Sari la conținut

Lavinia 0720.561.352 fost 0727623284


Postări Recomandate

  • Oras:BUC & CTA
  • Oras:BUC & CTA

Buna seara dragilor! Tin sa va anunt ca pozele imi apartin in totalitate

Decat sa pui poze false mai bine nu mai pune deloc.

https://www.google.com/search?tbm=isch&tbs=simg:CAQSZRpjCxCo1NgEGgIIAgwLELCMpwgaPAo6CAISFJIYtg6REqAZtA66EpseihKKD-AOGiCxrdbhQQBPO3_1cD3VevmuUlCar7QvoY1Oy6rMUdolnfQwLEI6u_1ggaCgoICAESBIv1tKsM&sa=X&ei=8H9sVJSJAqbIyAOUkoLgBw&ved=0CBwQ2A4oAQ&biw=1280&bih=709

 

Si celelalte 2 sunt false pt ca denumirea fisierului incepe la fel, "PicsArt_", deci sunt luate din aceeasi sursa.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mda, asadar si prin urmare dar mai ales deoarece nu s-a incumetat nimeni am facut-o eu, am facut-o undeva pe la inceputul lunii 5 sau 6 decembrie nu retin cu exactitate, oricum cert este ca acum imi facui timp de recenzie. locanta pe Tepes Voda la casa amenajata gen salon de masaj.

 

Am sa fiu scurt, actiunea a decurs similar cu prima data cand am tras la dumneaei adicatelea oral protejat dar l-am refuzat, normal deasemenea protejat bun, se simte bine cu tine, geme, trage de asternuturi se uda abundent e micuta si slabuta o intorci asa frumos de pe o mana pe alta parca te joci cu ea, finalizat intr-insa dupa un umeri-craci, misionar, doggy si lingurita. Am constatat ca i-a placut sa fie linsa, s-a zvarcolit, s-a udat s-a terminat mi-a strans capul intre coapse da am crezut ca ma striveste. Confirm pozele ca fiind reale.

 

Ea e o tipa calda cu o voce placuta si usor timida, vorbeste putin si doar intrebata, singura nu discuta decat complezente gen cum te simti, iti place aici samd, din cauza asta nu are un GFE mare, dar e placuta mi-a dat o senzatie de liniste. Imi amintesc cu amuzament la final stateam amandoi in "pula goala" pe marginea patului, eu fumam ea se uita in gol nimeni nu scotea o vorba, ma simteam ca intr-un film frantuzesc :)).

 

Acum diferente: Parca e mai slaba ca data trecuta, dar oricum sanii sunt misto, pielea fina. Ca punct slab avea niste probleme la dinti care s-au inrautatit nu e grav ca e destul de intuneric in camera nu se observa decat daca urmaresti asta, oricum e draguta la fata daca si-ar rezolva dintii ar ajuta-o. Alt punct slab a fost prezervativul care nu am fost atent ce marca era dar parca mi-a tras o anvelopa pe pula de nu mai simteam mai nimic. In pasa e greu de zis daca e larga sau stamta din cauza prez gros, ce mi-a placut in schimb e ca se contracta asa de parca imi tinea membru`n menghina. O alta parte proasta a fost comunicarea cu secretara care face programarile si care m-a futut de am umblat mai bine de juma` de ora sa gasesc locul: mi-a zis ca e la hala traian, am luat taxiul pana acolo o sun zice ca de fapt trebuie sa ajung pe la Hyperion am tot sunat-o la fiecare colt de strada pana am ajuns la destinatie.

 

Note:

Localul faptei: 9

Gadjica: 8 - din cauza dintilor

Sex oral: n-am servit

Sex normal: 8

GFE: 7

Consumatia: 150 de lei grei am stat in jur de 45 de minute fara graba.

 

Regards.

G.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:calea victorie
  • Oras:calea victorie

Buna tuturor !! Am revenit dupa o lunga pauza! Acum ma puteti gasi pe calea victorie intro locatie frumoasa curata si discreta. Programul va fi 11:00-20:00 de luni pana vineri !!! Pretul ramana acelasi 100 30 min 200 h aceleasi servicii . Nr de tel : 0730.453.964 . Pt mult mai multe detalii va rog sunati !! Pupici si abea astep sa ne vedem !!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am incercat sa pun poze in sectiunea anuntul aici dar nu stiu de ce nu s-au incarcat. Nu dispun de un pc ,folosesc telefonul si nu stiu de ce nu se incarca pozele !! Little help pls :D

 

Te pot ajuta, daca vrei. Trimite-mi pozele pe [email protected] si le incarc eu aici.

Link spre comentariu
  • Oras:calea victorie
  • Oras:calea victorie

Multumesc teres pt ajutor !!! Am sa le trimit cel mai probabil maine dimineata !!

Dragii mei astazi nu voi fi disponibila , duminica sau cel mai sigur luni incepand de la ora 11:00 .

Multumesc si va doresc un week- end placut !! Pupiciii

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...

Multumesc teres pt ajutor !!! Am sa le trimit cel mai probabil maine dimineata !!

Dragii mei astazi nu voi fi disponibila , duminica sau cel mai sigur luni incepand de la ora 11:00 .

Multumesc si va doresc un week- end placut !! Pupiciii

le asteptam,multumim...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
100 L
BRUNETA, Lavinia, frumoasa si fara inhibitii te astept in locatia mea aflata pe Calea Victoriei pt. a petrece impreuna momente unice. Ac, parcare si discretie, detalii la tel.; 31 Aug 15:59

 

post-138107-0-89344000-1441026361_thumb.jpgpost-138107-0-73842100-1441026367_thumb.jpgpost-138107-0-99853300-1441026372_thumb.jpgpost-138107-0-70156200-1441026376_thumb.jpg

 

In sfarsit, Lavinia a postat si poze in anuntul de pe AT. Insa doar prima poza e noua. Sau, ma rog, nu se regaseste pe topic.

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:calea victorie
  • Oras:calea victorie

Imi pare rau pt poze dragii mei!! Cam atat deocamdata nu sunt noi sunt ceva mai vechii ...ma chinui de aproape o saptamana sa fac poze dar jur de fiecare data se intampla ceva. Probabil raman la varianta clasica si fac cu tel. ...

O zi frumoasa va doresc tuturor !!!

 

Programari la tel: 0730.453.964!

 

~~~~♥ kiss♥~~~~

Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...

Imi pare rau pt poze dragii mei!! Cam atat deocamdata nu sunt noi sunt ceva mai vechii ...ma chinui de aproape o saptamana sa fac poze dar jur de fiecare data se intampla ceva. Probabil raman la varianta clasica si fac cu tel. ...

O zi frumoasa va doresc tuturor !!!

 

Programari la tel: 0730.453.964!

 

~~~~♥ kiss♥~~~~

un coleg profesionist in arta fotografica...o mana de ajutor!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...