Sari la conținut

Anonna 0724982280


Postări Recomandate

Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Buna dimineata!!!!!

 

 

Incepand de azi pana de ajunul ajun al Craciunului, bantui si eu prin Constanta :P si,  desi sunt ff matinala cafeaua o dau numai dupa orele 9 dimineata ;)

Adica ptr, cafea "mira" se ridica la ora 9.00, dar ptr. altceva, la ce ora?

Link spre comentariu

Anonna servus am citit toate cele 73 de pagini!Esti o amazoana. Ii primesti si pe cei din afara Constantei? PupeX din Ardeal.

 

dicksoane, ai avut atata rabdare?

Multumesc de compliment si mai stiu ca ardeleni's speciali, molcomi si sfatosi :D nu am de ce sa nu-i primesc :D doar sa nu se rataceasca pe drum =)))

Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

dicksoane, ai avut atata rabdare?

Multumesc de compliment si mai stiu ca ardeleni's speciali, molcomi si sfatosi :D nu am de ce sa nu-i primesc :D doar sa nu se rataceasca pe drum =)))

Stiai ca la ardeleni, nu se spun bancuri si nu se fac glume decat de Luni pana Joi? Asta ptr. a nu incepe sa rada Duminica in biserica.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Terra
  • Oras:Terra

dicksoane, ai avut atata rabdare?

Multumesc de compliment si mai stiu ca ardeleni's speciali, molcomi si sfatosi :D nu am de ce sa nu-i primesc :D doar sa nu se rataceasca pe drum =)))

Am avut rabdare. Ardelenii sunt si rabdatori. In fapt,intrasem pe sectiunea vot pentru matura anului(ca nah imi plac amazoanele +40) si acolo am gasit un comentariu al tau plin de umor,ardelenesc:)))

Restul e istorie!

  • Like 2
Link spre comentariu

Da se poate aluneca pi preş si sa nimerim cu dinsa'n trinsa...nu ? Asta nar fi un incident major !

:)

Fata hai, incident major e să-ți bata unul la ușă, sa alunece pe pres (daca vrei), sa aterizeze cu dansa'n transa si sa nu mai poată fi scos din transa decât la UPU =))))

  • Like 1
Link spre comentariu

Bai poponarule tu alta treaba nu ai decat sa iti bagi nasu peste tot

nu are alta treaba..Ameliu Partag cu asta se ocupa..asta e treaba lui,sa intre pe toate topicele fetelor ca sa le strice,ca doar asa isi apara alea 3,4protejate de unde isi trage si el niste foloase...nu e prost...prostul...
Link spre comentariu

nu are alta treaba..Ameliu Partag cu asta se ocupa..asta e treaba lui,sa intre pe toate topicele fetelor ca sa le strice,ca doar asa isi apara alea 3,4protejate de unde isi trage si el niste foloase...nu e prost...prostul...

Mai prosti sant aia 4,5 postaci,care se tin scai de hemoroizi bosorogului,le place sa l linga mereu la hemoroizi
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...