Sari la conținut

Mary 0765528764 Camera de Comert


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Faptul ca m-am dus pana acolo in conditiile in care am altele mai bune de facut, pt mine inseamna teapa. Am inteles ca noul star al forumului si ca sunt km de p__a la usa ei, totusi cand stabilesti ceva mi se pare normal sa faci in asa fel incat sa te tii de cuvant. In sfarsit, n-am vrut decat sa semnalizez si sa-mi vars of-ul.

Shit happens! 

 

Salut!

 

Am incercat si eu sa ajung din nou la Mary, atat ieri cand "nu a lucrat" dar si astazi cand "a intervenit o urgenta" si nu a mai respectat programarea facuta.

Dragilor, am senzatia ca "oferta promotionala la tigai" a expirat. Cine a luat cate doua s-a scos ..cine nu ..poate la alta deschidere ....si la alt pret.

Link spre comentariu

Am fost eu azi, pe la ora 19 seara. E foarte ok, arata foarte bine tipa, si la fatza si la corp..si face un oral de mare mare calitate..cu finalizare orala,.. sta pana la ultima picatura si putin dupa...a fost excelent...cu deep ...uau... Si e prietenoasa asa, abia astept sa iau salariu sa ma intorc :D

 

oral: 10

pret 100 lei

  • Minus 5
Link spre comentariu

Hai, mai Radule, uite, dau baietii cu negative in tine. Eu te iert de data asta, dar asa ne spui tu actiunea? Daca ai citit si tu la altii, care au depus putin efort  sa scrie si ai mers pe mana lor, acum ai ocazia sa faci acelasi lucru. Sunt convins ca poti mai mult.

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine

Care pui ma pariu cu mine ca vine baiatul cu recenzia in limita si spiritul  regulamentului??? :laugh2 

 

 

P.S   raduleee...vezi ca ma bazez pe tine frate...nu ma dezamagi :hihat 

Link spre comentariu

Ce sa va zic ma baieti..am stat doar la un oral..hai sa fac un bis, vedem daca va place..

 

Ajung la ea pe la ora 19, ma serveste cu un paharr de apa ...ma fac comod, ma intreaba cum vreau oralu..ii zic ca neprotejat...se apuca fata de treaba,...eu o mai mangai..geme foarte sexi in timp ce face treaba..dupa putin timp o rog sa se opreasca putin..mai incolo o rog sa mi faca si mie putin deep...face foarte misto..se simte mare cand ajunge acolo n gat...apoi iar asa soft..cu gemete..stie foarte bine ce sa i faca..eu o mangaiam pe sanii..p fund..si apoi am ejaculat...si a continuat pana la ultima picatura si putin dupa...e drept k mie imi place cand ejaculez fata sa se opreasca..sau sa ncetineasca cumva..da n am gasit inca fata asta...cn stie...poate daca vede..data viitoarea o sa am parte...

 

si gata..am plecat...eu snt timid cand merg la fete...ma simt putin penibil asa...nu stiu sa vorbesc cu ele..d aia si stau doar o finalizare...

 

a fost de nota 10 oralu..si ea arata foarte bn..locatia pe o stradutza pe goga...e o fata care ii raspunde la tel..cam atat...duceti va..cred k o sa va placa..

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine

Eu. Nu cred ca va mai posta nimic.

E a doua oara frate :laugh2 poate va intra odata  pt totdeauna in cap ca vorba dulce mult aduce..........si atata timp cat moderatorii ii pasuiesc si le acorda anumite circumstante atenuante,chiar nu va inteleg atitudinea de tip `hiena`?!? :thinking

 

 

Timid la fete si nu prea poti sa vorbesti....vad ca nu prea stii nici sa scrii.....

Pute un pic....

Daca nu scria,era rau intentionat,daca a scris,cum a scris....bai nene adimos04....mai urmeaza sa-l intrebi gramajul la orgasmul fetei sau la ejacularea lui si-ai pus capac la toate :slap2

 

RUSINICAAAAAAAAAAAAAAAAA...................

