Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

Anunt in piata online: http://www.piata-az.ro/anunturi/oras-cluj-napoca/5416166

 

nou! nou! masaje la 40 lei

Te astept la mine acasa sa petrecem clipe de neuitat, eliberandu-te de grijile cotidiene printr-un masaj de relaxare a la carte combinat cu un masaj erotic de neuitat. Discretie, curatenie, confidentialitate maxima!!!

Contact 0756-355703[email protected]

 

Poze:

 

post-16525-0-52127700-1369257037_thumb.jpg

post-16525-0-30506900-1369257048_thumb.jpg

post-16525-0-08311100-1369257064_thumb.jpg

post-16525-0-03996000-1369257089_thumb.jpg

post-16525-0-23303800-1369257108_thumb.jpg

post-16525-0-84470700-1369257151_thumb.jpg

post-16525-0-23613000-1369257168_thumb.jpg

post-16525-0-42139700-1369257181_thumb.jpg

 

O fi vreo noutate?! Greu de crezut.

Atras de pozele sin anunt si tarif am dat un telefon. Se pare ca e un salon de masaj. Mi-a insirat toate tarifele, care incep cu 60 lei si ajung pana la 150, finalizarea se face doar prin masaj (manual).

Zona centrala - in spate la Piata M.Viteazu.

Programari cu juma de ora inainte, se lucreaza pana pe la miezul noptii.

Link spre comentariu
  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

La momentul cand am sunat eram pe jumatate atent, era in timpul meciului. ;)

Cert este ca am auzit o gramada de tarife, a recitat de parca era "Luceafarul de M.Eminescu", numai daca inregistram convorbirea aveam sansa sa inteleg + sa tin minte totul. Nu cred ca este foarte important 40 sau 60, eu nu i-am spus ca am citit anuntul in piata, nici ea nu a intrebat de unde am numarul, posibil ca titlul din anunt sa fie doar o strategie de atragere a clientilor si de fapt sa nu presteze la acest pret. Nu am intrebat daca mai are vreo colega, dar daca suni si tu poate afli mai multe. O sa vezi (auzi), are o voce placuta... :)

 

Bafta!

Link spre comentariu
  • Administrator
Reputație: 113745
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

40 RON e pt. jumate de ora de laba.

Bineinteles ca e abureala pt. fraieri. Loc de evitat.

 

Locul de evitat e concluzia unei recenzii. Cand ea nu exista "locul" nu poate sa fie de evitat.

:wave

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mda... se pare ca si la salonul asta este vorba de unul unde ai interese de protejat.

 

Oricum, cine intelege intelege iar cine nu poate arunca bani pe fereastra, nu-i interzis.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pe deasupra mai esti si superprost.

Ce recenzie vrei? Oricine suna i se va spune ca 40 de RON este laba de jumate de ora.

 

  Atentie la limbajul pe care il folosesti. Nu apreciem deloc jignirile gratuite.

  G.

  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Administrator
Reputație: 113745
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Pe deasupra mai esti si superprost.

Ce recenzie vrei? Oricine suna i se va spune ca 40 de RON este laba de jumate de ora.

 

am mutat thread-ul la sectiunea de masaj

mersi

:wave

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salut. Palcut surprins de pozele din anunt,m-an hotarat sa-i fac o vizita. Sunat,insirat oferta masaj erotic cu diferite tipuri de finalizare si imbracaminte,sincer nu tin minte tot ce mi se insrira la telefon. Imi spune ca locatia este in blocul cu fosta fabrica Flacara si ca ma poate primi. Am purcesc spre stabiliment,gasit usor,intrarea in bloc este vis-a-vis de ceva bar/terasa care este pe partea dreapta cum vii dinspre piata Abator.

Sunat,deschis,urcat si intrat intr-un ap vechi si la propriu si la figurat. Eu nu pun f mare accent pe detalii de lux,pun in special pe igiena si calitate. Domnisoara bruneta,aprox 1,7 inaltime sanii medii spre mari,fata bine proportionata singura la momentul respectiv in locatie. Aleg un masaj,ma duc la dus unde si baia era in asentimentul apartamentukui,adica faianta veche de 10x10 alba. Revin de la dus,mai discut cu domnisoara ce imi doresc de la ea si incepem actiunea. Tin sa va spun ca masajul de relaxare este unul dintr-e cele mai bune primite vreodata! Insista pe fiecare zona in parte si chiar ii face placere masajul de relaxare. Cat de bine a facut masajul de relaxare restul a venit de la sine. Scriu de pe tel,asa ca sa ma scuzati daca am greseli si nu sunt foarte explicit. Puncte minus ar fi ca cel putin la mine a lipsit o muzica ambientala si cel mai important pt mine e ca cearceaful avea un miros de ulei ponosit. Am pus pe seama faptului ca am mers pe nepregatite,zilel astea o aa mai fac o vizita,poate ceva este schimbat in bine. Personal,pt masazul de relaxare recomand 100%! La celelalte aspecte mai are un pic de invatat,cu mici indrumari poate fi un salon f bun de masaj! Revin dupa urmatoarea vizita si sper sa pot scrie se pe calc...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

Colegu' huhulea_1, fericeste-ne si pe noi cu detalii legate de tarif si bineinteles NOTELE! Nu tine doar pentru tine, nu e fair-play!

Si detaliaza la partea de finalizare, eu unul nu am inteles daca te-ai si terminat sau nu... Poti sa fii mai explicit, te rog.

