Sari la conținut

0766851761 -bruneta "noua " de la Marvimex


Postări Recomandate

Raspunde la nr de tel

  0766851761

http://anunturi.telegrafonline.ro/anunt/1657120/noua_in_cta/

 

Dati click pe pictograme pt fullscreen .

 

 

 

 

 

 

 

Galerie foto

 

 

Locatie langa Marvimex

In locatie sunt 3 fete,Claudia (de pe ferdinand,cea tatuata) ,inca o bruneta si cea din poze

Am sunato pt pozele postate,m-a atras ca fiind dotata ,dar pe scurt ,pozele o avantajeaza mult

Apartamentul este genul stereotip de prestari(mobila veche/miros specific,varuit de insusi Ceasca..etc),curatenia este tinuta undeva la limita acceptabila,incluzand baia,un plus este faptul ca s-au mutat cu tot cu dulapul cu oglinzi de la vechea adresa si pt mine reprezinta un plus .

Fata are o fata obosita palida cu cearcane,are ceva solduri care deranjeaza la vedere ,pacat ca nu se vad din poze,singurul atu care il are este evident si chiar si acesta nu reuseste sa iasa in evidenta

Am inceput cumva cu stangul ,m-a lasat in camera ,mi-a zis ca se duce sa faca dus,doar ca s-a intors cum a inchis usa si a venit cum a plecat ,dar cu prosop ,SIMULARE DE DUS!,nu am mai folosit expresia,cred ca nici voi .

Atitudinea per total a fost una absenta,a inceput cu un oral protejat efectuat mecanic cu dinti(are gura micuta) ,noroc ca aveam protectie (mare grija in astfel de situatii daca aveti iubite/prietene,pe moment va puteti lasa dusi de val si sa nu sesizati cat de serioasa e treaba)

La normal tot din cauza absenteismului (desi au fost si cateva gemete fortate)am preferat sa o tin capra,sa nu o vad,sa termin cat mai repede,si in semi erectie am si terminat in balon .

La baie era un prosop de maini cred ,ultra uzat,era ud leorca,am preferat sa ma usuc in pantaloni :)

note

Locatie- 6 (pt dulap)

Aspect -5-6 pt dotare

Atitudine- 5

GFE- 0

oral- 5

normal- 4

ANAL -nu am intrebat

pret 80 fin

intra in categoria FastFut pe principiul merge,dar nu prea

De revenit ?NU!

Am sa revin totusi la Claudia ,sau sa o scanez mai bine pea cea de a 3-a.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

In zona respectiva  , apt. de la marvimex ( etj. 1 ) din cate imi amintesc activeaza si o caprioara care raspunde la nr. 0731257154

http://www.cta.ro/vad_anunt.php?id=192404&poza=AN_4_192404_5.jpg&idd=

Ce precizeaza colegul mai sus e corect , pot spune ca am avut "nefericita" inspiratie de a le face o vizita ... am fost la o tipa bruneta , aprox. 1.65, 55kg care nu era claudia si nici cea din poze deci era ... cealalta. Apartamentul asa cum zicea colegul beneficiaza de aceeasi mobilier importat din cel de langa politie cu piesa de rezistenta sifonierul cu oglinda "panoramica". Tarif 100ron/fin , 200ron/hora. Tipa era singura in apt cand am venit si trebuie mentionat ca programarile la d-soara nu functioneaza , se merge pe ideea primul venit , primul servit. Mi s-a parut relativ curata d-soara desi faza cu prosopul "dupa dusul" pe care nu-f fac e clasica la ele se pare. Fara mirosuri suspecte , epilata ok , fol. prez. durex. Partea proasta care m-a cam inhibat a fost de fapt aspectul la fata ... chiar daca la corp as fi spus ca e ok la fata din pacate are un aspect relativ modest ca sa nu folosesc alt cuvant. Fiind un tip mai sensibil la aspectul esocrtei m-am inhibat un pic dar pana la urma am reusit sa finalizez. Desfasurarea actiunii e clasica , iar tipa are in scenariu si ceva gemete scoase in timpul actiunii ... oricum cu draperiile trase , pe la spate sau cu perna pe cap ar fi ok . Pozitii am schimbat cateva , cu ea deasupra , pe la spate , clasic ... e relativ stramta si nu face fitze.

