Sari la conținut

Postări Recomandate

harry daca ai fi citit mai bine ai fi observat ca acel post a fost pus fare voia mea din cauza multor care nu au loc de mine si din cauza multor fufe  care nu le mai ajung da iti multumesc si pentru parerea ta  oricum o sa imi cer scuzele de rigoare catre domnisoara roxana ! Va pup 

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

harry daca ai fi citit mai bine ai fi observat ca acel post a fost pus fare voia mea din cauza multor care nu au loc de mine si din cauza multor fufe  care nu le mai ajung da iti multumesc si pentru parerea ta  oricum o sa imi cer scuzele de rigoare catre domnisoara roxana ! Va pup 

 

Alinutza69, a fost o simpla observatie referitoare la poze, insa raspunsul tau ridica alte intrebari.

Fa-ma sa inteleg, anuntul din Telegraf a fost pus fara voia ta? Adica un cetatean anume te-a pus in fata faptului implinit si te-ai trezit ca trebuie sa prestezi daca tot a fost pus anuntul? Sau cei de la Telegraf au comis o eroare regretabila si-au incurcat pozele?

Ma indoiesc ca bunul nostru coleg Maxxx80 a atasat pozele doar ca sa se afle-n treaba sau sa provoace o disputa pe tema asta.

Personal nu ma intereseaza motivele invocate de tine, insa ne-ar face placere tuturor sa corectezi gafa si sa ne incanti privirile cu fotografii ce reflecta realitatea. Iti multumesc si iti doresc mult succes in activitate!

 

Later edit: Imi cer scuze, in momentul in care am postat observatia, cele doua topice nu erau unite, topicul cu pozele buclucase era proaspat deschis si mi-a atras atentia.

Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Posibil , ca fata sa spuna adevarul.. numai un singur anunt  http://anunturi.telegrafonline.ro/anunt/2015795/frumoasa_te_astept_pe_tine_domn_curat_si_manierat_pt_a_petrece_clipe_minunate_in_compania_meanu_raspund_la_nrprivat_si_smspozele_imi_apartin/e cu acele poze, in rest toate anunturile sunt cu alte poze, aparent reale, la o cautare.

http://anunturi.cugetliber.ro/anunt-alina-noua-in-ct-0768070750_38284 si mai sunt

post-35672-0-31296600-1374149225_thumb.jpgpost-35672-0-59424200-1374149304_thumb.jpgpost-35672-0-43407900-1374149312_thumb.jpgpost-35672-0-80515900-1374149325_thumb.jpgpost-35672-0-91138900-1374149331_thumb.jpg

 

Sper , ca nu am deranjat pe nimeni postand pozele

  • Like 3
Link spre comentariu

sedinte de dominare ca stapana(umilire fizica si ve.rbala, spanking, foot-fetish, penetrare orala si anala, uro, cunnilingus, anillingus, masturbare, facesitting,animal play,disciplinare,feminizare,legare,palmuire si scuipare

Link spre comentariu

NOUU!!!!Oral neprotejat si adanc in functie de igiena;*;*Asadar astept domniii curati si seriosi in locatia mea..igiena si discretie garantata!!!!o finalizare 100 ron,o ora 200 ron iar pt  sedinte de dominare ca stapana care consta in :umilire fizica si verbala, spanking, foot-fetish, penetrare orala si anala, uro, cunnilingus, anillingus, masturbare, facesitting,animal play,disciplinare,feminizare,legare,palmuire si scuipare preturile sunt:o sedinta 100 ron iar ora 200 ron..va pupucesc si va astept:*:*:*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...