Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

NOU Bruneta De Lux!!! - 0729457236

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
40 raspunsuri in acest thread

#41 >teoteo<

teoteo

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 403 Postari:
  • Inscris la:
    20 May 2013
  • Reputatie: 136

Postat 16 August 2013 - 09:53 PM

nu doresc sa intervin pentru a lungi subiectul...trebuie facute recenzii nu sa fim off-topic. Am omis sa va spun ca am luat-o putin tare avand in vedere ca am sunat printre primii dupa ce aparuse anuntul si tocmai aflasem ca e noua in oras. Da! nu imi permit sa dau 600 de lei din mai mult emotive primul ca nu am asa buget pt curve, apoi consider ca nu merita. Era o parere am spus preturile pentru a ajuta era referitor la ea era discutia cu ea ( si-a intrat in piele si vocabular probabil cu mine desi nu am sarit calul cu limbajul dar politicos i-am spus direct franc in fata niste treburi si s-a ofticat de numai) Repet mi se pare si acuma interesanta si cand va fi la 150 de lei pe ora ...ca aici se va ajunge ...era si Judy la 300 de lei  ( pt cunoscatori pe Take Ionescu ) si nu lasa nici in ruptul capului si acuma o suge pe 50 numai ca nu vine cu taxi dupa tine.

Referitor la  joker90 nu imi dau cu parerea cine e personajul dar semnalez niste chestii suspecte in recenzie:

1 fata care se  respecta la pret si nu vrea multi) accepta brusc noua fiind cate 2 ...pe unu il tine pe banca de rezerve...cate curve primesc doi in casa deodata???

2 oralul f putin...omului nu-i place oralul ...o fi ...dar coincidenta fitoasa scumpa spune ca nu se da in vant ca ea de fapt o suge asa si asa si aia protejat...deci sa nu ne asteptam la mare lucru sa uitam cu oralul bine facut

3 nu l-a tinut mult.  asta isi doresc toate curvele totul pe repede inainte...urgent sa te termine sa pleci sa vina altul s aii ia si lui banutul si urmatorul si tot asa

4. nu pomeneste de dus nimic. Fata cu siguranta e curata ingrijita stilata nu cred ca e certata cu apa. mai ales la cat insista pe protectii de tot felul igiena probabil e capitolul ei forte.

In sfarsit imi cer scuze nu vreau sa intervin nu imi dau cu parerea trageti voi concluzia ce e cu jokerul90 nu vreau sa mai intervin nu astept  sa mi se raspunda astept sa scada preturile si sa vin cu o recenzie regulamentara.

Apropo, unde a disparut Judy ? stie careva unde e 50 oralu ? 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi