Sari la conținut

Traseiste din jurul Targovistei


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Veneam aseara de la Doicesti, iar la giratoriul de langa peco MOL (langa Dedeman) am vazut 2 fete..... Era dupa ora 21.00 si nu am putut sa le privesc foarte bine (eram insotit). Stie cineva ceva despre ele (telefon, foto, detalii)?

Multumesc!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:----
  • Oras:----

De ce tot amintești de Bucuresti?

Nu poti pleca pana la Buc de cate ori ti se face chef de ceva. E mult timp de pierdut,bani in plus,... .

Sa nu mai spun de faptul ca nu le găsești mereu disponibile.

 

Ontopic: De regula cu traseistele e fastfuck. Nu prea ai ce recenzie sa faci. Din cate traseiste am luat,una singura mi-a ramas in minte.

Link spre comentariu
  • Oras:tirgoviste
  • Oras:tirgoviste

asa ca de prima postare . la iesirea spre Ploiesti pe varianta Nisipuri se tot schimba fetele  (probabil pestele de zona) , era o fetita pe numele Andreea pe la 20 ani 1.62 cm bruneta, care mi-a lasat o impresie buna . 40o si 50 combinat . Curatica pentru fastfuck ok .

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

asa ca de prima postare . la iesirea spre Ploiesti pe varianta Nisipuri se tot schimba fetele  (probabil pestele de zona) , era o fetita pe numele Andreea pe la 20 ani 1.62 cm bruneta, care mi-a lasat o impresie buna . 40o si 50 combinat . Curatica pentru fastfuck ok .

un nr de  tel. foto, detalii

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

sambata in jurul pranzului la giratoriu de la peco MOL - spre pucioasa erau 2 tipe: una inalta cu o fusta scurta rosie si cea de-a doua in blugi. parea ok - nu tigancuse. La capul podului sunt acele tiganci hidoase .... Nu am putut oprii :( Daca are cineva detalii despre fete...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

asa ca de prima postare . la iesirea spre Ploiesti pe varianta Nisipuri se tot schimba fetele  (probabil pestele de zona) , era o fetita pe numele Andreea pe la 20 ani 1.62 cm bruneta, care mi-a lasat o impresie buna . 40o si 50 combinat . Curatica pentru fastfuck ok .

detalii? fii mai explicit,te rog

Link spre comentariu

  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Stat de vb q ea,nici alea de lux nu se comporta asa.40 o 50 n 70 comb.cica 10 minute atat ai dreptu.dupa cum am vazuto nu merita.si nici nu arata atat de bn pe cum mi sa parut atunci.eu nas recomandao

Confirm spusele lui nikyyman. E **spam editat**, cica are 16 ani, bunicica la corp, am ramas pt normal. Mare greseala, doar 10 min si alea chinuite avand in vedere ca nu se misca deloc in timpul actului. Cand ai concentratia la maxim auzi ceva de genu: "incearca sa termini ca nu prea mai ai timp". WTF, iti taie cheful. Nu cred ca se merita, mai buna era roxana.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...