Sari la conținut

Unde putem bea cavalereste?


Postări Recomandate

  • Oras:CT
  • Oras:CT

Mancare de haiduci... pai daca veniti voi cu haleala, fratele ghici cu ce vine ? 

 

https://scontent.fotp3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/1907369_768656223155629_4079179273954372369_n.jpg?_nc_cat=0&oh=8ec8e59aefca7cfffa42b0eba83f5ee0&oe=5B861DDA

 

 

sau poate preferati un desert

 

https://scontent.fotp3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/12744184_618993248240202_3007629247298384961_n.jpg?_nc_cat=0&oh=3bf49e0c4e66f4d679c1e7dbee066f91&oe=5B7EBA6E

Acum o săptămână am băut și eu pentru prima dată,dar prefer Finlandia. Am găsit creveți,dar prefer pe cei preparați ca să nu mai fac fum în casă.

post-196341-0-31359100-1529600464_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Acum o săptămână am băut și eu pentru prima dată,dar prefer Finlandia. Am găsit creveți,dar prefer pe cei preparați ca să nu mai fac fum în casă.

 

Bun,bun Finlandia

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

.... unde gasesc un ciolan afumat ,costia--belea bela,natural cu fum de lemne de esenta ,nu puscari de fum lichid..Stie careva vreo macelearie serioasa

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Am fost eu duminica la Ziua Recoltei la pavilion. Acolo aveau de toate.

Mai  autencitatea oamnelilor si produselor de acolo" PAVILION" este foarte indoielnica,ma refer care vin mai mereu acolo.Acum de Ziua Recoltei poate poate au fost ceva autentici cei care trebuiesc laudati si apreciati cu adevarat.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mai autencitatea oamnelilor si produselor de acolo" PAVILION" este foarte indoielnica,ma refer care vin mai mereu acolo.Acum de Ziua Recoltei poate poate au fost ceva autentici cei care trebuiesc laudati si apreciati cu adevarat.

Erau inauntru niste producatori autentici si preturi pe masura. Nu ma refer la pietzarii nostri care se muta acolo de ziua recoltei.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Incearca la magazinul taranii dobrogeni de pe bratianu langa lidl

 

am fost acolo zilele trecute,produse ok,preturi asa si asa(nu sunt departe de calitate,nu o forteazā) ma refer la mezeluri,Am vazut ca au si vin..siropuri...dovleac ,am remarcat....

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...