 

Mersi, deocamdata ai un plus de la mine.

Link spre comentariu
  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

Odata cu postarea asta propun (la modul serios) staff-ului crearea unei subsectiuni pe sectiunea Masaje cu titlul de

MASAJEL

Daca si ceilalti colegi serviti cu acest tip de masaj, care vor posta aici sunt de acord, in unanimitate ma declar primul beneficiar al acestui tip de masaj.

 

 

Plin de frig dupa turele date prin centru Clujului odata cu zilele orasului,mi-am amintit ca am numarul cuibusorului astuia si am purces la a contacta fatuca. Sunat pe numarul din titlu, primit oferta (dar pe care nu stiu daca o sa o pot reda in totalitate), facut programare, primit azimutul si m-am deplasat agale la locul cu pricina.

Deci: tarifele incep de la 40 lei – 30 minute masaj de relaxare topless + erotic cu finalizare manuala, 50 lei masaj de relaxare nud + erotic cu finalizare manuala, 100 lei o ora masaj + finalizare manuala. Sunt premise atingerile si sarutarile pe corp, mai putin in zona intima si gura. Cam asta am retinut, fata efectiv le tutuie la telefon, nici nu ai timp sa intelegi despre ce vrea sa zica.

Locatia este in blocul Flacara, exact vis-à-vis de terasa Ciao-Ciao. Ajuns in fata scarii, am primit indicativul la interfon, urcat sus si am intrat pe usa gri cu negru (asta e inca un reper care-l da fata). Fata s-a ascuns dupa usa cand a deschis, se fereste sa fie vazuta de ceilalti locatari. Se recomanda Cristina, e o fata dragutica, inalta, undeva la 1.70 m si vreo 60 kile, cu varsta de 22-23 ani, parul lung si ondulat, saten spre brunet, sani marime medie, frumusei, placuta, volubila, zambareata, amabila. Ca semn particular are o pata destul de mare, maronie, pe abdomen in partea stanga. Din holul semi-intunecat am putut zari in fata o bucatarie plina cu fum si in dreapta camera de oaspeti si baia. Nu sunt sigur daca mai e o alta camera, dar cred ca nu. Poftit in camera, prezentat inca odata serviciile, ales oferta (40 lei – platiti la inceput), dezechipat, facut un dus scurt de igienizare si revenit in camera. Pe timpul dusului fata s-a retras la bucatarie, vorbea ori la telefon, ori cu vreo colega de munca. Baia modesta, nerenovata, cu vana si dus, cateva geluri aproape goale, primit prosop uscat dar cu un miros dubios. M-am sters doar de forma, am evitat sa insist tare. Noroc ca era apa calda, m-am incalzit un pic dupa frigul de afara. In plus mi-am permis sa folosesc si toaleta, acumulasem ceva presiune pe drum si cum nu este vreo toaleta publica in zona centrala mi-a prins bine. Am economisit minim 5 lei. Daca intram la un restaurant sau bar sa folosesc buda trebuia sa consum macar o bere FA sau un pahar de vin. Sa revin la ale mele..

Camera dispune de un pat matrimonial (de fapt sunt 2 paturi lipite, genul acela ca la hotel), cu lenjerie care nu parea tocmai fresh, o masa mare si un tv oprit.

Am asteptat-o pe fata intins pe spate, ea a venit pregatita, in chilotei si cu un ulei de masaj. A adus de asemenea si o doza de suc, m-a servit dar am refuzat-o din cauza ca era scos din frigider, era aproape inghetat. Cristina si-a gresat mainile si a inceput actiunea. S-a postat lateral de mine si m-a luat la mangaiat de pe piept pana la varful picioarelor intr-un fel de parca calca haine cu fierul de calcat. Miscari lungi si usoare, fara pic de tehnica. A pus de vreo 2 ori acel ulei pe maini, nu mi-a placut neaparat si vazand asta m-a intrebat daca poate sa treaca la masajul erotic. Trecusera vreo 2 sau 3 minute, dar mi-am zis decat sa ma unga cu chestia aia mai binesa o lass a se apuce de junior. Curios, nu i-a trebuit mult timp, dupa circa 10 minute de laba unsuroasa am improscat in aer, pe mana ei si pe burta mea. A luat cateva servetele si a facut curat la locul de munca, apoi am mers la baie pentru o mica limpezire. Revenit, echipat, schimbat cateva vorbe cu fata si TOYOTA! Sa nu uit, la final a insistat sa iau doza de suc, n-am avut de ales, am luat-o cu mine si am dus-o acasa.

 

Notele:

Locatie – 6, modesta;

Fata – 7/8, dragutica, de perspective;

Prestatia – masaj de relaxare – 2 spre 3;

masaj erotic – 5 – 5,5;

Concluzia generala: o recomand pentru tinerete si amabilitate, iar daca si-ar perfectiona tehnica ar avea de castigat. E posibil ca o alta oferta care include o ora si alte artificii sa fie mai benefica.

