Sari la conținut

strada Byron( fosta)-teapa-0746368941


Postări Recomandate

  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Ieri fiind in trecere prin cluj zic hai sa mai pacatuiesc un pic....una in plus nu mai conteaza....incep sa sun pe la d-soarele descrise aici iar dupa vreo 10 telefoane intra ori casuta ,ori nu raspundea d-soara , ori erau ocupate in urmatoarele 2 ore asa ca m-am decis sa incerc ceva nou, intru pe piata a-z online si dau de anuntul "  doamna 30 de ani sexy, ofer servici domnilor seriosi la locatia mea, ofer seriozitate maxima 0746368941", zic ce dracu pare ok hai sa sun...sun raspunde o doamna cu o voce foarte ok si inteleg ca este libera OP+NP 100 extragerea 150/h..zic ok merg pe strada sus amintita , la fostele camine clujana, sun din nou si ma pune sa astept 5 minute sa se imbrace...sun dupa 5 minute nu raspunde , cand sa plec primesc apel...zic hai daca tot am venit....sun inapoi ma ghideaza undeva la et. 1 la un bloc gen Somalia...ajung si constat ca fata nu arata asa de rau...cam 165cm, 60 kilo, ceva burtica dar nu deranjant..nu parea de 30 ani si putin sange de gypsi dar nu foarte mult....zic hai ca merge o data .aaa sa nu uit..ap. dezastru , garsoniera confort 4 fara baie, bucatarie etc...deci nu se pune problema de dus, igienizare etc..in fine zic 100 ron protejat ambele hai sa-i dam drumul.....incep sa ma dezbrac la care ea ma intreaba ca de ce ma dezbrac de tot...nu are sens...stupoare...zic dar tu?....si-a tras rochia in sus pe burta si de pe tate in jos tot pe burta...o las in pace eu ma fac comod pe spate ( dupa ce dau jos echipamentul) si astept inceperea ostilitatilor....ea zice sa-mi pun eu prezervativul ca ea nu pune mana pe pula fara prezervativ!!!!!...incep sa ma enervez...pun guma si zic hai...incepe un oral jenant cu scarba ...tot vorbea ca nu-I prea place .....zic bine hai normal...cand sa pun mana sa vad daca este uda I-mi da peste ea ...ca nu suporta....cand sa pun mana pe sfarc nici asta .....zic sti ce stai cum vrei sa pot baga pula sa ma termin si plec...se pune pe spate desface picioarele bag pula dau de 2 ori dupa care se trage ca o doare , pula iese si pe guma o urma de sange.......ma enervez total si zic la oral ...ea zice acum nu mai fac oral( era si normal ,la cum arata guma)....zic bine...scot guma cu un servetel si zic lasa-ma sa ma termin pe fata ta .....la care zice ca asa ceva nu a mai facut si ea nu face.....la intrebarea mea ca de cand practica aceasta meserie raspunde ca de vreo 2 saptamani dar ca nu-I place.....m-am imbracat rapid si am plecat sfatuind-o sa nu mai continue aceasta ocupatie ca s-ar putea sa prinda unul mai nervos ca mine.........Note???? -1 pe linie de la mine  NU RECOMAND........mai bine o laba sanatoasa...

  • Like 11
Link spre comentariu

  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

Tipa are in ultima vreme mai multe anunturi in piata az (online) si piatacluj. Pun doua dintre ele si daca se considera ca e genul de tzepara trebuie avut grija. Acolo pe Byron cam totul e dubios... in plus sunt multe fete care isi fac mendrele acolo, sunt greu de identificat.

 

http://www.piata-az.ro/anunturi/oras-cluj-napoca/5446892

http://www.piatacluj.ro/anunturi/doamna

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...