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sa dam dictare? Nu inteleg exprimarea, imi cer scuze. 

Nu sunt interesat de intreceri cu tine, daca la asta te referi. Incercam doar sa iti atrag atentia ca ai facut multe greseli de exprimare si ai omis multe litere. Restul....pute.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu stiu unde ai citit de orgasmul fetei, eu nu am regasit asa ceva in postarea domnului. Dar poate stii ceva ce eu nu stiu :)))

Nu intentionez sa continui polemica. Parerea mea e ca pute. Atat. 

Link spre comentariu
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine

Sa dam dictare? Nu inteleg exprimarea, imi cer scuze. 

Nu sunt interesat de intreceri cu tine, daca la asta te referi. Incercam doar sa iti atrag atentia ca ai facut multe greseli de exprimare si ai omis multe litere. Restul....pute.

adimos04...deja o dai in alte alea frate si e urat...omul e inscris din 08 februarie 2012,te-ai gandit tu in mintea ta ca tocmai dupa un an si ceva de zile si dupa alte doua recenzii facute altor fete(adevarat,in acelasi stil)s-a hotarat s-o dea in `pescarie`?!?

 

explica-mi si mie te rog frumos,unde-ar fi logica demersurilor sale...dar chiar te rog!!!

 

 

P.S 

 

adimos04

Postat Astazi, 01:05

``Nu stiu unde ai citit de orgasmul fetei, eu nu am regasit asa ceva in postarea domnului. Dar poate stii ceva ce eu nu stiu :)))``

 

Era o intrebare retorica frate,ca sa nu zic `la misto``...dar mai bine lasa...continua sa dai cu minusuri in lume...tu sa fii sanatos!!!

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mary, o surpriza neplacuta.

...............................

Multumesc Mary pentru experienta minunata, de mult imi doream sa ma dau cu masina prin Bucuresti

imi cer mii de scuze daca  s-a intamplat asa,dar credema ca nu imi aduc aminte.te astept cu drag data viitoare.pup

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sofisticatu' macar de ai fi avut bunul simt sa verifici cine a dat minusurile.....ai fi observat ca nu am fost printre cei care au acordat negativ " prietenului " tau ....

Link spre comentariu

"...dupa putin timp o rog sa se opreasca putin..mai incolo o rog sa mi faca si mie putin deep..."     :laugh2  :bow  Bai tata nu am mai ras asa de mult, doar putin din cand in cand.Radule tine-o tot asa, eu vreau sa mai vad recenzii de la tine in stilul asta, putine dar de aceeasi calitate sa fie. Stati linistiti, nu are Radu nicio treaba cu pescaria.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai sa va povestesc si eu ce-am patit cu domnisoara Mary saptamana trecuta ( n-am scris imediat pentru ca am vrut sa vad daca au mai patit-o si altii sa nu fie la mine doar o intamplare nefericita si atat, dar vad ca scenariul se repeta ) :