 

Toate bune. :hihat

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salut. revin cu completarea promisa ieri. Ce am uitat sa mentionez este faptul ca inainte de masaj am insistat asupra faptului ca doresc masaj de relaxare mai mult,si partea erotica sa fie spre final. Din punctul meu de vedere dupa un masaj de relaxare bine facut,partea de finalizare este mult mai explosiva si mai intensa. Asa ca dupa ce imi expun doleantele, Cristina imi rapsunde cu un zambet foarte larg si chiar imi spune ca se bucura foarte tare ,ei placandu-i foarte tare masajul de relaxare. Actiunea a inceput cu masaj la spate,unde atinge toate zonele pe rand incepan d de la lombar,terminand cu cervical,insista la toate zonele, eu sincer am avut parte de o relaxare totala,aproape adomind..:) Dupa vreo 20 de minute,trece la fese,femur,gambe, unde de asemenea insista la fiecare centimetru patrat!Dupa inca vreo 20 de  minute, ma roaga sa ma intorc pe spate,unde continua masajul la piept,picioare pentru icna vreo 5-10 minute...Urmeaza inevitabil partea erotica,unde sincer,din cauza relaxarii totale (in cazul meu asa se intalmpla,prea multa relaxare= finalizare f rapida) nu a avut prea mult de lucru,si am finalizat pe sanii ei,pe burta.etc.Sincer mie mi-a facut o deosebita placere masajul de relaxare,l-am trait intens (sau mai bine zis,aproape l-am dormit intens..:P). Mentionez inca o data faptul ca am insistat sa acorde o mai mare atnetie masajului de relaxare,ceea ce a si facut. Am platit 80 de ron pentru o ora nud,tot parcursul fiind incoronat cu o finalizare...dupa atata relaxare,nu a mai fost cine sa finalizeze si a doua oara,si nici nu mai era timp. Pentru cine este in cautare de un masaj de relaxare bun,este ok,daca treci cu vederea minusurile care le-am amintit ieri ..

Note:

Locatie: 6-7

Fata: 8

Igiena: 7

Masaj de relaxare :9

Masaj erotic: nu stiu cat sa dau,s-a petrecut prea repede... dar hai sa zicem ca un 7,din ce imi  amintesc

 

Daca o recomand? Da,cu siguranta pentru masajul de relaxare, cu mentiunea de a PRECIZA ca doriti mai mult masaj de relaxare.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Din curiozitate am fost la acest salon de masaj erotic. Mentionez ca e a doua oare, cand merg la saloane de masaj, care nu ofera si sex.

Programare facuta telefonic la numarul din titlu, am vorbit la telefon cu Cristina, adica cea din setul de poze initial (postul nr.#1), voce draguta, m-a convins.

Oferta: 40 lei topless juma de ora, 50 lei nud juma de ora, 60 lei topless o ora, 80 lei nud o ora, 100/120, ceva minunatii cu frisca si vin.

Am ales oferta cea mai low cost, cea de 40 de lei. Daca oricum nu se facea sex, nu avea rost sa o platesc sa-si dea chilotii jos.

Nu se face sex, nu se permite FK, nici cu limba la pasarica donsoarei.

 

Locatia: bloc Flacara, usor de gasit in Mihai Viteazu. Apartament nerenovat in ultimii 20 de ani, sa zicem ca e cam de o stea. Are o singura camera, avantaj ca nu sunt 2 clienti deodata niciodata, ceea ce e bine. Desi luxul locatiei lipseste cu desarvarsire, in camera de lucru era curat. Baia dotata minimal, adica apa calda, geluri de dus marca Lidl & refill cu ceva si mai ieftin. Despre prosopul primit nu pot sa bag mana in foc ca era unul nou. Ca idee nu era ud, nici mototolit, deci s-ar putea presupune ca era curat. Asternutul de pat, sigur in schimb nu era curat, insa era cat de cat aranjat. Insa un ochi atent, observa un astfel de detaliu. Ce sa zic, la banii astia (40 lei), in care e inclusa si o racoritoare rece, nu te poti astepta la prea multe in privinta conditiilor de igiena ale locatiei, insa pacat ca fata parca ar merita sa presteze intr-o locatie suficient mai buna. In alta ordine de idei, in camera de lucru un pat mare (dublu), TV pe ceva canal de muzica (MTV cred). Fara lumanari si alte detalii.

 

Fata: tinertica (ea zice 20 de ani), totusi a pozat cu toca in cap, care e specifica unei absolvente. Probabil ca are vre-un 22-24, ideea e ca orice iti zice in intervalul 20-25, cam esti obligat sa o crezi. M-a asteptat echipata destul de sexy, se vedea niste picioare frumusele. Vorbareata, cam poti intretine o conversatie lejera. Buna la corp, sani marimea aproximativ 2, frumosi si ei, fara kile in plus, fund OK, draguta la fata. Realist vorbind, nota mare, un 9 oricand. Altfel spus, depaseste oricand progradul de "nu mi-ar fi rusine sa ies cu ea pe strada". 

 

Prestatia: masaj de relaxare bun, are o oarecare tehnica. Foloseste un ulei low cost desigur, care iese cam greu din piele. Nu am frecventat multe astfel de servicii deci nu pot aprecia cu o nota tehnica de masaj de relaxare, dar l-as cataloga ca fiind multumitor, adica bun. Nu am sesizat nici o graba. Parta erotica se compune dintr-un preludiu erotic mangaierea sculei cu corpul si sanii in scopul provocarii unei erectii, si apoi se continua cu o laba. Apreciez ca nu s-a desfasurat in graba, Credeam ca sub aspect erotic isi foloseste si alte parti decat mana (gen sanii, corpul gatul), nici vorba, cu mana e mai usor si rapid.

 

Halat: 40 lei, lasati la inceput. 

Note: locatie 6, fata 9, masaj de relaxare 8/9, masaj erotic 7.

