Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Traseiste din jurul Targovistei

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
283 raspunsuri in acest thread

#281 ric1234

ric1234

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 85 Postari:
  • Inscris la:
    01 November 2015
  • Reputatie: 3

Postat 06 November 2017 - 12:18 PM

Traseista
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#282 ric1234

ric1234

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 85 Postari:
    • Inscris la:
      01 November 2015
  • Reputatie: 3

Postat 13 November 2017 - 12:33 PM

Mai sta Oana in parcare la intrare in Sacuieni
    • 0

#283 babulanu

babulanu

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 153 Postari:
    • Inscris la:
      07 December 2016
  • Reputatie: 17

Postat Ieri, 11:00

Cam acum o luna am oprit in parcare inainte de I L Caragiale, unde am gasit-o pe Madalina. O tipa micuta, slim, de etnie vopsita jumatate blond, jumatate brunet. Am luat-o in masina si am mers undeva aproape langa calea ferata, locul ei de munca. Oral protejat (nu vreau sa risc) bun dar fara deep 30 de lei finalizarea. Normal protejat 50 de lei finalizarea, care a fost bun spre foarte bun avand in vedere ca toata actiunea s-a petrecut in masina. Cred ca are in jur de 28 de ani, dar tinand cont de meseria pe care o practica e foarte stramta. Nu am simtit mirosuru neplacute, asa ca daca mai am drum pe acolo si o mai gasesc o sa mai opresc la ea.
    • 0

#284 vreaumasaj

vreaumasaj

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 2 Postari:
    • Inscris la:
      01 July 2017
  • Reputatie: 1

Postat Ieri, 12:57

In urma cu o saptamana am oprit si eu in parcarea de la intrare in I.L. Caragiale cand vi dinspre Ploiesti. O doamna de etnie, cu niste sani nr. 3 spre 4, mica de inaltime. A spus ca imi face o oferta pentru un pachet ce include (OP(la cererea mea, a zis ca face si NP), normal P si Anal P) la pretul de 50 de lei. Am zis ok, am mers undeva in padurea de langa. Actiunea: Inceput cu un oral timp de 3 minute, a zis ca sa trecem la normal ca tin cam mult, la normal, larga rau, la anal a zis ca nu poate ca "o am mare", adica vechea replica. Am terminat cat mai repede, am lasat-o in parcare, iar cand am ajuns acasa ce sa vezi...doamna isi luase si un cadou de la mine fara sa imi zica...adica mai pe romaneste....mi-a furat din masina un lucru de care aveam nevoie cand ajungeam in oras.. 

Concluzie: DE EVITAT in a mai opri in zona aia... mai bine opresti la cele de la Nisipuri si Sacuieni. Aveti grija!

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi