Sari la conținut

Anonna 0724982280


Postări Recomandate

Va rog sa nu va mai certati pe aspectul meu fizic, am pus 2-3 poze mai sus pentru a elucida aspectul constitutiei fizice... pentru unii nu sunt MISS, pentru altii sunt o Princess, chiar nu ma intereseaza daca va plac sau nu fizic, Eu sunt Eu si ma simt perfect in pielea mea... ma simt ca o REGINA indiferent daca va place sau nu .... eu tot ce vreau si cum vreau fac :P

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

...

 

 

Programul meu este intre orele 9:00-21:00 pentru tariful de 250lei/h

 

Dupa orele 21:00 , tariful se majoreaza cu 50lei, adica 300lei/h

 

 

La ora 04.15, ora Romaniei, cat este tariful ?  ( nu tributul :P)

Link spre comentariu

Anonna, cum preferi sa se prezinte un barbat cand vine la tine, epilat la piele sau stilul retro cu par? Intreb pentru un prieten

 

Gogule, mie imi pplac barbatii spalati , daca nu au timp sa se spele, din varii motive, apa calda si sapun am eu

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna ziua Domna Anonna,

 

O programare pentru luni 4 martie, la ora 10h, se poate ? Va sun luni la ora 9h pentru adresa... Va pup...

 

Buna,

 

Mi-ar face o deosebita placere sa te programez pentru luni la ora 10 dar îmi este teama ca voi uita de programare daca nu dai telefon pentru confirmare.

Sunt de principiul ca pana luni se pot întâmpla multe si nu ar fi placut sa ne încurcam programul unul altuia așa ca te rog frumos sa ma suni luni dimineața. :*

Link spre comentariu

Buna ziua Domna Anonna,

 

O programare pentru luni 4 martie, la ora 10h, se poate ? Va sun luni la ora 9h pentru adresa... Va pup...

Hai ca m-am grăbit ca o fata mare si nu am citit tot ce ai scris.... Ne auzim luni dimineata

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...