Recomand? Da, pentru fanii genului trebuie bifat, daca nu aveti probleme cu locatiile mai de proasta calitate. Un 10 lei in plus la orice serviciu, si ar amortiza pretul unei locatii mult mai decente :D, iar notele, media si gradul de satisfactie ar fi fost mult mai mare.

Eu nu mai revin, nu sunt un fan al saloanelor de masaj non-sex, insa ca si experienta ma declar multumit.

Am vazut-o si pe colega (Mimi mi se pare ca s-a recomandat), pare ca are ceva mai multi anisori ca si Cristina, ii dau undeva chiar spre 30, era OK si ea (adica nu era disgratioasa sau alte chestii, ca mai intalnesti prin saloanele de masaj tot felu de uraciuni). N-am inspectat-o prea mult, ochii imi erau pe Cristina.

 

Propunerea mea e sa botezam acest cuib, e prea sec doar un numar de telefon. L-as boteza "cuib Flacara".

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Ieri, am vizitat si eu "salonul" celor doua protagoniste. Mai incercasem in trecut sa ajung la ele, dar programul lor si al meu nu s-au potrivit. Ieri, dupa ce sunasem de 2-3 ori fara niciun rezultat, am primit un apel inapoi dupa circa 5 minute. Deoarece eram in zona, m-am programat imediat, astfel ca in circa 15 minute eram la locatie. Locatia a fost descrisa anterior foarte corect de colegul "stelist"....cu o specificatie suplimentara ca in cazul meu prosopul desi impaturat si uscat avea un miros de statut....nu cred ca era spalat prospat...probabil doar uscat....asa ca atunci cand a fost sa-l folosesc am  facut-o minimal.

Am fost intampinat de colega Cristinei, Mimi, o tipa la cca 35 de ani, pe care o puteti admira in pozele de mai sus costumata in bikineii rosii. M-a asteptat costumata doar in bikinei si sutien. Mimi e o prezenta placuta, desi initial destul de expediditiva si directa. La fata este dragutica, fara a fi o frumusete, doar placuta. Picioare ok si un fundic destul de ferm. Mi-a displacut burtica cam lasata si cu vergeturi in urma catorva nasteri.....la fel si sanii acum lasati. Din lipsa de altceva planificat si datorita lipsei de timp, am decis sa raman totusi.

Tarifele sunt aceleasi cu cele prezentate anterior si ne-am inteles la 50 lei masaj nud 1/2 ora, urmand sa pot plusa cu inca 30 lei pt o ora. 

Am fost poftit in camera suspinelor si poftit sa ma dezbrac. Mimi a iesit si m-a lasat singur cateva minute, aparand apoi goala cu 2 doze de suc rece. Am fost intrebat daca vreau un dus, dar avand in vedere ca de jumatate de ora iesisem de sub dus, am considerat ca nu mai e cazul pe moment. 

Am fost invitat sa ma asez pe burta pentru masajul de relaxare, care a fost chiar bun...temeinic, atent, condimentat cu discutii despre diverse. Cu ocazia asta am aflat si ca d-soarele au un "manager"...cel care a avut inspiratia cu pozele in jurul focului. Masajul de relaxare a durat cam 15 minute, dupa acre am fost rugat sa ma intorc pe spate.

Sincer, nu aveam nicio asteptare extraordinara pt ce avea sa urmeze....asa ca asteptam resemnat deznodamantul. Destul de rapid, dupa o scurta masare a coapselor, Mimi s-a apucat de frecat amicul ce refuzase sa reactioneze prea convingator. Astfel ca am inceput sa o mangai si eu, mai intai pe fese, spate si sani. Am fost surprins ca m-a incalecat intr-un "revers", continuan cu frecatul destul de frenetic al juniorului. Am inceput sa cobor si eu cu mangaierile spre zona ce i-o simteam acum surprinzator de fierbinte pe abdomenul meu. Fundicul i se deschisese ispititor asa cum statea peste mine usor lasata in fata.

Odata patruns intre picioarele ei, am simtit brusc o schimbare, aparand gemete usoare, abia perceptibile. In scurt timp acestea au devenit mai sonore, acompaniate de onduiri din bazin. Era foarte excitant s-o mangai astfel pe tipa ce era mama catorva copii si sa o simt reactionand astfel. I-am oprit mainile ce ma frecau prea frenetic.....facand-o sa se lase pe spate si sa-mi primeasca mangaierile. S-a udat bine, iar mangaierea sanilor am simtit ca o excita suplimentar. Astfel ca am rugat-o sa se intoarca si asezata in genunchi langa mine am luat-o in brate, ridicandu-ma si stand in aceeasi pozitie ca ea. Continuam sa-i frec pizdulicea cu labii surprinzator de mici, constatand ca si interiorul ii este pe masura, fiind stramta, calda, umeda. M-a primit in interiorul ei cu incantare, fara niciun semn de opozitie. Am inceput sa alternez miscarile ba in interiorul ei, ba mangaindu-i clitorisul chiar cu indrumari din partea ei. Gemea din ce in ce mai des si tare, isi misca bazinul tot mai frenetic, iar eu ii molfaiam sanii, iar cu cealalta mana ii patrunsem printre fese si-i descriam cerculete in jurul anusului. Simtind-o atat de excitata si parca si mai mult cand m-a simtit acolo......am patruns-o usor. Initial putin....ca mai apoi sa-i introduc in fundic tot degetul.....si cu surprindere am constatat ca o excita f tare asta, la un moment dat ghidandu-mi miscarile pentru un ritm mai rapid. Am inceput sa ne si sarutam....cu o mica ezitare la inceput din partea ei...ca mai apoi sa sa devina un veritabil DFK. N-a mai durat mult si un orgasm puternic a facut-o sa tremura toata.....strans lipita de mine. Continuand sa ne sarutam a trecut ea la munca....si a reusit sa ma dea gata destul de repede....finalizand exploziv pe ea. 