Asa se face ca saptamana trecuta placut impresionat de poze si de recenziile colegilor am zis ca trebuie sa ajung si eu la Mary a noastra, asa ca am pus mana pe telefon si am sunat, mi-a raspuns cu o voce placuta si dupa ce am mai trecut odata in revista serviiciile, ( le stiam de pe forum dar tot timpul intreb ca sa nu apara confuziii ) am intrebat-o daca poate sa ma primeasca intr-o jumatate de ora si imi raspunde ca da nici o problema ( sincer la telefon nu i-am spus daca stau o finalizare sau o ora, dar stiu foarte bine ca i-am spus ca in maxim 30 de min. sunt la ea )  si a ramas sa o sun eu cand ajung apropape sa-mi spuna locatia exacta. Ma urc in masina ii dau bice si dupa aprox. 20-25 de min. ajung in zona si o sun si surpriza, imi raspunde o alta domnisoara ( cred ca este colega ei ) care dupa ce imi explica cum sa ajung in locatie, isi cere scuze si imi spune ca Mary e ocupata si ca nu stie exact cand se elibereaza ( practic nu stia daca intrase cu respectivul pentru o finalizare sau pentru o ora ) si daca pot sa mai astept 15-20 min si sa o sun ca poate se elibereaza. Sincer sa fiu, eu la astfel de faze plec instantaneu ca nu imi place bataia de joc si nici sa astept aiurea, dar parca prea imi placusera pozele si recenziile,( eu unul as fi plecat, dar ala mic nu si nu ) asa ca am stat si am asteptat in masina. Dupa aprox. 15-20 min am revenit cu telefonul, imi raspunde tot colega si imi spune ca Mary inca nu s-a eliberat si mai dureaza ( ghinionul meu,  intrase cu respectivul pentru o ora ) si daca pot sa mai astept, ii spun insa ca trebuie sa plec si ca ramane sa revin poate intr-o alta zi si am plecat la alte treburi pe care deja le amanasem. Pentru mine nu a fost chiar o mare teapa, ca nu a trebuit sa tai Bucurestiul in doua, ca si timp am pierdut aprox. o ora in total, dar pentru altii am vazut ca a fost ceva mai rau. Ca si concluzie finala, e clar ca la domnisoara Mary programarile nu prea se respecta si se merge pe regula primul venit - primul servit, iar restul futaciosilor sa mai stea pe afara pe la joaca. Acum ca si un sfat pentru Mary ( am vazut ca citeste ce scriem noi pe aici ) daca vrea sa ajunga in top ar fi bine ca pe langa scuze sa-si schimbe putin atitutdinea si sa faca in asa fel incat sa-si poata respecta programarile, nu de alta dar neseriozitatea nu da bine deloc, oricate scuze ti-ai cere. ( probabil ca nici de mine nu isi mai aminteste, dar nu-i nici o problema ca mi-am amintit eu ).

  • Like 7
Link spre comentariu

  • Oras:aici
  • Oras:aici

Draga Mary,

 

nici nu stiu daca a avut sens sa scriu aici despre intamplarea neplacuta prin care am trecut. Inteleg foarte bine ca suntem oameni si ca mai incurcam borcanele, numai ca in momentul respectiv eu eram "borcanul" si eram cam ofuscat. Nu e nici prima, nici ultima teapa pe care o iau de la o dameza, fie ea cu eticheta de pret la vedere sau cu un cost ascuns. Dupa maxim 10 minute am uitat si am pus la spate experienta pentru ca nu vreau sa fac mai multe riduri decat necesar.

Dar...daca tot vad ca ti-ai gasit timpul sa imi dai replica inteleg ca te intereseaza ce se intampla aici si-ti dai seama ca ai dat de o piata care-ti poate asigura traiul linistit. Trebuie sa intelegi ca si aceasta piata are valorile si cererile ei si ca orice alt business de prestare de servicii ca sa reziste trebuie sa livreze cat mai bine. Sau sa faca contracte cu statul...

Sunt convins ca era mult mai simplu sa spui ca regreti incurcatura si ca iti poti face timp alta data pentru mine.

Nu vreau sa poluez acest topic cu prosturi inutile, totusi simt nevoia sa am dreptul la replica. Iti voi demonta cele trei raspunsuri pe care mi le-ai adresat in care incerci sa spui altceva decat ce sa intamplat cu adevarat.

 

Daca nu-ti aduci aminte eu vad trei variante. Ori esti amnezica, ceea ce nu e tocmai normal la frageda farsta pe care o ai si probabil ca ar trebui sa cauti ajutor specializat. Poate ti se intampla sa incurci in mod obisnuit oamenii si atunci fiind volum mare e normal ca le uiti. Poate ca a raspuns alta fata in locul tau si atunci nu inteleg de ce s-a dat drept tine.

 

La postul in care spui ca nu faci programari prin sms, pot aduce (gratie zeului suprem al tehnologiei) dovada absoluta, respectiv screenshot dupa discutia noastra semeseriasa de care am amintit in primul meu post. 

post-39151-0-82432000-1369472666_thumb.jpg

 

 

Cam atat, sa ai o zi plina unde vrei tu!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...