Sari la conținut

NOU Bruneta De Lux!!! - 0729457236


Postări Recomandate

  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Afriq, ti-e ciuda? Stai linistit ca si tu ai adulatorii tai, iar eu sunt unul dintre ei. Si am sa va povestesc o intamplare a unui prieten de-al meu, care fiind o persoana cunoscuta, s-a intalnit cu cineva pe strada. Si respectivul foarte fericit ii spune: domnule x-lescu sa stiti ca eu sunt idolul dumneavoastra. Tot la fel iti spun si eu tie Afriq(ha,ha,ha).

Link spre comentariu

   Refutel tu recunosti singur ca ai jignit un moderator. Tocmai de aceea ai luat ban insa nu de la moderatorul pe care l-ai jignit, deoarece el este caracterizat de bun simt desavarsit.

   Noi te rugam doar un singur lucru. Foloseste un limbaj civilizat si nimeni nu o sa te penalizeze degeaba.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

   Refutel tu recunosti singur ca ai jignit un moderator. Tocmai de aceea ai luat ban insa nu de la moderatorul pe care l-ai jignit, deoarece el este caracterizat de bun simt desavarsit.

   Noi te rugam doar un singur lucru. Foloseste un limbaj civilizat si nimeni nu o sa te penalizeze degeaba.

Eu recunosc ca l-am jignit sub id-ul faqeritzu, la postarea blondei de lux, dupa ce el a fost ironic. Ma poate ironiza daca ma intretine, altfel nu!

Pe de alta parte, pe acest forum caut femei, nu stau sa citesc regulamentele lui Afriq... spune el:"Omul se cunoaste dupa cum vorbeste", sau dupa cum provoaca, am putea adauga! 

Inteleg ca sunteti prieteni, e normal sa-i tii partea, insa Afriq nu e suficient de educat pentru a dobandi nivelul de respect pe care il pretinde!

Nu il jigneam daca spunea " faqeritzu, ai bagat off topic, data viitoare  te penalizez sau iei ban", nu frate , el imi face cinste cu puncte  de penalizare!

Pana si acum ma ataca subtil, cica eu sunt adulatorul lui nellu76...sunt unul dintre putinii care recunosc ca a economisit bani si timp datorita sfaturilor lui!

Ati face bine sa imi reactivati id-ul faqeritzu! Vina e impartita, am fost provocat de Afriq, altfel nu-mi cer scuze pentru partea mea de vina si nu ma impac cu el!

Link spre comentariu
Reputație: 1265

Dragule... mai gandeste-te =)) Se vede ca nu stii de gluma deloc... Fratele Nellu76 a inteles imediat si s-a distrat, asa cum ar trebui sa facem toti pe acest forum.

 

http://nimfomane.com/forum/topic/2487-banari-si-avertizari/?p=138261

 

 

Mai citeste o data motivul banarii!

 

Nu tin deloc sa ma impac cu cineva care ma injura in urma unei atentionari in gluma si te sfatuiesc sa respecti regulamentul forumului, ca cel al lui Afriq nu exista aici.

 

Si apropos de nivelul de educatie... in locul tau nu m-as pronunta.

Link spre comentariu
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Pentru cei interesati. Domnisoara si-a schimbat hogeacul. E in Dacia pe strada Timis aproape de Gheorghe Lazar.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

la indemana ...e vecina cu mine se pare am sunat si m-am speriat mai ca ma uitam sa vad nu e in sufragerie la mine can da inceput sa imi spuna unde o pot gasi...totusi preturile nu si le-a schimbat insa a trecut la o locatie mai modesta ceva semn ca nu erau castiguri substantiale astfel incat sa ne permitem chirii de lux...ci doar preturi...

Link spre comentariu
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Si ca sa vedeti cate fac eu pentru comunitate, m-am sacrificat si va dau detalii despre noua locatie a domnisoarei. Adresa aproximativa am spus-o anterior, acum detalii despre apartament. Unul super-misto, desi blocul e vechi, cu trei camere dintre care doar doua folosite momentan (cea de-a treia dupa ce isi ia proprietarul lucrurile). Baia noua (un rosu aprins), curata, cu o cada cam mica ce-i drept (dar nu te duci sa faci baie ci dus). Camera de lucru, destul de mica dar cocheta si foarte curata, cu doar o masa, un scaun si un pat OK in ea (camera). Pentru a va putea da aceste informatii, am platit 50 de EURO (nu mai aveam lei la mine). Cu ocazia asta va spun si noile tarife: 200 de lei o finalizare (oral si normal ambele protejate) si 400 de lei ora (cate finalizari te tzine).