Eram amandoi extrem de incantati, placerea dovedindu-se reciproca. din spusele ei nu obisnuieste sa permita sa i se faca asa ceva....iar orgasmele ei cu clientii sunt extrem de rare. Sa fi fost un "click" reciproc.....nu stiu ce sa zic?!

Am fost trimis la dus.....baia in ton cu locatia....veche dar curata.

Am decis sa nu mai raman si pt inca o finalizare.....probabil nevrand sa stric ceva din aceasta experienta surprinzator de placuta. Ne-am despartit sarutandu-ne, nu inainte de a fi rugat sa iau una dintre dozele de suc ce fusesera pregatite initial....si care a prins tare bine pt rehidratare.

La capitolul note stam cam asa:

Locatia - usor accesibila, dar ceva cam veche, cearceaf folosit desi aranjat, prosop ce nu mirosea bine.....deci 6.

Aspect Mimi - 7 (pacat de burta care e mai bine sa fie ignorata pe cat posibil)

Igiena Mimi - 9....nu era tocmai proaspat epilata....dar niciun miros supect indiferent de orificiile explorate.

Masaj de relaxare - 9

Masaj erotic - 9,5

Atitudine - 9,5 (poate am fost eu norocos.....dar a fost una dintre cele mai placute experiente la un masaj)

Tarif - 50 lei / 30 minute - timp efectiv petrecut in locatie 45 minute.

Din spusele lui Mimi am aflat ca sunt extrem de solicitate, existand clienti ce vin si de 4 ori / sapt. 

In final....recomand, mai ales avand in vedere raportul excelent pret/calitate. Cu siguranta ma voi intoarce.

  • Like 7
Link spre comentariu

Salutare.

De mult timp cautam un loc unde sa primesc si un masaj de relaxare bun si unul erotic. Citind recenzile voastre am decis sa vizitez 'cuibul Flacara'.

Sunat si am ajuns destul de usor la locatie.

M-au primit in apartament Cristina si Mimi. Dintre care Cristina a fost cea vorbareata care mi-a expus serviciile si preturile. Am ales sa raman cu ea la jumatate de ora nud. 50 lei.

 

Locatia : aici nu sunt prea multe de zis. apartament decorat in stil vechi.minimal.  camera + bucatarie + baie . cred ca atat e..eu atat am observat.

 

Domnisoara : Cristina e foarte simpatica si vorbareata. Dragutza la chip. Bruneta..pe la 1.70ish. Sanii medii spre mari. Fundul nu foarte bombat dar tare. Deci pozele sunt reale. 

 

Desfasurarea actiunii : Dupa ce am decartat cei 50 de lei m-am dus la dus. Am primit prosop curat si slapi. Revenit de la dus am intrat in camera unde stand pe burta am asteptat-o pe Cristina. A venit complet dezbracata cu un pahar de apa plata ( ceea ce cerusem ). Actiunea a inceput cu un masaj de relaxare foarte bun...de care nu cred ca am mai primit la vreo escorta. Am mai fost la saloane normale de masaj ( non - sexuale ) si pot sa zic ca masajul primit de la Cristina a fost cam ca si cel ' profesional '. Nici nu se compara cu ce masaje am primit la saloane de masaj erotic pentru sume de 3 ori mai mari. Insista foarte mult pe spate..pe umeri..apoi trece pe picioare si pe fese..unde deja se face trecerea spre cel erotic.

La cererea ei m-am intors pe spate...trecusera deja 20 de minute si ma gandeam ca nu mai apuc sa termin . Nici poveste. Dupa cateva atingeri ici colo pe langa ala micu` foarte incitante a trecut la un handjob uleios. Si aici...are tehnica zic eu. Nu se grabeste ( cum am patit la alte masaje ) , miscarile mainii ei sus-jos pe obiectul muncii sunt finute care e si mai excitant. Dupa putin timp..surprins..am terminat in timp ce o sarutam pe sani si o mana la pasarica ei ( curata ). Am fost surprins pentru ca mie deobicei imi e greu sa termin prin masaj...in oricecaz niciodata asa de repede. Ma rog...masajul de relaxare sa fi fost de vina..sau lipsa mea de activitate in ultima vreme.

 

Am si 2 observatii 

1. in timp ce imi facea masaj de relaxare am intrebat-o daca cumva ma hotarasc sa raman 1 ora in loc de 30 de min, platesc inca 30 lei? Ea mi-a zis ca nu...daca iau o ora de la inceput e 80 lei..daca iau jumate de ora + inca jumate de ora e 50+50 . ceea ce e destul de ciudat. Nu am mai patit asa. Deobicei la escorte platesti 100 lei si daca mai vrei mai dai 50 lei.  Ma rog..oricum n-a fost cazul :)

 

2. Dupa ce am terminat. eu eram destul de...' socat ' ca am terminat asa repede. Si plus a fost un orgasm intens. Asa ca i-am spus ca as vrea sa mai stau intins cateva minutele. Ea a zambit..s-a dus sa se spele pe maini si cand s-a intors...din usa camerei imi zice ca pot sa stau sa ma relaxez cateva minute si apoi sa ma duc la dus daca doresc. Dar mi-a dat de inteles ca ea nu avea de gand sa stea cu mine in pat inca 2-3 min. Asta a fost destul de ciudat si putin deranjant. Evident ca n-am stat de unu singur acolo si m-am dus instant la dus. Ma rog..poate a inteles gresit saraca ca eu as vrea sa raman singur o perioada :) habar nu am. Nici eu nu i-am specificat ca vreau sa ramana dar nici n-am zis ca vreau sa stau singur. Probabil lipsa de comunicare a fost de vina

 

aceste 2 lucruri nu au afectat tare felul in care m-am simtit cu Cristina dar am tinut sa le precizez.

