian24 te-ai inscris azi pe site si ai si postat o mini recenzie a fetelor, suna a reclama, dar poate ma insel.

Poti te rog frumos sa citesti un pic si regulamentul forumului, eventual sa revii cu o recenzie mai completa?

Link spre comentariu
  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

Pfuuu, pentru nasul meu sensibil miroase rau de tot... a guvide.

Deci:

- "ciprian24" se inregistreaza pe forum azi la 17.04 si dupa 11 minutele baga o tentativa de recenzie laudativa la adresa fetelor. Modelul clasic de peste de balta...

- face referire la prosoape, clar vrea s-o dreaga fata de ceea ce a recenzat Bazdkiii;

- nici o referire la prestatiile respective, decat faptul ca nu a durat mult - in ambele cazuri;

- lauda locatia, desi colegul mai sus (de incredere) nu prea a facut asta;

- "sunt bune rau fetele astea" + "merita vazute si incercate"... 

 

 

later edit: intre timp vad ca a postat si colegul itguru... probabil aceleasi suspiciuni le are si el.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca/Kolozsvar
  • Oras:Cluj-Napoca/Kolozsvar

Buna Ale...da intradevar esti draguta si frumoasa...si tu Andreea... nu neg chestia asta....   

Poate ca am gresit eu si era gel de dus, poate ca nu am observat..cine stie ce sa intamplat...stiti...varsta... dar stiu clar ca eu m-am spalat cu sapun pe care am luat de pe chiuveta.. :)

Despre prosoape.:am fost de doua ori si de fiecare data am primit indicatia cand intrebam de prosop:"prosopul e in baie"...asa si era...doua prosoape destul de micute ,aveau culoare rosie si nu cred erau din bumbac(nu absorbeau apa calumea)

 

Dar s-ar putea sa fiu eu un mincinos, un nemernic si sa ai tu dreptate... 

 

 

 

EDIT:Pana cand am postat si eu deja a aparut  2 postari...ma misc mai greoi...stiti..varsta..

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Buna!

 

Am fost si eu laaceste domnisoare. Intradevar sunt foarte dragute fetele fta de ce am mai vazut eu. Colegu, nu stiu ce ti s-a parut in neclar cu prosoapele mie fetele mi-au adus prosop curat din dulap, cat despre gel de dus au atat pt femei cat si pt barbati.

Sa trec la relatare. Am intrat prima data cu Andreea la 200 RON (fetele nu stau sa negocieze pretul-ori iti convine ori poti sa pleci). Am inceput cu un oral destul de bunicel, dupa care am terminat cu un normal care nu a durat prea mult. A fost o partida foarte buna cu Andreea.

Am mai trecut si a doua oara pe la ele, iar de data asta am spus sa o incerc si pe Ale. O domnisoara ft draguta, cu o voce extrem de placuta si calma. Are multa rabdare si iti face pe plac in pat. La fel am inceput cu un oral, dupa care am continuat cu un normal, dar nici de data asta nu m-a tinut prea mult.

Sunt bune rau fetele astea. Merita vazute si incercate, iar apartamentul este ok, in stil mai vechi, dar este mobilat ok :)

Eu unu voi mai trece pe acolo si voi mai lasa recenzii cu ce se intampla

 

Dap. Cat se poate de fishy :) Pretul cerut la prima strigare, l-am negociat fara dificultati.

 

E drept ca fetele sunt dragute, iar Ale chiar isi da silinta sa fie placuta, dar recenzia de mai sus e exagerata mult in bine fata de realitate.

Link spre comentariu
  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

@vladutcozar, de ce esti atat de secretos?!

Suntem pe un forum public, nu e nici o problema sa iti postezi aventura ta cu fetele, dar sa fie in limitele Regulamentului.

Si sper sa nu fie una identica cu cea a lui "ciprian24"...

Link spre comentariu
Reputație: -390
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

nesimtire totala ca se fute si ii la ciclu indiferent de motive...si inca o mega nesimtire ca folosesc asemenea tertipuri (conturi multiple) pt a se promova sau a interactiona cu noi...

top top topppppp...rusiniiiiiicaaa :laugh2

eu unul stiu ca nu o sa le trec pragul...pula mea,pe banii tai sa te trateze cu asemenea disrespect...una cu 2 clase mai mult ca trenul.

continuati asa si o sa va vad cat de curand la rubrica de evitat.

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu

  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape

Fetelor,daca voi sunteti cele ce posteaza autorecenzii,eu va spun ca nu ati avea nevoie de ele daca ati raspunde la telefon(ane),astfel recenziile ar aparea de la sine.

Eu unul desigur ca nu voi posta nici una atata timp cat nu raspundeti.Va suna omu la intervale de 30 min,si nic asa nu raspundeti.Pai ocupate nu puteti fi,deoarece lipsesc recenziile,acum nu stiu ce alt motiv exista dar ar fi bine sa ne spuneti si nou daca mai prestati sa nu mai sun deageaba cu zilele si sa nu raspunda nimeni.

Eu unul nu am nimic cu voi,daca poza este reala,aratati chiar bine,nu stiu cum de nu pot da de voi niciodata.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...