Sari la conținut

0730788834


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

da e ok Laura,dar e prea mare ,si cealalta e asa grasa?

 

scrie clar la anuntul meu ca apartin categoriei BBW--- multi clienti de ai mei au specificat asta in recenziile facute despre mine ....ce credeai ca voi fi slim..pina vei ajunge la mine sau ......la categoria BBW dupa intra fete pina la max 70 kg ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Isla de la Muerte
  • Oras:Isla de la Muerte

Am fost si eu la aceasta doamna, dar nu am ramas. E trecuta de 40 ani, pe mine nu m-a atras cu absolut nimic. Nu era grasa,dar nici slim (undeva la 60 kg estimez eu, inaltime aprox 170 cm) doar ca varsta isi spune cuvantul, fund lasat, burta inestetica.

Link spre comentariu

60kg? Ori nu estimezi corect, ori nu la ea ai nimerit.

Are cel putin 80 kg.

Vizitat si eu dameza azi.

Nici mie nu  mi s-a parut sa aiba mai mult de 65-70 de kg. Sanii mici, dar frumosi, sfarcuri erecte. E drept nu e model de brau in jos(fund putin lasat, burta ca dupa o cura de slabire cu pielea care inca atarna), dar ma asteptam la ceva "mai horror" dupa unele descrieri. Varsta undeva la 35-38(estimare facuta pe baza conversatiei). 

Link spre comentariu
  • Oras:Isla de la Muerte
  • Oras:Isla de la Muerte

La ea am fost sigur, locatie in Dambu pe langa piata, doar ca am fost de ceva vreme (la inceputul anului) poate s-a mai implinit de atunci. 80 kg nu avea sigur, nici mai mult de 65 kg. Ori a mai luat in greutate, ori nu am estimat eu corect.

 

60kg? Ori nu estimezi corect, ori nu la ea ai nimerit.

Are cel putin 80 kg.

Link spre comentariu

La ea am fost sigur, locatie in Dambu pe langa piata, doar ca am fost de ceva vreme (la inceputul anului) poate s-a mai implinit de atunci. 80 kg nu avea sigur, nici mai mult de 65 kg. Ori a mai luat in greutate, ori nu am estimat eu corect.

Eu am fost azi. Sigur nu a slabit de cand a fost master :D 

Link spre comentariu

Gigu cât ai cotizat pt oral ca si eu vreau sa fac o programare, deși din feedback ul tău ar trebui să mă abțin :)

Cotizatia e la mica intelegere. Tu spui suma, ea spune ce ofera de banii respectivi. Nu e o frumusete, dar pentru locatie si atitudine merita incercata. In rest...de gustibus...

Link spre comentariu
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra

Am facut si eu o vizita. 
Apartamentul e ok.
Despre doamna: nu e un model, dar compenseaza din plin cu atitudinea ce o are fata de "client". 
Oral neprotejat facut pe "gustul meu. Daca era un pic mai multa atentie la imprejurimi era si mai bine.
Normal protejat: e stramta, da contre, nu comenteaza la pozitii.
Anal: nu am intrebat. Poate pe viitor.
Timp: 1 ora buna, daca nu ceva mai mult.
Cost: 150 lei

Nu pot sa zic daca merita sa mergeti sau nu. Sunati, faceti o programare si ramaneti daca vreti. 

Stie de acest forum, asa ca primit rugaminea sa anunt ca maine (29 decembrie) e ultima zi din 2016 in care lucreaza.
Va reveni luni, 2 ianuarie 2017.

  • Like 2
Link spre comentariu

Fost si eu la doamna da avea ceva naști an saltar cum ati zis am văzut cand a scos perzevativul servici destul de bine 100 numărul fara anal a a-nceput cu un oral destul de bun dar nu cel mai bun după am trecut la un 69 dar sincer acolo nu mi-a plăcut avea dat ceva amar pe păsărică doar acuma m-am gândit s-ar putea sa fi fost lămâie sau cv sa i se stramteze păsărică destul de mare la vedere dar strâmtă după sa urcat pe mn si a-nceput destul de bn ca an 5 min total am stat 20 25 min cu ea an camera de revenit as reveni dar cu 60 70 de lei cam mult 100 e cam nu pe placul meu are burta aia mare care zici ca e gravida daca va mai interesează ceva va stau la dispozitie

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mureș
  • Oras:Tg Mureș

Vă salut sogori si viitori sogori.Zilele trecute am avut si eu ocazia să trec pe la domnisoara. Înainte cu o zi am făcut programarea,intradevar te întreabă cât ești dispus să oferi si îți spune ce oferă ea.Am oferit 200 si mi a spus că oferă tot în afara de anal(nici nu mă intaresa). Aș fii vrut să merg de la ora 10 dar îmi spune că nu deschide "magazinul" numai de la ora 12 deoarece lucrează și noaptea până la 3.Am făcut programarea de la 12.La 12 fix sun,constat ca tipa a uitat de programare și era cam încurcată ca mai avea o programare făcută cu câteva minute înainte.Totuși mă ghidează până la ușă,intru si ma poftește în bucătărie la un suc,totul în jur e fain îmi place,tipa vb la tel cam 15 min.După asta ma invita în dormitor,unde am trecut la dezechipare(nu am mai făcut dus deoarece am făcut acasă înainte cu câteva minute),pat mare dar cam scârțâie. Am început cu un oral,meseriasa gagica,mi a făcut ea si pe urma am trecut eu la treaba,un lucru nu mi-a plăcut,nu e epilata doar rasă, deranjează puțin la limba,după puțin timp am vrut sa renunț la limbi dar nu m a lăsat până nu s a terminat,un orgasm cu urlete(sper să fie reale) a trecut ea la lucru și am terminat în guriță (știe să facă să te simți bine).Am făcut o pauză în bucătărie,ai cu cine povesti,după vre o jumate de ora hainsa trecem iar la treaba cu un oral să sculăm soldatul căzut în lupta cu limbuta.I l ridică și trecem la acțiune cu ea deasupra(se mișcă bine,strâmtă si nu prea)după trecem la o capră ,aici am clacat(sună telefonul meu care era pe silens nu am vrut sa răspund dar mă gândeam că poate fii ceva interesant si chiar era,era "Baba" mea cu 5 apeluri nu am avut ce face si am răspuns) fraților după asta credeți că a mai reușit să l scoale nici vb m am îmbrăcat și am plecat cu coada între picioare,asta e poate altădată.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...