 

Notele :

Locatia : 6 ( cearceaful acela ar trebui schimbat. defapt ar trebui la fiecare client alt cearceaf sau sa se gaseasca o solutie ca acolo unde sta clientul sa fie mereu ceva curat..un prosop  xxxxxxL sau ceva  de genul)

Cristina : 8.5 fizic.

Atitudine : aici imi e greu sa dau nota. a fost foarte foarte amabila si zambareata pe tot parcursul masajului. dar au fost acele 2 observatii de mai sus care nu ma lasa sa dau nota maxima. asa ca 8.50

Prestatia :  masaj relaxare 9.5 . masaj erotic ( a fost extrem de scurt :"> ) 9 . pentru 10 trebuie sa ma mai duc si sa dureze mai mult :)

 

Concluzie : eu o sa mai revin cu siguranta. am avut tot felul de experiente aiurea la saloane de masaj erotic care m-au facut sa zic ca niciodata nu o sa mai apelez la asemenea servicii..dar uite ca aici m-am simtit foarte ok. De recomandat celor carora le face placere un masaj de relaxare bun si apoi finalizare cu handjob uleios.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Curios din fire, imi zic sa bifer si locasul acesta, doar ce naiba, nu cere o caruta de bani.

Sunat, intrebat, prezentat oferta , ca pe o poezie bine invatata, stabilit ora , locatia si plecat la drum. 

Ajuns la locartie, un apartament cu 2 camere in blocul Flacare din spatele Pietei Mihai Viteazu,( ca doar nu o fi vreo vila de lux cu tarife intre 40 si 120 lei), descoper 2 muncitore, una tanara si draguta, vreo 20 de ani, iar a 2-a o doamna de vreo30+.  Turuit din nou oferta , bla bla bla, aleg varianra de o ora cu domnisoara mai tanara , decartez 80 lei, intru la dus si apoi trecem la actiune. 

Intins pe burta , dom-soara incepe cu masau de relaxare, si ma freaca pe spate  vreo jumate de ora fara sa scoata vreo vorba.

Acuma tipa e ok , ca si persoana, doar ca nu prea stie ce sa faca pt a te pune pe jar.Ce ii spui aia face, doar ca nu are initiativa si trebuie sa ii spui tu tot timpul ce vrei sa iti faca.

La parte cu masajul erotic, arunca fatuca pe mine cu o baltoaca de ulei, dupa care incepe fatuca cu o laba trista si neinteresanta , de la un momentdat simteam cum ma lovea cu pumnul in coaie.  Finalizarea a venit destul de greu ,din cauza lipsei totale de erotism, o simteam pe fata de parca lucra in  fabrica si vroia sa isi faca constiincioasa norma.

 Acum  note:

     Locatie: 7, ap 2 camere de actiune si 2 masoaze , pat destul de mare , problema e ca mai dai nas in nas cu vecinii prin lift.

     Aspect: 8 domnisoara tanara

                  6 doamna, poate o fi pe gustul celor trecuti de 35 

     Prestatie: 6, munca la  norma, tavaleala in ulei, frectie cu spirt mona

     Concluzie: asta platesti asta primesti, nu poti avea pretetii prea mari din partea unui salon cu tarife ce incep de la 40 de lei. De recomandat cand  nu iti ajung banii si nu ai ce face cu timpul.

 

Astea fiind spuse, nu va pot ura decat : La cat mai multe experiente!!!(placute)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Salutare tuturor!

 

Luându-mi inima în dinți și eu am sunat să încerc norocul, fiindcă mult timp a trecut de când am fost atins de cineva, cu drag și blândețe, mai ales că nu sunt un Don Juan sau Casanova, mai ales că stima de sine, la mine este sub zero, poate deja clinic, oricum, înapoi la recenzie.

Am încercat alte saloane, cu gândul la preț, că nu prea am avut multe de sacrificat. Am sunat din prima a ridicat și cu o voce hotărâtă și feminină am fost întâmpinat, am întrebat dacă anunțul este valabil, încercând cumva să ascund anxietatea din voce, inima mea deja lucra pe la 140-150, efectiv aproape îmi era frică, dar am rămas hotărât. Ea a răspuns pozitiv, îmi întreba dacă doresc detalii, am zis da, dacă se poate. Informațiile împărtășite sunt exact acele pe care puteți citi de la alții care au apelat la domnișoară. Am stabilit ora programării, cam pe la 15:30, întreb care este adresa, ea amabilă îmi zice și închid. Mai uit prin recenzii, pe google maps ca să văd exact locația. Era o zi cu cer senin, o zi de toamnă foarte frumoasă.

