Sari la conținut

(very) low cost pe E60 zona Alesd


Postări Recomandate

Reputație: 10279
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Nu stiu daca merita deschis un topic special pentru asta, si nici macar daca este 100% corecta deschiderea sa pe sectiunea Oradea, dar n-am alta idee mai buna. Plecand, insa, de la premisa ca orice informatie poate fi utila cuiva, iata ce am experimentat intamplator.

 

Recent, coborand dealul in varful caruia se afla restaurantul Piatra Craiului (sau si dealului in sine, ii spune tot asa...?), in directia Alesd-Oradea, am oprit intr-o parcare sa verific ceva la masina (aveam niste probleme intermitente). Din pacate, nu mai tin minte numele localitatii, in orice caz era undeva intre Cornitel si Alesd.

 

M-a acostat o fetiscana relativ draguta la prima vedere; mica de inaltime si indesata (NU plinuta, doar genul de fata sanatoasa de la tara, in sensul bun al cuvantului, indesat cladita). Par saten deschis, lins, aprox. pana la umeri; varsta, sa tot aiba putin peste 20 de ani. Imbracata intr-un tricou simplu, fara fitze si o fustita scurta si "fluturatoare" ca sa zic asa, adica nu mulata (sa ma impusti si tot nu ma pricep la descrieri vestimentare...)

 

Initial nici n-o observasem, asa ca nu-mi statea gandul la astfel de treburi serioase; m-a luat, deci, pe nepregatite, cand m-a intrebat daca "nu vreau ceva", recte oral sau normal, ambele numai protejat, oricare pentru modica suma de 30 lei. Vazandu-ma profund si sincer indecis, a modificat oferta, desi nu doream sa negociez; ma gandeam doar daca am chef sau nu!

Mi-a comunicat, asadar, oferta revizuita - 20 lei, plus sa o duc cu masina pana in satul urmator. Am acceptat, optand pentru oral protejat, conform cerintelor ei.

 

Dupa ce s-a urcat in masina, s-a purtat amical si haios, conversand natural pe diverse teme uzuale, pana cand a primit un telefon, conversand monosilabic, dar bag seama ca ceva a enervat-o, caci s-a schimbat total, raspunzand rastit la orice intrebare; totusi, la un moment dat si-a cerut scuze precizand ca starea e din cauza unor vesti nasoale si enervante primite la telefon.

 

Actul in sine a fost lipsit de stralucire - dar, la pretul asta, realmente, ce pretentii poti emite?! Un fel de amestec intre oral ultra-rapid si finalizare manuala :), pe parcursul caruia s-a despuiat suficient cat sa permita atingeri prin toate zonele, fara sa protesteze la nimic. Cu aceasta ocazie am descoperit niste sani relativ mici si usor lasati, precum si o pasarica ne-epilata de zile bune, insa cu toate astea ireprosabil de curata si fara urma de mirosuri dubioase.

 

Dupa finalizare s-a scuzat inca o data ca nu a fost la inaltime, reamintind ca a fost din cauza celor vorbite la telefon. Multumit frumos, debarcat D-ra in urmatoarea localitate, salutat politicos, plecat.

 

O tentativa de notare, in dorinta de-a ne incadra in litera regulamentului - desi experienta a fost scurta si bulversanta...

Locatie - n/a (masina)

Aspect fizic - 7-7,5

Comportament, GFE (daca se poate vorbi de asa ceva la o partida in masina...) - 9, pana la telefonul sus-mentionat; 4, dupa :)

Igiena - 9,5-10, nu prea am ce depuncta

Oral - un 6 cu indulgenta (vezi, totusi, precizarea de mai sus despre scuzele prezentate)

Normal, anal - n/a

 

Numar de telefon n-am cerut. Presupunand ca fata locuieste undeva in satele din zona, m-am gandit ca e extrem de putin probabil sa fie disponibila la domiciliu - asadar m-am gandit ca informatia nu e, oricum, importanta.