P.S. I-am spus-o si ei, v-o spun si voua. Urmatoarea mea vizita la domnisoara va fi in momentul in care va face oral neprotejat. Pana atunci, pas. Nu neaparat ca nu ma simt bine, dar vreau si altceva. Sper sa va fi fost de folos postarea mea.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

si din cate am inteles a scazut si tarifele 150 una bucata nr. si 300 una bucata ora .... cred ca e pe drumul cel bun .... mai un oral neprotejat si "nelule ti-am gasit o a doua nevasta :)" 

Link spre comentariu
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Asta cu oralul neprotejat mai greu. Chiar acum o jumatate de ora am vorbit cu ea si nici gand. Dar cum sunt un tip perseverent (si optimist), insist (si sper). Daca se intampla, clar o iau de nevasta. Si va invit si pe voi la nunta :laugh2.

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Asta cu oralul neprotejat mai greu. Chiar acum o jumatate de ora am vorbit cu ea si nici gand. Dar cum sunt un tip perseverent (si optimist), insist (si sper). Daca se intampla, clar o iau de nevasta. Si va invit si pe voi la nunta :laugh2.

sper sa se rezolve....in felul asta nu ne mai "batem" pentru anda ^_^

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

se va rezolva domnilor cu siguranta amintiti-va ce va spuneam eu...e in target...urmeaza curand 100 cu 200 apoi ce va spuneam eu prun prinele postari...oral 50 lei finalizarea...evident neprotejat si 100 ora!!!! abia astept in ciuda pulii dau in ea cand o apuc la tarifele astea...deh ea nu-si doreste dar piata o va " regula" mai ceva ca pe judy

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare confrati...:))


acum nou blonda sexy,fund bombat,1/68,55kg,20 ani,frumoasa,ochii caprui,sani mari,ofer sex total.07646246423.............nu stie nimeni nimic? pare prea frumos ca sa fie si adevarat!!

 

Astept opinii, eu am sunat insa nu a raspuns nimeni nimik!!

 

Spor la treaba

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

nu doresc sa intervin pentru a lungi subiectul...trebuie facute recenzii nu sa fim off-topic. Am omis sa va spun ca am luat-o putin tare avand in vedere ca am sunat printre primii dupa ce aparuse anuntul si tocmai aflasem ca e noua in oras. Da! nu imi permit sa dau 600 de lei din mai mult emotive primul ca nu am asa buget pt curve, apoi consider ca nu merita. Era o parere am spus preturile pentru a ajuta era referitor la ea era discutia cu ea ( si-a intrat in piele si vocabular probabil cu mine desi nu am sarit calul cu limbajul dar politicos i-am spus direct franc in fata niste treburi si s-a ofticat de numai) Repet mi se pare si acuma interesanta si cand va fi la 150 de lei pe ora ...ca aici se va ajunge ...era si Judy la 300 de lei  ( pt cunoscatori pe Take Ionescu ) si nu lasa nici in ruptul capului si acuma o suge pe 50 numai ca nu vine cu taxi dupa tine.

Referitor la  joker90 nu imi dau cu parerea cine e personajul dar semnalez niste chestii suspecte in recenzie:

1 fata care se  respecta la pret si nu vrea multi) accepta brusc noua fiind cate 2 ...pe unu il tine pe banca de rezerve...cate curve primesc doi in casa deodata???

2 oralul f putin...omului nu-i place oralul ...o fi ...dar coincidenta fitoasa scumpa spune ca nu se da in vant ca ea de fapt o suge asa si asa si aia protejat...deci sa nu ne asteptam la mare lucru sa uitam cu oralul bine facut

3 nu l-a tinut mult.  asta isi doresc toate curvele totul pe repede inainte...urgent sa te termine sa pleci sa vina altul s aii ia si lui banutul si urmatorul si tot asa

4. nu pomeneste de dus nimic. Fata cu siguranta e curata ingrijita stilata nu cred ca e certata cu apa. mai ales la cat insista pe protectii de tot felul igiena probabil e capitolul ei forte.

 

 

In sfarsit imi cer scuze nu vreau sa intervin nu imi dau cu parerea trageti voi concluzia ce e cu jokerul90 nu vreau sa mai intervin nu astept  sa mi se raspunda astept sa scada preturile si sa vin cu o recenzie regulamentara.

 

Apropo, unde a disparut Judy ? stie careva unde e 50 oralu ? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...