Ajung la fix la blocul respectiv, o sun, nu răspunde, aștept (în momentul acesta bărbații, mai ales cei fără experiență gândesc că băi tocmai joacă cu tine, azi nu o să ai parte de nici o joacă), dar la al doilea încercare îmi răspunde și cere să aștept vreo 5 minute, mă gândesc că poate că are încă un client sau ei trebuie puțin odihnă. Aștept vreo 15 minute, (în acele 15 minute aveam o anxietate de numai) și mă sună, pulsul meu atunci sa crescut enorm, nu știam să decid că e anxietate sau emoții, cred că prima era. Ajung, îmi deschide ușa stă în spatele ușii, totul derulând ca în filmele romantice, întâlnirea în taină,etc., intru și o față cu un corp, și o înfățișare, care te captivează, fata era ca ardeiul iute. (poate că eu sunt prea naiv, dar chiar m-a plăcut doar să mă uit la ea).

În fine intrăm și stabilim ce aș dori eu, o oră o finalizare, și nud (80 lei) o și plătesc, îmi și scapă banii din mână, mai glumim pe seama mea cât de neîndemânatic am fost. Iau dușul oferit de ea, prosop curat, cearceaf pare ok, fac dușul era deja ooo aproape ora 4.

Intru în cameră, iau prosopul, mă așez pe față cu prosopul peste mine.

Intră ea în cameră, complet nud, și wow deja sunt surprins că arată foarte frumos, doi uitasem că cerusem de la ea să fie nud. :blushing2  :crazylove  Mult a trecut de când am văzut o fată frumoasă nud pentru mine.

Ea se așează lângă mine și ia prosopul și mă stropește cu ulei pe spate și se așează pe mine muncă ei e formidabilă, deci te lucrează forate bine, bine poate că sunt clienți cărora nu le place tare, dar dacă te poți relaxa masajul poate fi excepțional. Începem să vorbim, dialog normal, casual, ca între două persoane. Așa de bine te relaxezi că uiți de timp, că sunteți amândoi nud, pe lângă că are un corp frumos, o siluetă feminină atrăgătoare, este foarte sociabilă, râde, e firea aceea care ai vrea tu ca prietenă.

Pierd noțiunea de timp, și deja sunt întors cu fața spre ea, fără erecție dar ea este foarte pricepută cred, și nu vreau să pierd contactul vizual cu ea, tot ce face când ești deja întors pe spate, e foarte frumos și excitant. Întreb de mângâieri, ea permite oriunde, numai nici o penetrare, și iau și eu uleiul, o stropesc corpul ei, cu degetele mele lungi încep și eu să fiu puțin tandru cu ea. Pe spate mângâieri, pe burtică, fundulețul ei, sânii, sfârcurile, zona intima, având grijă să nu cumva să introduc un deget dar să alunec hotărât printre buzele ei în zona intimă  wow este foarte frumos :) folosește sănii, are sâni generoși nu sunt mari dar proporționali cu ea. A ieșit după ulei, poate că picioarele mele erau cam prea păroase, asta e, măcar puțină masculinitate să fie.

Dacă o lași în control, ea știe ce și cum să facă, chiar o să-ți placă și vizual și la atingere, cel puțin eu așa simțeam. Are grijă să nu te strângă prea tare, dar să te excită la momentul potrivit, ruperi de ritm, dacă nu implementa ruperile deja aș fi terminat prea repede. Nu fură din din timpul clientului, finalizarea era una grandioasă, ea pe mine cu spatele la mine, m-a mânuit în așa fel că uitasem să avertizez că este ca o armă de mitralieră, așa că poate primele două jeturi poate că s-au dus direct pe sânii și fața ei, iar cred ce  a rămas  pe burtă, pe pat... a fost extraordinar, trebuia să stau așezat puțin pe pat.

Îmi cer scuze pentru că nu l-am avertizat. Înainte să se ridice, o strâng de talie nu o las pentru o clipă, și sărut fundulețul ei, ea mulțumește. Mă ajută la curățat, și iese, fac dușul mai schimbăm o vorba după, promițând că revin la ea, deja devenise întuneric afară.

 

Notele :

Locatia : eu dau 7-8 , nu sunt adeptul luxului, camera era simplistă, apartamentul aranjat.

Cristina : 9-9,5, arată foarte bine, cum trebuie la o fată tânără de vârsta ei, îngrijită sexy, zâmbitoare

Atitudine : amabila si zâmbitoare pe tot parcursul masajului, bine o dată a ieșit după ulei, o dată să deschidă ușa, dar asta nu scade nota în ochii mei, 9, poate eu eram puțin anxios sau aveam emoții

Prestația :  masaj relaxare 9.5 .

                  masaj erotic -  era plăcut, întâi numai mângâieri scurte, ca să te excite, după care intra în treabă  9 .

Igiena : 10, ea nu era epilat total, dar nici nu trebuie suntem oameni normali, avea puțin păr în zona intimă, care o făcea pe ea mai dorit , cel puțin de către mine pare mai feminin, părul ei prins să nu deranjeze masajul, dar e normal nu poate nici fiecare femeie să fie epilat perfect 24/7, avea un aspect fizic îngrijit și asta are importanță.

 

Concluzie: pentru masajul de relaxare combinat cu masaj erotic și o finalizare, suma de 80 lei la nivelul Clujului este o sumă bine investită, mai ales a domnișoara Cristina.

Ea este foarte amabilă,sociabilă încearcă ca clientul ei să se simte bine de fiecare dată, poate că eu eram puțin norocos în acel zi.