In concluzie:

Locatie- 9 ( sifonierul cu oglinda e un plus )

Aspect fata - 6

Aspect copr - 8

Atitudine- 9

GFE- 8 ( ea ar fi fost dispusa la mai multe dar aspectul fetei m-a cam inhibat si am renuntat la FK )

oral- 8

normal- 8

ANAL -nu am intrebat

pret 100 fin

Desi 100/200 ron fin/h pare un pic cam mult , max 80/150 ron fin/h as zice ca merita o recomand pentru cei pe care nu-i deranjeaza aspectul fetei doar corpul sa fie ok si trec cu vederea programari neonorate.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Mai scuze de offtopic dar... la corp arata bine domnisoara, nu grasa nu slaba chiar... ok se tine bine dar ce sunt cu notele astea la fatza e asa dezastru ? Eu unul daca o gaseam pe telegraf soto ii faceam o vizita dar noroc cu site-ul asta care ne scutesc de $ pierduti ! Cheers

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salutare.

Fiind mai nou pe forum si citind recenzia lui barosanul1, vreau sa fac o mica precizare, si cu ocazia asta sa fac si o postare.

Rasfoind paginile de pe cta.ro dau de un anunt care imi atrage atentia, sunt la acelasi nr de tel., imi raspunde o voce placuta, intreb care sunt preturile si daca este disponibilila, fata spune 100lei\fin, 200\ora, fac o programare, imi spune ca locuieste vis a vis de DIODA ( pe ferdinand), ma urc in masina si fac vreo 10 min pana acolo, dau inca un telefon, raspunde si ma indruma unde sa ajung. Urc la etaj trei, d-soara deja in usa, ma invita in casa si intru in camera unde sunt facute pozele, (poze reale), o admir putin, scimbam cateva cuvinte si mergem in dormitor.Fata curata, mirosea bine comunicativa (dar nu avea cu cine, eram plictisit), spune ca o cheama Roxana si ca exte in bransa de tre sapt :)), platesc 100 lei pt un numar sa iau putin pulsul sa vedem daca se merita. Din punctul meu de vedere la fata nu e chiar asa de urata, la corp putin plinuta, dar nu de speriat, apartamentul destul de dragut si curat (mai are o colega dar nu am vazut-o),incepe cu sarutari pe corp pana la oooooo, un oral facut binisor ( mai are de invatat) si trecem la pompat, ea deasupra, schimbam cateva pozitii, (fara nici un comentariu), putin cam stramta dar ok si terminam in poziția misionarului (prost pt ea), nu mai avea mult. Toata treaba adurat injur de 35min, fata de altele nu ma grabit (nu am postat ca stau prost cu tinere de minte) :). Eu unul am sa revin

 

Aspect - 8

 

Atitudine - 9

Oral - 7

Anal - a pus ca nu ii place

Normal - 8

Pret platit 100lei\fin

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

http://www.cta.ro/vad_anunt.php?id=193479&idd=11&poza=AN_1_193479_20130610_121700.jpg&titlu=...te%20astept%20la%20mine

Salutare.

Fiind mai nou pe forum si citind recenzia lui barosanul1, vreau sa fac o mica precizare, si cu ocazia asta sa fac si o postare.

Rasfoind paginile de pe cta.ro dau de un anunt care imi atrage atentia, sunt la acelasi nr de tel., imi raspunde o voce placuta, intreb care sunt preturile si daca este disponibilila, fata spune 100lei\fin, 200\ora, fac o programare, imi spune ca locuieste vis a vis de DIODA ( pe ferdinand), ma urc in masina si fac vreo 10 min pana acolo, dau inca un telefon, raspunde si ma indruma unde sa ajung. Urc la etaj trei, d-soara deja in usa, ma invita in casa si intru in camera unde sunt facute pozele, (poze reale), o admir putin, scimbam cateva cuvinte si mergem in dormitor.Fata curata, mirosea bine comunicativa (dar nu avea cu cine, eram plictisit), spune ca o cheama Roxana si ca exte in bransa de tre sapt :)), platesc 100 lei pt un numar sa iau putin pulsul sa vedem daca se merita. Din punctul meu de vedere la fata nu e chiar asa de urata, la corp putin plinuta, dar nu de speriat, apartamentul destul de dragut si curat (mai are o colega dar nu am vazut-o),incepe cu sarutari pe corp pana la oooooo, un oral facut binisor ( mai are de invatat) si trecem la pompat, ea deasupra, schimbam cateva pozitii, (fara nici un comentariu), putin cam stramta dar ok si terminam in poziția misionarului (prost pt ea), nu mai avea mult. Toata treaba adurat injur de 35min, fata de altele nu ma grabit (nu am postat ca stau prost cu tinere de minte) :). Eu unul am sa revin

Aspect - 8

Atitudine - 9

Oral - 7

Anal - a pus ca nu ii place

Normal - 8

Pret platit 100lei\fin

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

@marcoduran,

    atentie , caprioara la care am fost eu sta intr-un bloc pe langa marvimex , nu la cel de pe ferdinand ... iar in legatura cu faptul ca are o moaca mai aproape de tap decat de caprioara bag mana in foc ... dar cum am mai precizat , pe la spate nu se prea observa ...

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...