Sari la conținut

UNICA TRANSEXUALA POZE REALE CONSTANTA


Postări Recomandate

  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta
  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta

Salut am gasit de ceva vreme anuntul asta si as dori niste detalii despre "domnisoara" desi anuntul este de TS se vede ca e TV si destul de dragut din punctul meu de vedere . Poate ma ajuta cineva

 http://anunturi.telegrafonline.ro/anunt/1704478/unica_transexuala_poze_reale_te_invit_alaturi_de_mine_pentru_a_ne_face_de_cap_impreuna_eu_iti_pot_oferi_momente_speciale_relaxare_si_satisfactie_garantatacontacteazama_si_nu_vei_regreta/

Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

Anunt din Telegraf

UNICA TRANSEXUALA POZE REALE te invit alaturi de mine pentru a ne face de cap impreuna, eu iti pot oferi momente speciale, relaxare si satisfactie garantata!contacteaza-ma si nu vei regreta! Constanta 0731461854

unica care ar putea sa iti alunge orce mom de oboseala , vino si cu sig. nu vei regreta

NU RASPUND LA NR PRIVATE

post-18823-0-28923300-1369807457_thumb.jpgpost-18823-0-37414500-1369807463_thumb.jpgpost-18823-0-15368500-1369807470_thumb.jpgpost-18823-0-94498500-1369807474_thumb.jpg

Gogule, asa se posteaza, anunt, numar de telefon, poze, eventual si ceva detalii.

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta
  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta

Da merci mult dupa cum se si vede era primul meu post si oricum bobarnacele sunt acceptate atata timp cat invat ceva. Detaliile unei vizite m ar fi interesat si pe mine.

Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

 bobarnacele sunt acceptate atata timp cat invat ceva.

Gogule, nu am vrut sa fie un bobarnac, ci doar o indrumare prieteneasca, de la unul mai cu experienta pentru unul incepator.

 

Iti doresc "succesuri" pe viitor!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...