Cred sincer că dacă și clientul este amabil, are respect față de domnișoară și ea o va trata la fel pe client și asta crește valorile serviciilor.

Acuma poate că relatarea mea pare una idilică, fiind prim experiență de genul, plus și sexuală.

 

O seară plăcută la toți !  :138x  :hihat

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Turda
  • Oras:Turda

Maseuza personala fiind plecata din loco si avand nevoie de un masaj, mi-am zis sa imbin utilu' cu placutu'. Sunat, programat, ajuns, intrat.

M-a primit d'soara Cristina, purtand pantaloni scurti si un maieu de sub care se itea o pereche de sani interesanti. Corpul mi s-a parut interesant, iar fatza comuna, nici frumoasa nici urata. Parca, un pic de prognatism inferior dar fara a repugna. Comunicativa. 

Am ales o ora de masaj, cu final ad labam si cu interdictii (fara degete sau limbi in gaurele), 80 lei. Existau si variante low la 1/2 h sau mai scumpe cu frisca si sampanie la 130. Fiindca n-am reusit sa vad rolul sampaniei intr-o masturbare romantica :) , daruit 4 poli si fuga la dus.

Baia modesta si cu patina :) (adica, proprietarul a cam neglijat curatenia) cu o cada sparta (sus) si infundata (jos). :) Trei tipuri de sapun lichid, Prosop vechi dar curat. Camera, minim mobilata, pat mare, TV pus pe un post muzical, muzica proasta, un fel de manelo-rap romanesc. :)

Semiintuneric, lumanari, perna cu un miros nedefinit... :(

Pe partea dorsala, masajul a fost foarte bine executat pentru o neprofesionista in masaj. Ceafa, spate, buci, picioare, totul a fost framantat cu atentie si cu putere, intr-un cuvant masaj nu mangaieri. Chestie comica, la un moment dat, usa s-a deschis singura, fata a sarit in sus de sperietura, mirandu-se ca eu nici macar n-am tresarit. Nu stia ca nu ma sperie nimic, la antrenamente port hakama neagra (asta e o dedicatie pentru tovarasul acela mic, cu gura mare si cu nickname de cuceritor ratat, adica maximus) :) :) .

Pe partea ventrala, masajul a lipsit cu desavarsire, fata s-a pozitionat in lateral si a atacat, cu ulei, problema. Pana la final, am reusit sa ma joc cu sanii si cu pasarica, fara a constata prea mari emotii din partea dumneaei. ''Masturbarea'' a fost banala, cand eram in legion ma descurcam mai bine ! :)

Concluzii: atitudine ok, masaj ok, descarcare simpla. N-am plecat cu gust amar, raport pret/ calitate, mediu spre ok. Revenirea va avea loc numai daca nu voi avea alte variante pentru masaj.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Clujul incepe sa-mi fie din ce in ce mai drag, iar veveritele astea doua contribuie din plin la asta :)

Le-am sunat aseara, si am facut o programare la o ora distanta. M-au cucerit amandoua de la telefon, atat prin felul in care mi-au vorbit, cat si prin felul in care vorbeau intre ele. Au o chimie foarte buna si asta se simte din toate punctele de vedere.

M-au asteptat cuminti, dupa usa :), Cristina "imbracata" sexy intr-un prosop, iar Mimi mai decent un pic :) (ulterior aveam sa aflu ca, de fapt, Cristina e muuult mai "cuminte" decat Mimi :)).

Mi-au prezentat serviciile si tarifele, n-am retinut decat blabla... 1h - 80 lei ziua/100 lei noaptea ... blabla... sampanie...1,5h... frisca... blabla :) Am ales masajul de 1h, ca ala ma interesa si atunci a venit intrebarea capcana: "cu cine vrei sa intri?" Fuck, mi-am zis... Cum dracu' aleg acum? Am facut monetaru', mi-am dat seama ca pot, si am ales... pe amandoua.

Acum, ce s-a intamplat dupa, e foarte greu de descris in cuvinte, cel putin pentru mine, insa a fost cel mai tare masaj erotic+relaxare de pana acum, cu finalizare manuala, prin tehnici reale de masaj (NU laba). Draga Ana, din blocul spray, pare rau, da' veveritele au trecut pe primul loc :) Ce-i drept, au fost si doua, iar tu singurica... :)

 

Voi nota aspectele care ma intereseaza pe mine, absolut subiectiv:

GFE: 10+ pentru amandoua

Igiena: 10+ pentru amandoua

Locatie: 8

- 8 pentru baie

- 9 pentru pat

- 7 pentru asternut si perne, care pareau curate, insa nu mi-au inspirat prea multa incredere (evident ca asta nu m-a impiedicat sa ma simt absolut bestial, insa m-as simti mult mai comfortabil pe un prosop de baie + un prosop de fata pe perna)

Masaj de relaxare: 10 Cristina, 9 Mimi

Masaj erotic: 10 Cristina, 10+ Mimi ;) (inainte sa scriu "10+ Mimi" a trebuit sa-mi aduc aminte tot ce mi-a facut, ca sa pot nota corect, asa c-am mai pus-o de erectie... :))

 

Le recomand doar celor mai Domni dintre voi ;) Daca un barbat poate sa puna atatea smiley-faces intr-un singur mesaj, cred ca va dati seama ce stare de spirit am acum, cand scriu si doar imi amintesc masajul. D-apai aseara... :)

Ciocane tari si fiti Domni. E singurul mod in care puteti fi tratati ca atare ;)

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...