 

Rezumand, o experienta discutabila per se - dar, privita in context, cu scuzele pentru telefonul aducator de vesti rele, precum si avand in vedere pretul... dupa parerea mea, merita macar inca o incercare.

 

 

  • Like 10
Link spre comentariu
Reputație: 10279
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Cam pe la ce ora s-au intamplat astea thecat?

 

Istoria s-a petrecut undeva in cursul serii (aprox. orele 18-19)...

Au trecut cateva saptamani bune, asa ca sincer, chiar nu-mi aduc aminte mai exact de atat... :)

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Buna,,,,,,,

Trecut azi prin zona.....fata    exista,,,,,,,,,Lugasi,,,,,cred ca  sa numit de unde am loat-o am lasat-o alesd.......nu sa intamplat nimik ca  eram in criza de  timp ...telefon nu are  a zis,,,,,,,am zis k o iau la o tura la intoarcere,,,,,30 a zis

Dar cand am venit inapoi,,,,,nici urma de  ea,,,,,,poate altadata.

Aspect:- tinerica

             -fund bun

             -sani medi,,,,si  parerea mea,,,,cam tinerica    nu stiu daca  are  18   e  doar o parere,

 

spor la  futut

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

@sergiu_fere, o mica obsevatie daca-mi permiti. Ai grij ca ti se blocheaza mai mereu butonul cu punct si cel cu virgula!

Link spre comentariu
Reputație: 10279
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

hh...aveai o duba alba si fata era un pic mai neagra? :D

 

Nu... si, well... nu :) - adica, nu duba, ci de-a dreptul turism, culoare rosu inchis... - iar D-ra, mie unuia, nu mi s-a parut neagra, eu stiu...? :)

Link spre comentariu
Vizitator fullspeed
Reputație: 0

Am trecut pe acolo de vreo saptamana,fata era la intrare in Lugasul de jos, m-am oprit pe marginea drumului, i-am facut semn a venit si am pus-o sa recite poezia, preturile sunt 50 RON OP+NP, 30 RON OP, poate daca ai negocia ar lasa si mai jos,dar nu m-am stresat, am ales un OP la 30 RON, m-a dus in locul in care ii duce pe toti, un drum laturalnic undeva prin boscheti, se vedea ca au mai fost multi pe acolo datorita prezervativelor si servetelelor care se gaseau pe acolo. Fata pare de etnie nu prea vorbareata, sani cam mici, idea e ca nu am pus-o sa se dezbrace,nici nu am atins-o in timp ce imi facea oral,totul a fost stric pentru a ma goli nimic mai mult.

Note: Oral: 6/7 cu prezervativ

Normal: n-am incercat

Igiena: era cald afara si nu stiu de cat timp era tipa pe acolo, dar nu am simtit vreun miros ciudat,respiratie ii era proaspata mestecand guma inainte.

 

De revenit? eu nu prea cred, voi decide-ti. Numai bine.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Salut.

Am luat-o si eu cu masina de la Oradea, era la ocazie. Mi-a zis ca merge la Alesd. Eu mergeam spre Cluj si am acceptat. Cand am oprit am crezut ca e doar la ocazie, apoi pe drum a inceput sa ma intrebe daca nu vreau nimic. Am ramas surprins pt ca era seara si nu credeam ca e ...asta dupa ce adormise vreo 10 min. Am oprit inainte de Lugas, pe un drum latularnic. Achitat 50 lei.A inceput cu sex oral,cam incepatoare, apoi a stat deasupra si am facut-o vreo 10 min. Ejaculare in prezervativ.

Sani frumosi, fata e chiar ok, f curata, destul de stramta.

Succes

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Am citit tot topicul de la A la Z si ... pfoa, si inca nici acuma un nr de tel, ceva? :D :P :)

Nu am nr ei de telefon, dar o gasesti pe ruta asta..are o fustitza de blugi mai larga, par saten lung. Eu o vad tot timpul seara (fac si drumul destul de des).

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...